Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Bayadera

Zobacz jako Siatka Lista

16 produktów

  1. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Amorale Tre Uva, Cantine Terre Collina

    Ocena

    Bardzo przyjemne, lekkie wino o delikatnym owocowym aromacie i dobrej równowadze smaków. Świetnie sprawdziło się do lekkiej kolacji, na pewno kupię ponownie Cezary

    Wino

    Amorale Tre Uva, Cantine Terre Collina 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  2. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Sauvignon Blanc Marlborough, Stony Ocean

    Ocena

    Kupiłem na spróbowanie i naprawdę dobre wino. Lekkie, świeże, czuć cytrusy i trochę owoców tropikalnych. Pije się bardzo przyjemnie, na pewno kupię jeszcze raz Wojtek

    Wino

    Sauvignon Blanc Marlborough, Stony Ocean 750 ml

    1L = 62,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  3. Wino

    Fragolino Rosso, Marengo 750 ml

    1L = 39,99 zł
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  4. Muscat Rosé, Koblevo
    Muscat Rosé Koblevo pochodzi z obwodu Mikołajowskiego na południu Ukrainy, wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Obszar ten cechuje się sprzyjającym uprawie winorośli klimatem, dzięki czemu powstające tam wina wyróżniają się intensywnością zapachową i harmonijną strukturą. Winiarnia Koblevo należy do najb...

    Wino

    Muscat Rosé, Koblevo 750 ml

    1L = 37,32 zł
    27,99 zł
    1L = 37,32 zł
na stronę