Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 12

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Ocena:
    4.8 (9 opinii)
    Barcelo Imperial Rum | 0,7L | 38%

    Ocena

    Wysyłka mojego zamówienia do wyznaczonej lokalizacji była szybka, a odbiór/płatność była łatwa. Wszystkie produkty były dobrze zapakowane. IF you are a whiskey drinker you will love this rum! Paul

    Rum

    Barcelo Imperial Rum | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  2. Barcelo Imperial 40 Aniversario Rum | 0,7L | 43%
    Barceló Imperial 40th Aniversario Rum to wyjątkowy blend stworzony z najstarszych rezerw Barceló Imperial z okazji 40-lecia powstania wariantu imperial. Limitowana edycja liczy zaledwie 15 tys. butelek i jest pięknym ukoronowaniem sukcesu marki stworzonej w 1930 roku przez Juliána Barceló. Dziś Ro...

    Rum

    Barcelo Imperial 40 Aniversario Rum | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 1 028,56 zł
    719,99 zł
    1L = 1 028,56 zł
  3. Highland Park Whisky 21-letnia | 0,7L | 46%
    Pochodząca z Kirkwall na Orkadach, Highland Park 21YO to kwintesencja harmonii. Whisky ta dojrzewała głównie w beczkach po sherry z dębu europejskiego (First-fill European Oak Sherry Seasoned Casks), co w połączeniu z aromatycznym, torfowym dymem z wysp tworzy profil niezwykle złożony. Aromat: Subt...

    Whisky

    Highland Park Whisky 21-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 1 857,13 zł
    1 299,99 zł
    1L = 1 857,13 zł
  4. Chenin Blanc, Dasch Bosch
    Region winiarski Breedekloof znajduje się w zachodniej części Doliny rzeki Breede, będącej częścią Zachodniego Przylądka w Południowej Afryce. Dolina otoczona jest przez dwa pasma górskie i położona między Oceanem Atlantyckim a Klein Karoo. Panuje tam klimat zbliżony do śródziemnomorskiego. Zmiennoś...

    Wino

    Chenin Blanc, Dasch Bosch 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  5. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Lugana, Corte Allodola
    Apelacja Lugana położona jest między Lombardią i Veneto, na południowym krańcu jeziora Garda. Jedną z lokalnie uprawianych odmian winorośli jest Turbiana. Do niedawna odmianę tą nazywano po prostu: Verdicchio lub Trebbiano di Lugana. Wina Lugana dzięki właściwościom smakowym Turbiany znane są z eleg...

    Wino

    Lugana, Corte Allodola 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  6. Wino

    Riesling „M” Feinherb, Markus Molitor 750 ml

    1L = 74,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    55,99 zł
    1L = 74,65 zł
  7. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rioja Reserva, Solar Viejo

    Ocena

    Zdumiewająco dobry melanż! Generalnie nie lubię mieszanek wieloszczepowych, ale ta jest doskonała. Rioja pod względem ciężkości daleka jest od Ribera del Duero, numeru 1 dla koneserów hiszpańskich win, ale to, przynajmniej z tego rocznika, bliskie im jest. Polecam! Zbigniew

    Wino

    Rioja Reserva, Solar Viejo 750 ml

    1L = 87,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    65,99 zł
    1L = 87,99 zł
  8. Wino

    Cava Brut “Elyssia” Pinot Noir, Freixenet 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł