Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 18

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Ostatnie Sztuki
    Benrinnes 11Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48%
    Rocznikowa whisky z destylarni Benrinnes, Jest to piąta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, 48%, 57,1% oraz cask strenght). Etyk...

    Whisky

    Benrinnes 11Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł
  2. Ichiro's Malt Double Distilleries 2021 Whisky | 0,7L | 53,5%
    Ichiro’s Malt Double Distilleries 2021 Chichibu x Komagatake to edycja która powstała we współpracy Chichibu Distillery i Mars Shinshu. Jest to whisky typu blended malt. Powstała w wyniku wymiany destylatami między destylarniami. Jest to pierwszy podobny produkt w historii produkcji japońskiej whisk...

    Whisky

    Ichiro's Malt Double Distilleries 2021 Whisky | 0,7L | 53,5% 700 ml

    1L = 2 642,84 zł
    1 849,99 zł
    1L = 2 642,84 zł
  3. Ichiro's Malt And Grain Whisky| 0,7L | 46,5%
    Japończycy już dawno udowodnili, że potrafią stworzyć doskonałą whisky (dla wielu jedną z najlepszych na świecie, o czym świadczą liczne nagrody). Ichiro’s Malt & Grain to blended whisky na bazie japońskiego single malt i single grain z dodatkiem światowych blended whisky. To prawdziwa kosmopolitka...

    Whisky

    Ichiro's Malt And Grain Whisky| 0,7L | 46,5% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    Patridom XO Rum| 0,7L | 42%
    Ron Patridom XO to rum premium wytwarzany z melasy z trzciny cukrowej, który dojrzewa w tropikalnym klimacie Dominikany przez okres od dwunastu do piętnastu lat w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego. Aromat: owoce, przyprawy, wosk pszczeli, zioła Smak: kokos, owoce, wanilia, zioła ...

    Rum

    Patridom XO Rum| 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  5. Ostatnie Sztuki
    Chichibu The Peated | 0,7L | 53,5%
    Chichibu The Peated 2022 to już czwarta edycja z serii “The Peated” z destylarni Chichibu. Jest to torfowa whisky single malt. Torf jest używany w procesie słodowania do suszenia słodu, w wyniku czego powstaje surowy spirytus o silnie dymnym charakterze. Butelkowana bez filtracji na zimno. Edycja li...

    Whisky

    Chichibu The Peated | 0,7L | 53,5% 700 ml

    1L = 2 128,56 zł
    1 489,99 zł
    1L = 2 128,56 zł
  6. Mars Kasei | 0,7L | 40%
    Mars Kasei to mieszanka whisky słodowej i zbożowej. Po japońsku „Kasei” znaczy Mars. Kasei to prawdziwy ambasador japońskich whisky. Nuty białych kwiatów łączą się z aromatem dojrzałych owoców a lekki posmak dymu nadaje tej whisky szczególny charakter. Aromat: kwiaty, owoce Smak: delikatny, lekk...

    Whisky

    Mars Kasei | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  7. Wiser's 1998 Ex Libris Smaller Hero | 0,7L | 64,5%
    Wiser’s 1998 Ex Libris Smaller Hero to rocznikowa edycja whisky z destylarni Hiram Walker stworzona dla La Maison Du Whisky. Whisky przedestylowana w 1998 roku. Dojrzewała przez 22 lata w bekach po bourbonie. Zabutelkowana w 2021 o mocy beczki. Edycja jest limitowana i liczy 1428 butelek. Historia d...

    Whisky

    Wiser's 1998 Ex Libris Smaller Hero | 0,7L | 64,5% 700 ml

    1L = 1 785,70 zł
    1 249,99 zł
    1L = 1 785,70 zł
  8. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils
    Białe wino z regionu Chablis. W kieliszku trunek ma barwę jasną, słomkową. Aromat tego wina charakteryzuje się umiarkowaną intensywnością, przywodząc na myśl nuty dojrzałego jabłka, skórki grejpfruta, dojrzałej cytryny oraz delikatnego jogurtu. Smak Petit Chablis “Les Petits Dieux” cechuje dominując...

    Wino

    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils 750 ml

    1L = 166,65 zł
    124,99 zł
    1L = 166,65 zł
  9. Akashi Sherry Cask 5-letnia Whisky Single Malt | 0,5L | 50%
    Whisky Akashi pochodzi z gorzelni Eigashima (White Oak), która prawdopodobnie jako pierwsza w Japonii destylowała whisky. Założył ją w 1888 roku niejaki Hyokichi Urabe, który licencję na produkcję napojów wysokoprocentowych uzyskał w 1919 roku. Wtedy to powstała pierwsza White Oak Whisky. Od zawsze ...

    Whisky

    Akashi Sherry Cask 5-letnia Whisky Single Malt | 0,5L | 50% 500 ml

    1L = 1 159,98 zł
    579,99 zł
    1L = 1 159,98 zł
  10. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Cepas Antiquas Garnacha, Martínez Corta

    Ocena

    Szlachetne wino, dojrzała Rioja 100% Garnacha. E bukiecie kawa, lubczyk, cedr, wanilia. Świetna integracja alko i mocne taniny. Naprawdę kawał dobrego wina. Szczyt rozwoju Michał

    Wino

    Cepas Antiquas Garnacha, Martínez Corta 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  11. Bornos, Palacio de Bornos
    Bornos pochodzi z hiszpańskiego regionu Rueda. Region ten położony w Kastylii i León, zapewnia idealne warunki klimatyczne i glebowe dla szczepu Verdejo. Opisywany trunek dojrzewał przez 4 miesiące w dębowych baryłkach, co wzmocniło jego strukturę oraz bukiet aromatyczny. Największym atutem wina Bor...

    Wino

    Bornos, Palacio de Bornos 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  12. Panarea Sunset Gin | 0,7L | 44%
    Panarea Sunset Gin to gin o wyjątkowym smaku, który przywodzi na myśl prastare smaki i zapachy Sycylii. Zainspirowany jest romantycznym urokiem wulkanicznej wyspy Panarea oraz oszałamiającymi zachodami słońca. To gin pełen lokalnych śródziemnomorskich roślin takich jak: jałowiec, owoce cytrusowe, g...

    Gin

    Panarea Sunset Gin | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  13. Panarea Island Gin | 0,7L | 44%
    Panarea Island Gin to gin o wyjątkowym smaku, który przywodzi na myśl prastare smaki i zapachy Sycylii. Pochodzi z destylarni rodziny Inga, której tradycja w dziedzinie produkcji likierów i alkoholi premium, rozpoczęła się w 1832 roku. Panarea Island Gin powstał jako hołd dla niezwykłego uroku wysp...

    Gin

    Panarea Island Gin | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
    • Włochy
    • 41.8% Zawartość alkoholu
    Muma Gin | 0,5L | 41,8%
    Muma Gin jest pierwszym włoskim alkoholem, który zawiera oczyszczoną wodę z Morza Śródziemnego. Narodził się z pomysłu apulijskich przedsiębiorców głęboko przywiązanych do swojej ziemi. W skład Muma Gin wchodzą: jałowiec, rumianek, irys ,cynamon oraz cytrusy. Bohaterami ginu są jednak: oczyszcz...

    Gin

    Muma Gin | 0,5L | 41,8% 500 ml

    1L = 559,98 zł
    279,99 zł
    1L = 559,98 zł
  14. Jo Ressel Gin "Vento Carsico" | 0,7L | 40%
    Jo Ressel Gin „Vento Carsico” został stworzony przez Emina Haziri, szefa kuchni włoskiej restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, który swoją długą karierę rozwijał w kuchniach włoskich i międzynarodowych. Aby uzyskać wyjątkowy smak wszystkie rośliny botaniczne użyte w Jo Ressel Gin „Vento Cars...

    Gin

    Jo Ressel Gin "Vento Carsico" | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  15. Jo Ressel Gin "Brezza Adriatica" | 0,7L | 40%
    Jo Ressel Gin "Brezza Adriatica” został stworzony przez Emina Haziri - szefa kuchni włoskiej restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, który przez lata rozwijał swoją karierę w najlepszych włoskich i międzynarodowych kuchniach. Jo Ressel Gin "Brezza Adriatica” to włoski gin premium inspirowany ...

    Gin

    Jo Ressel Gin "Brezza Adriatica" | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  16. Hemisphaerica Gin | 0,7L | 40%
    Destylarnia Nysura jest niezależną mikro-destylarnią z siedzibą w sercu Sycylii. Jako jedna z niewielu destylarnii na Sycylii, przeprowadza cały proces produkcji we własnym zakresie. Wszystkie składniki botaniczne użyte do produkcji ginów zbierane są z poszanowaniem rytmów natury i cykli pór roku. A...

    Gin

    Hemisphaerica Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  17. Ginacria Sicilian Dry Gin | 0,7L | 40%
    Ginacria Sicilian Dry Gin pochodzi z selekcji ręcznie zbieranych roślin, rosnących między stromymi zboczami Etny i żyzną równiną Katanii. Na równoważoną i intrygującą mieszankę o śródziemnomorskim charakterze składają się m.in.: cytryny i pomarańcze, migdały, korzeń lukrecji oraz liście z drzewa róż...

    Gin

    Ginacria Sicilian Dry Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  18. Alkkemist Gin | 0,7L | 40%
    Alkkemist Gin zaliczany do grona ginów ultra-premium, destylowany jest tylko i wyłącznie podczas każdej pełni księżyca, a zatem 12 razy w roku. To rzemieślnicza wizja alchemika XXI wieku, pasjonata ginu i wybrzeża Morza Śródziemnego. Powstaje z 3-krotnie destylowanego alkoholu zbożowego i miesza...

    Gin

    Alkkemist Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  19. Ocena:
    3.65 (3 opinie)
    Appleton Estate 8 YO | 0,7L | 43%

    Ocena

    Rum z ostrym smakiem. Czy wanilia? Nie wyczuwam. Nie jest słodki trunek ale też nie jest mocno wytrawny jak whisky. Ma aromat ale jaki, jeszcze nie potrafię odróżnić. Czuję paloną beczkę ale bardzo delikatnie. Moc też jest wyczuwalna. Czy polecam - nie mam jeszcze zdania. Do herbaty nie nadaje się. Do sączenia małymi łyczkami tak. Robert

    Rum

    Appleton Estate 8 YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Tequila MiCampo Reposado 100% Agave | 1L | 40%
    Podobnie jak istniejąca od 1997 roku marka Casa Noble tequila Mi Campo powstaje w istniejącej od 1991 roku gorzelni La Cofradia. Wprowadzona na rynek w 2018 roku przez amerykańskiego giganta Constellation Brands Mi Campo to trunek, dla którego grupę docelową stanowią tzw. millenialsi. Wersje starzon...

    Tequila

    Tequila MiCampo Reposado 100% Agave | 1L | 40% 1 l

    1L = 299,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Meksyk
    • 40,0% Zawartość alkoholu
    Tequila Casa Noble Reposado 100% Agave | 0,7 L | 40%
    Historia produkcji tequili przez wytwórców Casa Noble sięga roku 1700. Nad jej jakością obecnie czuwa Jose „Pepe” Hermosillo, obecnie ósme pokolenie rodziny tworzącej tequilę od ponad 300 już lat. Co więcej, to właśnie tutaj, wedle oficjalnych dokumentów, niejaki Pedro Sanchez de Tagle jako pierwszy...

    Tequila

    Tequila Casa Noble Reposado 100% Agave | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
    • Meksyk
    • 40,0% Zawartość alkoholu
    Tequila Casa Noble Crystal/Blanco 100% Agave | 0,7 L | 40%
    Historia produkcji tequili przez wytwórców Casa Noble sięga roku 1700. Nad jej jakością obecnie czuwa Jose „Pepe” Hermosillo, obecnie ósme pokolenie rodziny tworzącej tequilę od ponad 300 już lat. Co więcej, to właśnie tutaj, wedle oficjalnych dokumentów, niejaki Pedro Sanchez de Tagle jako pierwszy...

    Tequila

    Tequila Casa Noble Crystal/Blanco 100% Agave | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  20. Whisky Yushan Signature Bourbon Cask | 0,5L | 46%
    Destylarnia Nantou jest drugą, po Kavalan, gorzelnią produkującą whisky na Tajwanie. Umiejscowiona wokół miasta i hrabstwa Nantou, w pobliżu górskiego łańcucha Bagua i rzeki Maoluo, pisze od 2008 roku nową historię dla tychże terenów, znanych od dawien dawna z herbacianych upraw. Jej dyrektor, Puli ...

    Whisky

    Whisky Yushan Signature Bourbon Cask | 0,5L | 46% 500 ml

    1L = 479,98 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 479,98 zł
  21. Okayama Single Malt Japanese Whisky | 0,7L | 40%
    Whisky Okayama produkowana jest w destylarni Miyashita leżącej w prefekturze Okayama na południu Japonii. Gorzelnia ta założona została w 1915 roku przez braci Kamezo i Motosaburo Miyashita i przez dziesięciolecia funkcjonowała jako browar Miyashita Sake Brewery, w którym wytwarzano również sake. Pi...

    Whisky

    Okayama Single Malt Japanese Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 999,99 zł
    699,99 zł
    1L = 999,99 zł
  22. Tobermory 24YO Oloroso Cask Finish| 0,7 L | 52,5%
    Tobermory 24YO to prawdziwy klejnot w koronie destylarni z malowniczego miasteczka o tej samej nazwie na wyspie Mull. Ta unikatowa whisky Single Malt jest naturalną kontynuacją cenionej edycji 20-letniej, która stała się fundamentem dla tego niezwykle złożonego wydania. Destylat spędził pierwsze 15 ...

    Whisky

    Tobermory 24YO Oloroso Cask Finish| 0,7 L | 52,5% 700 ml

    1L = 2 714,27 zł
    1 899,99 zł
    1L = 2 714,27 zł
  23. Tobermory 21YO | 0,7 L | 46,3%
    Tobermory 21YO jest destylowany w jedynej destylarni whisky na wyspie Mull oraz jednej z pierwszych założonych destylarni w Szkocji w 1798 r. Tobermory to whisky o naturalnym kolorze, niefiltrowane na zimno, aby zachować bogaty autentyczny wygląd, aromat i smak. To 21 letnie whisky leżakuje ...

    Whisky

    Tobermory 21YO | 0,7 L | 46,3% 700 ml

    1L = 1 571,41 zł
    1 099,99 zł
    1L = 1 571,41 zł
  24. Deanston 2000 Organic Fino Cask | 0,7 L | 50,9%
    Deanston 2000 Organic Fino Cask Highland Single Malt dojrzewa przez 21 lat w organicznych beczkach najpierw po burbonie, a następnie po Fino sherry. Deanston to whisky o naturalnym kolorze, niefiltrowane na zimno, aby zachować bogaty autentyczny wygląd, aromat i smak. Dodatkowo w tym przypadku m...

    Whisky

    Deanston 2000 Organic Fino Cask | 0,7 L | 50,9% 700 ml

    1L = 1 685,70 zł
    1 179,99 zł
    1L = 1 685,70 zł
  25. Bunnahabhain 1997 Moine PX Cask | 0,7 L | 50%
    Bunnahabhain 1997 y.o. Moine PX Cask Strength to torfowa limitowana edycja z destylarni Bunnahabhain, która przez okres dziewiętnastu lat dojrzewała w magazynach usytuowanych na wyspie Islay pod stałym wpływem bryzy morskiej w beczkach po burbonie i sherry, po czym została przelana do beczek po naj...

    Whisky

    Bunnahabhain 1997 Moine PX Cask | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 3 142,84 zł
    2 199,99 zł
    1L = 3 142,84 zł
  26. Ocena:
    4.9 (21 opinii)
    Kraken Black Spiced + szklanka | Zestaw | 0,7L | 40%

    Ocena

    Osobiście u mnie rum jest po whiskey , dla mnie troszkę za słodki ale żona przepada za tym smakiem że względu na łagodność , robi robotę nie męcząc delikwenta????, wisienka na torcie są extra szklanki Andrzej

    Spirit drink

    Kraken Black Spiced + szklanka | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł