Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 8

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Semi Sweet Sparkling “Maestro”, Badagoni
    Musujące, półsłodkie wino z Gruzji, pochodzące z regionu Kachetia. Wyprodukowane w całości z odmiany Mtsvane, wyróżnia się świeżym charakterem aromatów i przyjemnym balansem pomiędzy słodyczą a subtelną kwasowością. Degustacja wina Semi Sweet Sparkling “Maestro”W kieliszku wino prezentuje jasną...

    Wino

    Semi Sweet Sparkling “Maestro”, Badagoni 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  2. Wino

    Semi Dry Sparkling “Maestro”, Badagoni 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  3. Akhasheni, Badagoni
    Akhasheni, Badagoni to czerwone, półsłodkie wino wyprodukowane z gruzińskiej odmiany winorośli Saperavi. W kieliszku wino prezentuje umiarkowanie ciemną, rubinową barwę z delikatnymi purpurowymi refleksami. Bukiet aromatyczny cechuje bogata kompozycja aromatów owocowych, w której wyczuwalne są czere...

    Wino

    Akhasheni, Badagoni 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  4. Badagoni Mukuzani
    Mukuzani, Badagoni to czerwone, wytrawne wino produkowane w regionie Kachetii. Powstało w 100% z odmiany Saperavi. To jeden z najbardziej cenionych gruzińskich trunków, znany ze swojej intensywnej struktury smakowej i bogatego bukietu aromatycznego. Degustacja wina MukuzaniW kieliszku wino prez...

    Wino

    Badagoni Mukuzani 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  5. Ostatnia Sztuka
    Vino Pastoral
    Czerwone wino likierowe pochodzące z południowej Mołdawii, inspirowane lokalną tradycją produkcji win wzmacnianych. Vino Pastoral powstaje na bazie szczepu Cabernet Sauvignon, który w pełnym słońcu dojrzewa do wysokiej koncentracji cukrów, co przekłada się na późniejszy, niezwykle słodki smak wina. ...

    Wino

    Vino Pastoral 750 ml

    1L = 59,99 zł
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  6. Ostatnia Sztuka
    Cucielo Vermouth Di Torino Dry
    Wermut w klasycznym stylu turyńskim, produkowany na bazie białego włoskiego wina. Stworzony z myślą o koneserach poszukujących trunków ziołowo-owocowych. Choć deklarowany jako wytrawny w rzeczywistości jego smak zawiera również subtelny akcent słodyczy.  Degustacja Vermouth di Torino DryW kieli...

    Wermut

    Cucielo Vermouth Di Torino Dry 500 ml

    1L = 165,98 zł
    82,99 zł
    1L = 165,98 zł
  7. Cucielo Vermouth Di Torino Bianco
    Wermut wyróżniający się słodkim smakiem i korzenno-ziołowym charakterem bukietu. Produkowany na bazie białego włoskiego wina, łączy w sobie turyńskie tradycje smakowe z nowoczesnym podejściem do aromatyzacji. W kieliszku przybiera wyraźną złotawo-słomkową barwę, zapowiadającą jego bogaty, dojrzały c...

    Wermut

    Cucielo Vermouth Di Torino Bianco 750 ml

    1L = 133,32 zł
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
    • Włochy
    • 20,00% Zawartość alkoholu
    Volare Espresso Coffee Likier | 0,7L | 20%
    Likier sporządzony z wyselekcjonowanej mieszanki wyłącznie brazylijskich i afrykańskich ziaren kawy, specjalnie palonych do stworzenia tego likieru Volare. Aby uzyskać lepszą jakość, produkt ten wymaga długiego przetwarzania. Najpierw robi się napar gorący, następnie napar zimny w alkoholu, a na koń...

    Likier

    Volare Espresso Coffee Likier | 0,7L | 20% 700 ml

    1L = 99,99 zł
    69,99 zł
    1L = 99,99 zł
    • Włochy
    • 22,00% Zawartość alkoholu
    Volare Elderflower | 0,7L | 22%
    Likier otrzymywany przez macerację delikatnych kwiatów bzu, w alkoholu oraz w żmudnym procesie destylacji, pozwala na uchwycenie wszystkich wyjątkowych nut aromatycznych zawartych w czarnym bzie.

    Likier

    Volare Elderflower | 0,7L | 22% 700 ml

    1L = 99,99 zł
    69,99 zł
    1L = 99,99 zł
    • Włochy
    • 22,00% Zawartość alkoholu
    Volare Blue Curacao Likier | 0,7L | 22%
    To najbardziej znany, tradycyjny likier w świecie koktajli. Produkowany ze skórki pomarańczy z wyspy Curacao, która suszona jest w celu uwolnienia olejków eterycznych a następnie destylowana w najlepszym alkoholu. Idealny do przygotowywania koktajli i innych mieszanych napojów

    Likier

    Volare Blue Curacao Likier | 0,7L | 22% 700 ml

    1L = 99,99 zł
    69,99 zł
    1L = 99,99 zł
  8. Likier

    Volare Amaretto Likier | 0,7L | 25% 700 ml

    1L = 99,99 zł
    69,99 zł
    1L = 99,99 zł
  9. Primitivo, Il Capolavoro
    Półwytrawne, czerwone wino z serca włoskiej Apulii. To przystępny w odbiorze trunek, którego degustację polecamy nawet mniej doświadczonym smakoszom. Panujący na południu Włoch klimat śródziemnomorski sprzyja produkcji win o łatwo wyczuwalnych aromatach oraz subtelnym posmaku słodyczy. Degustac...

    Wino

    Primitivo, Il Capolavoro 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  10. "Bordo", Dolina Samy Winnica Jankowice
    Leżakowane w dębowych beczkach z Bordeaux. Pachnące wyraźnymi nutami owoców leśnych oraz wiśni, nutą dymną i świeżymi ziołami. Na podniebieniu gładkie, dostojne, charakterne z nutą wanilii i leżakowania w beczce.

    Wino

    "Bordo", Dolina Samy Winnica Jankowice 750 ml

    1L = 133,32 zł
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  11. Ostatnie Sztuki
    Rondo Rose, Winnica Jadwiga
    Rondo Rose, Winnica Jadwiga to różowe wino pochodzące z upraw zlokalizowanych w Mienicach, pomiędzy Wrocławiem a Trzebnicą. Jak sugeruje nazwa, powstało w 100% z odmiany Rondo, znanej ze swojej wszechstronności i zdolności do tworzenia win o wyraźnym owocowym charakterze. W kieliszku prezentuje inte...

    Wino

    Rondo Rose, Winnica Jadwiga 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  12. Regent - Cabernet Cortis, Winnica Jadwiga
    Regent - Cabernet Cortis, Winnica Jadwiga to czerwone wino pochodzące z winnic zlokalizowanych w miejscowości Mienice, w regionie Wzgórz Trzebnickich. Winnica Jadwiga to rodzinny projekt winiarski, który działa od 2015 roku. Degustowane wino stanowi kupaż dwóch odmian: Regent i Cabernet Cortis. W tr...

    Wino

    Regent - Cabernet Cortis, Winnica Jadwiga 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  13. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Zinfandel, Passiamo
    Zinfandel, Passiamo pochodzi z regionu Apulia w Włoszech. Odmiana ta, lokalnie znana pod nazwą Primitivo od wieków nadaje lokalnym winom prawdziwie “południowego” charakteru. Uprawiana jest na glebach wapienno-gliniastych, a pod palącym słońcem nabiera głębi i słodkiej koncentracji. Ciekawostka: gen...

    Wino

    Zinfandel, Passiamo 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  14. Appassimento, Passiamo
    Wino powstałe dzięki tradycyjnej metodzie passito, polegającej na podsuszaniu winogron przed fermentacją. Technika ta wywodzi się z północnych Włoch (głównie z regionu Veneto), i nadaje winu niezwykłą koncentrację struktury i aromatów. Passiamo to seria win dedykowana dla koneserów poszukujących pra...

    Wino

    Appassimento, Passiamo 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  15. Primitivo, Brillìo
    Primitivo "Brillìo" charakteryzuje się wyraźnymi aromatami i półwytrawnym smakiem. Pochodzi z Apulii, regionu znanego z wyrazistych smakowo win, gdzie lokalny klimat i metody produkcji sprzyjają wydobyciu z winogron ich pełnego potencjału aromatycznego.   Degustacja wina Primitivo "Brillìo" ...

    Wino

    Primitivo, Brillìo 750 ml

    1L = 73,32 zł
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  16. Primitivo “Sistina”, Citra Vini
    Primitivo “Sistina” z Terre di Chieti, jest wyrazem bogatej tradycji winiarskiej regionu Abruzja we Włoszech. Wina z tego regionu cechują się intensywnością i złożonością smakową dzięki panującym lokalnie warunkom klimatycznym i stosowanym tradycyjnie metodom produkcji. Do jednej z używanych na winn...

    Wino

    Primitivo “Sistina”, Citra Vini 750 ml

    1L = 73,32 zł
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  17. Wino

    Primitivo Bag in Box, Poggio Fiorito 3 l

    1L = 33,33 zł
    99,99 zł
    1L = 33,33 zł
  18. Langhe Nebbiolo, Borgo Lame
    Langhe Nebbiolo to czerwone wino produkowane w Piemoncie, w północnych Włoszech. Wino powstaje z tej samej odmiany, z której słyną prestiżowe apelacje Barolo i Barbaresco. Wina te znane są z mocnych tanin i wyraźnej kwasowości, dzięki czemu nadają się do długiego starzenia. Langhe Nebbiolo jest uważ...

    Wino

    Langhe Nebbiolo, Borgo Lame 750 ml

    1L = 86,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  19. Pinot Grigio Bag in Box, Poggio Fiorito
    Pinot Grigio to jeden z najbardziej znanych szczepów winorośli, a jego głównym źródłem są winnice regionu Veneto we Włoszech. Wino Pinot Grigio, Poggio Fiorito oferowane jest w formie bag in box. Opakowanie ma pojemność 3 litrów co odpowiada aż 4 butelkom 0,75 litra. Dzięki takiej formie opakowania ...

    Wino

    Pinot Grigio Bag in Box, Poggio Fiorito 3 l

    1L = 33,33 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 33,33 zł