Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 17

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

    • Japonia
    • 14,5% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    2 (1 opinia)
    Sake Hokkan Ougyoku | 0,72L | 14,5%
    Firma Choya jest jedną z najbardziej rozpoznawanych firm japońskich na świecie. Założył ją w 1924 roku Sumitaro Kondo, który swą przygodę w branży alkoholowej rozpoczął od produkcji win gronowych. Od 1949 roku forma wytwarza także brandy, od 1951 wina owocowe, zaś od 1959 – umeshu. Dodatkowo Choya w...

    Sake

    Sake Hokkan Ougyoku | 0,72L | 14,5% 720 ml

    1L = 138,88 zł
    99,99 zł
    1L = 138,88 zł
  1. Amrut 5YO 2017 Ex Madeira Cask Whisky | 0,7L | 60%
    Butelkowana z mocą 60% przez La Maison du Whisky hinduska whisky single malt, leżakującą i dojrzewająca przez 5 lat w pojedyńczej beczce nr 8844 po Maderze. Limitowana edycja bez torfu składająca się z 200 butelek, produkowana zarówno ze szkockiego, jak i indyjskiego jęczmienia uprawianego u podnóża...

    Whisky

    Amrut 5YO 2017 Ex Madeira Cask Whisky | 0,7L | 60% 700 ml

    1L = 914,27 zł
    639,99 zł
    1L = 914,27 zł
  2. Amrut 7YO 2015 Ex Oloroso Cask Whisky | 0,7L | 60%
    Butelkowana z mocą 60% przez La Maison du Whisky hinduska whisky single malt, leżakująca i dojrzewająca przez 7 lat w pojedyńczej beczce nr 3822 po Sherry Oloroso. Limitowana edycja, w lekko torfowej wersji, składająca się z 480 butelek, przeznaczona jest wyłącznie na rynek europejski i produkowana ...

    Whisky

    Amrut 7YO 2015 Ex Oloroso Cask Whisky | 0,7L | 60% 700 ml

    1L = 999,99 zł
    699,99 zł
    1L = 999,99 zł
  3. Togouchi 15YO Whisky | 0,7 L | 43,8%
    Togouchi to wysokiej klasy i rzemieślnicza japońska marka whisky produkowana przez Chugoku Shuzo z siedzibą w Hatsukaichi w prefekturze Hiroszima, Destylarnia została założona w 1918 roku i produkuje sake i likiery od ponad 100 lat. Produkcja whisky Togouchi rozpoczęła się w 1990 roku. Unikalny proc...

    Whisky

    Togouchi 15YO Whisky | 0,7 L | 43,8% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    5 (3 opinie)
    The One Sherry Cask Whisky | 0,7 L | 46,6%

    Ocena

    Kolor pięknie herbaciany, aromat klasycznie sherrowaty, smak nie ustępuje aromatowi, a alkohol mimo 46 % w zasadzie niewyczuwalny. To chyba najlepszy blend jakiego piłem Krzysztof

    Whisky

    The One Sherry Cask Whisky | 0,7 L | 46,6% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  5. Haran 21YO Cask Select Whisky | 0,7 L | 40%
    Haran oznacza w języku bajskijskim „dolina”. W ten sposób honorujemy miejsce naszej destylarni, które znajduje się w Dolinie Ayala, przez którą przepływa krystalicznie czyste źródło wody rzeki Nervión. Whisky Haran 21YO Original Cask Selection jest wytwarzany z wyselekcjonowanych słodów najwyższej ...

    Whisky

    Haran 21YO Cask Select Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  6. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Takie odkrycia to ja lubię. Single malt z kraju Basków ( tylko nie z Hiszpanii ;) ) Miękka, dobrze wyleżakowana w beczkach po porto. Muszą mieć dojście do dobrych botteg, bo można wyczuć wysoką jakość beczek. Bardzo owocowa, lekko śmietanową, głęboka w finiszu. Mazowiecki Włóczykij

    Whisky

    Haran 12YO Port Cask Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  7. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Haran 12YO Iberian Whisky| 0,7 L | 40%
    Haran oznacza w języku bajskijskim „dolina”. W ten sposób honorujemy miejsce naszej destylarni, które znajduje się w Dolinie Ayala, przez którą przepływa krystalicznie czyste źródło wody rzeki Nervión. Whisky Haran 12YO Traditional jest wytwarzana z wyselekcjonowanych słodów najwyższej jakości, zgo...

    Whisky

    Haran 12YO Iberian Whisky| 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  8. Sakurao Original Gin | 0,7L | 47%
    Składniki roślinne ginów Sakurao oddają szeroką gamę nut aromatycznych, głęboko cytrusowych, takich jak kwiat cytryny czy bogaty zapach juzu, a także aromaty japońskiego cyprysu i muszli ostryg. Jednak kluczowym elementem ich tworzenia jest kwiat wiśni, zwany po japońsku sakura. Od jego japońskiej...

    Gin

    Sakurao Original Gin | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  9. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Ole Smoky Mango Habanero Whiskey | 0,7L | 35%

    Ocena

    Znakomite połączenie trzech światów: owoców, bourbon-u i ostrości. Smaki znakomicie się mieszają i uzupełniają. Początkowo pikantność może być spora dla mniej doświadczonych, ale potem, z każdym następnym smakowaniem, staje się mniejsza. Polecam z jedną, większą kostką lodu. Łukasz

    Spirit drink

    Ole Smoky Mango Habanero Whiskey | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  10. Ostatnie Sztuki
    Benriach Delux whisky 25-letnia | 0,7L | 46,8%
    BenRiach The Twenty Five 46,8% 0,7l Wykwintną whisky single malt BenRiach The Twenty Five stworzono poprzez połączenie wyselekcjonowanych, dojrzewających przez co najmniej 25 lat destylatów. Do tego procesu wykorzystano aż trzy rodzaje beczek: po bourbonie i sherry, a także nowe, wykonane z dziew...

    Whisky

    Benriach Delux whisky 25-letnia | 0,7L | 46,8% 700 ml

    1L = 2 414,27 zł
    1 689,99 zł
    1L = 2 414,27 zł
  11. Bacoo 3Y White Rum | 0,7 L | 43%
    Nazwa rumu Bacoo wzięła się od BAH-KU złośliwego mitologicznego ducha o magicznych mocach, którego można spotkać na Karaibach, a teraz również w butelkach rumu Bacoo. BAH-KU to postać podobna do krasnala, która nagradza swojego właściciela życzeniami i to nie tylko trzema. Duch ten jak mówi legenda ...

    Rum

    Bacoo 3Y White Rum | 0,7 L | 43% 700 ml

    1L = 208,56 zł
    145,99 zł
    1L = 208,56 zł
  12. Ostatnie Sztuki
    Flame Of Passion Pink Gin | 0,7L | 38%
    Gin ten oparty jest na świeżym, ale pikantnym Flame of Passion gin. Wzbogacony został czarną porzeczką, dzięki której nabiera różowej barwy, przyjemnie kwaskowatego smaku i nie jest przesłodzony, jak wiele dostępnych na rynku pink ginów. Destylowany w Holandii w 50-letnim miedzianym alembiku, gdzie ...

    Gin

    Flame Of Passion Pink Gin | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  13. Akashi Red Wine Cask 5YO Whisky | 0,5 L | 50%
    Akashi Whisky jest produkowana w Eigashima Shuzo, pierwszej japońskiej destylarni, która uzyskała licencję na wytwarzanie whisky w 1919 roku. Stosowana kadź destylacyjna jest mniejsza niż używana przez szkockie i inne japońskie destylarnie. W rezultacie, whisky Akashi nie wymaga tak długiego procesu...

    Whisky

    Akashi Red Wine Cask 5YO Whisky | 0,5 L | 50% 500 ml

    1L = 1 399,98 zł
    699,99 zł
    1L = 1 399,98 zł
  14. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Ryoma Japanese Rum 7-letni, Kikusui Shuzo | 0,7L | 40%

    Ocena

    Lekko wytrawny, . W smaku owoce, zioła. Ma bardzo leki posmak sake, minimalnie też trawa/siano. Jak dać mu się równać w szklance to można poczuć lekko dymnego burbona. Na pewno nietuzinkowy, bo jak Japończycy biorą się za coś dobrego, to pewnością warto spróbować. Piotr

    Rum

    Ryoma Japanese Rum 7-letni, Kikusui Shuzo | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  15. Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    Rammsteim Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Rammstein Rum to prawdziwy ogień w butelce, idealnie pasujący do ciężkiego, industrialnego klimatu zespołu! Ciemny, mocny, z wyraźnymi nutami dębu, karmelu i subtelną czekoladą – każdy łyk to konkretna dawka metalowej energii. Świetnie wchodzi na czysto, ale w drinkach też robi robotę, dodając charakteru. Butelka prosta, ale z klasą, jak solidny riff na gitarze. To rum dla tych, którzy lubią, jak w życiu i w szklance jest mocno, wyraziście i z pazurem. Dla fanów ciężkiego brzmienia – pozycja obowiązkowa! Jędrula

    Rum

    Rammsteim Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł