Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 27

Zobacz jako Siatka Lista

953 produkty

  1. Ocena:
    3.85 (23 opinie)
    Appleton Estate Signature | 0,7L | 40%

    Ocena

    Nie miałem okazji spróbować tego produktu, bowiem podarowałem go bliskiej mi osobie, ale w jej ocenie był doskonały. Dziękuję za wyjątkowo atrakcyjną cenę i perfekcyjną dostawę. Bogdan Bogdan

    Rum

    Appleton Estate Signature | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  2. Ocena:
    4.7 (13 opinie)
    Tanqueray No. Ten | 0,7L | 47,3%

    Ocena

    Słodkawy i miły w smaku, choć ma stosunkowo wysoką moc. Śmiało można pić solo lub z lodem. W drinkach szkoda go serwować - jest zbyt oryginalny i złożony, by psuć go dodatkami. Krzysztof

    Gin

    Tanqueray No. Ten | 0,7L | 47,3% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  3. Koniak

    Courvoisier VSOP Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  4. Ocena:
    4.8 (15 opinii)
    Balvenie PortWood 21 YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Artykuł dostarczony szybko i w dobrym stanie. Doceniam łatwość odbioru. W tym konkretnym przypadku atrakcyjna cena (szczególnie w połączeniu z dodatkowym rabatem). Maciej

    Whisky

    Balvenie PortWood 21 YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 928,56 zł
    1 349,99 zł
    1L = 1 928,56 zł
  5. Absolut Vodka wódka | 0,7L | 40%
    Absolut Vodka produkowana jest niezmiennie od 1879 roku, wyłącznie w miejscowości Ahus w południowej Szwecji. Źródłem jej wyjątkowego smaku są pszenica ozima pochodząca z tego regionu i najczystsza woda z własnego ujęcia. Wódka o wyrazistym i gładkim smaku, w którym wyczuwalne są nuty ziarna oraz ak...

    Wódka

    Absolut Vodka wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    Dostępny tylko w sklepie stacjonarnym do wyczerpania zapasów.
    • Grecja
    • 38% Zawartość alkoholu
    Metaxa 5 Brandy | 0,7L |38%
    METAXA 5 gwiazdek to najwyborniejsze destylaty winne leżakujące do 5 lat w piwnicach Domu METAXA. Całość dopełniona jest esencjami ze śródziemnomorskich ziół i płatków róży. METAXA 5 gwiazdek wyróżnia się kolorem ciemnego miodu, kwiatowym, owocowym aromatem oraz łagodnym posmakiem dębowego drewna....

    Brandy

    Metaxa 5 Brandy | 0,7L |38% 700 ml

    Dostępny tylko w sklepie stacjonarnym do wyczerpania zapasów.
na stronę