Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 16

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Eiko Wódka | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo czysta w smaku, jako że kompletnie się nie znam na walorach smakowych wódki powiem po prostu, że jest delikatniejsza w smaku niż przeciętna w sklepie. Dawid

    Wódka

    Eiko Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  2. Brandy

    Denki Bran Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  3. Botafogo Raspberry Spirit Drink | 0,7L | 35%
    Botafogo Raspberry to trunek typu rum o smaku malinowym, który uwalnia bardzo wyraźny aromat malin i kwiatów. Jego wyjątkowość polega na silnym aromacie, który przywodzi na myśl ciasto malinowe i inne wypieki owocowe. Dobrze wyważony między słodkim a kwaśnym smakiem, w konsystencji jedwabisty, o drz...

    Spirit drink

    Botafogo Raspberry Spirit Drink | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  4. Botafogo Green Apple Spirit Drink | 0,7L | 35%
    Botafogo Green Apple Botafogo Green Apple to likier rumowy wytwarzany z ciemnego karaibskiego rumu. Botafogo Dark Rum z zielonym jabłkiem jest pełen aromatycznych smaków owocowych z kwaśnymi nutami, porównywalnymi z tą odmianą jabłek. Jego kwaśne nuty pobudzą Twoje kubki smakowe i sprawią wrażenie, ...

    Spirit drink

    Botafogo Green Apple Spirit Drink | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
    • Francja
    • 46,8% Zawartość alkoholu
    Signature de France Extra Bas Armagnac | 0,7L | 46,8%
    Bas Armagnac Extra to nie tylko alkohol; to prawdziwe arcydzieło, które przenosi Cię w sam środek serca Francji, do regionu Gaskonii, gdzie tradycja produkcji tego wyjątkowego destylatu ma swoje korzenie sięgające XIII wieku. Z każdym łykiem odkrywasz nie tylko niezwykły smak, ale również historię r...

    Armagnac

    Signature de France Extra Bas Armagnac | 0,7L | 46,8% 700 ml

    1L = 1 042,84 zł
    729,99 zł
    1L = 1 042,84 zł
    • RPA
    • 43% Zawartość alkoholu
    Bayab African Grown Classic Dry Gin | 0,7L | 43%
    Gin produkowany w środkowej części KwaZulu-Natal w RPA (Republika Południowej Afryki). Wykonany jest z szeregu roślin uprawianych w Afryce, w tym z owoców baobabu z Zambii i Madagaskaru, które nadają mu wspaniały, cytrusowy smak. Destylowany jest w miedzianym Pot Still (destylatorze), w małych ilośc...

    Gin

    Bayab African Grown Classic Dry Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 251,41 zł
    175,99 zł
    1L = 251,41 zł
    • Indie
    • 42,8% Zawartość alkoholu
    Amrut Nilgiris Indian Dry Gin | 0,7L | 42,8%
    Gin, w którym oprócz tradycyjnych roślin, zastosowano liście betla oraz liście herbaty pozyskiwane ze wzgórz Nilgiri, pasma górskiego pomiędzy Karnataką i Keralą. Pomysł polegał na stworzeniu profilu, który byłby unikalny dla Indii. Góry Nilgiri są częścią zachodnich Ghatów, ponad 7000 stóp nad pozi...

    Gin

    Amrut Nilgiris Indian Dry Gin | 0,7L | 42,8% 700 ml

    1L = 221,41 zł
    154,99 zł
    1L = 221,41 zł
  5. Ostatnie Sztuki
    AD Rattray Longmorn | 0,7L | 62,9%
    8-letnia whisky Single Malt od niezależlnego bottlera A.D. Rattray, destylowana w destylarni Longmorn, starzona w beczce po burbonie (nr 2709) i butelkowana z mocą 62,9%. Whisky najpierw spędziła 30 miesięcy w beczce po bourbonie, a potem 6 lat w beczce 1st fill Bourbon.

    Whisky

    AD Rattray Longmorn | 0,7L | 62,9% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  6. Whisky

    A.D. Rattray Dailuaine Whisky | 0,7L | 57,5% 700 ml

    1L = 628,56 zł
    439,99 zł
    1L = 628,56 zł
  7. Verdejo, Portia
    Młode i orzeźwiające wino z regionu Rueda w Hiszpanii. W wyglądzie trunek jest jasny, o barwie słomkowo-zielonkawej.Zapach po nalaniu wina do kieliszka, wyczuwalny jest od razu. Na bukiet składają się tutaj aromaty przypominające brzoskwinię, gruszkę, zielonego banana, grejpfruta i melona. W ustach ...

    Wino

    Verdejo, Portia 750 ml

    1L = 83,99 zł
    62,99 zł
    1L = 83,99 zł
  8. Rum

    Naga Java Reserve Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 221,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    154,99 zł
    1L = 221,41 zł
    • Indie
    • 57% Zawartość alkoholu
    Jin Jiji High Proof Gin | 0,7L | 57%
    Jin JiJi India Dry Gin to ręcznie tworzony indyjski gin, destylowany w małych partiach z dzikim jałowcem himalajskim. Jin JiJi destylujemy zachowując pragnienie życia, pragnienie szerzenia szczęścia i pozytywnego nastawienia do świata. W Jin JiJi mamy nadzieję, że znajdziesz szczęście, spokój i w...

    Gin

    Jin Jiji High Proof Gin | 0,7L | 57% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  9. Togouchi Pure Malt Whisky | 0,7L | 40%
    Togouchi to wysokiej klasy i rzemieślnicza japońska marka whisky produkowana przez Chugoku Shuzo z siedzibą w Hatsukaichi w prefekturze Hiroszima. Destylarnia została założona w 1918 roku i produkuje sake i likiery od ponad 100 lat. Produkcja whisky Togouchi rozpoczęła się w 1990 roku. Unikalny ...

    Whisky

    Togouchi Pure Malt Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  10. Height of Arrows Heavy Gin | 0,7L | 46%
    Odważny i intensywny gin z destylarni Holyrood w Edynburgu, Height of Arrows Heavy składa się tylko z trzech składników botanicznych: soli morskiej z Isle of Skye, wosku pszczelego i prażonego jałowca. Dzięki prażeniu jałowca zmniejsza się ilość cukru obecnego w roślinach, tworząc ziemiste, mocne nu...

    Gin

    Height of Arrows Heavy Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  11. Compass Box Ultramarine | 0,7L | 51%
    Limitowana edycja whisky blendowanej od niezależnego bottlera Compass Box, została zabutelkowana w lipcu 2022 roku jako pierwsze wydanie w Extinct Blends Quartet, kolekcji czterech whisky, które na nowo definiują jedna z najbardziej kultowych whisky mieszanych z przeszłości. Ultramarine łączy whisky...

    Whisky

    Compass Box Ultramarine | 0,7L | 51% 700 ml

    1L = 2 499,99 zł
    1 749,99 zł
    1L = 2 499,99 zł