Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 22

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Oriol Negre
    Czerwone, wieloszczepowe wino z katalońskiego regionu Empordà. Powstało z połączenia winogron Garnacha Tinta (54%), Merlot (21%) oraz mniejszych domieszek Carignan, Syrah i Tempranillo. Wino zostało wyprodukowane bez dojrzewania w beczkach, co pozwoliło zachować owocowy charakter bukietu i żywą kwas...

    Wino

    Oriol Negre 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  2. Wino

    Gavi del Comune di Gavi, Le Clivie 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  3. Ostatnie Sztuki
    Bruichladdich Black Art, 09.1 29-letnia | 0,7L | 44,1%
    W erze, w której wydajność przedkładano nad jakość, destylarnia Bruichladdich była uważana za nieodwracalnie staromodną. Bruichladdich Black Art 9. pochodzi z rocznika 1992 - został wyprodukowany przed zamknięciem w 1994 roku co stanowi o...

    Whisky

    Bruichladdich Black Art, 09.1 29-letnia | 0,7L | 44,1% 700 ml

    1L = 2 785,70 zł
    1 949,99 zł
    1L = 2 785,70 zł
  4. Ocena:
    4.25 (8 opinii)
    Carménère, Agua Santa

    Ocena

    Bardzo przyzwoite Carménère w tej cenie to rzadkość. Wyraziste, taniczne, warte polecenia. Za 80 złotych byłoby przeciętne, ale za 40 to strzał w dziesiątkę, by zapoznać się z tym szczepem. Adrian

    Wino

    Carménère, Agua Santa 750 ml

    1L = 62,65 zł
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  5. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    4.5 (6 opinii)
    Ermitage, Bock

    Ocena

    Jeśli macie dość banalnych win i za cenę do 60 złotych chcecie kupić zupełnie coś innego to Ermitage od BOCKa będzie dla Was odkryciem. Może wielu z Was będzie miało problem z tym najpopularniejszym winem od znakomitego węgierskiego producenta problem. To wino bardzo złożone, bardziej korzenne niż owocowe. Ziemiste i bardzo złożone. Pestki wiśni, dla mnie też orzech i charakter, nadają temu winu bardzo charakterystyczny klimat. Za taką cenę, uzyskać w winie tyle nieoczywistości, subtelności zarazem nie epatując oczywistą owocowością to naprawdę wyczyn. Wino ze zbalansowaną kwasowością, średnią ilością tanin będzie pasowało do wielu potraw jak i pite samodzielnie. Za stosunek jakości do ceny - 5 gwiazdek! Jacek

    Wino

    Ermitage, Bock 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  6. De Luze XO Koniak | 0,7L | 40%
    Leżakowany w beczkach dębowych przez minimum 20 lat, o głębokim aromacie jaśminu, dojrzałych fig, kremu brûlée, pomarańczy i świeżo wypieczonego ciasta drożdżowego. Złoty medal na IWSC.

    Koniak

    De Luze XO Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 828,56 zł
    579,99 zł
    1L = 828,56 zł
  7. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%
    Johnnie Walker Blue Label to niekwestionowany szczyt kunsztu kupażowania. Ten zestaw łączy w sobie legendarną whisky z dwoma szklankami, których kształt został zaprojektowany tak, aby w pełni koncentrować bogaty bukiet aromatów. To idealna propozycja na prezent, celebrująca wyjątkowe chwile i sukce...

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 499,99 zł
    1 049,99 zł
    1L = 1 499,99 zł
  8. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Remy Martin XO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Mam w barku zarówno ten koniak jak i Hennessy XO. Uważam, że Remy Martin to świetny koniak, trochę łagodniejszy niż Hennessy XO, z lepiej ukrytym alkoholem. Krzysztof

    Koniak

    Remy Martin XO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł