Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 4

Zobacz jako Siatka Lista

958 produktów

  1. Champagne Moët & Chandon Nectar Impérial w kartoniku
    Moët & Chandon Nectar Impérial to luksusowy szampan typu Demi-Sec, który uchodzi za jednego z najdoskonalszych przedstawicieli półsłodkiej odmiany w prestiżowym Domu Moët & Chandon. Powstał z kupażu winogron z najlepszych Cru, z dominującym udziałem Pinot Noir (40-50%) i Pinot Meunier (30-40%), uzup...

    Wino

    Champagne Moët & Chandon Nectar Impérial w kartoniku 750 ml

    1L = 386,65 zł
    289,99 zł
    1L = 386,65 zł
  2. Ostatnie Sztuki
    Sauvignon Blanc, Unreal, Vicente Gandía
    Białe wino stworzone przez winiarnię Bodegas Vicente Gandía, będącą liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Projekt Unreal promuje ideę ochrony zagrożonych gatunków i ich siedlisk. Część dochodów ze sprzedaży jest przeznaczana na działania ekologiczne realizowane we współpracy z organizacją Gre...

    Wino

    Sauvignon Blanc, Unreal, Vicente Gandía 750 ml

    1L = 51,99 zł
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  3. Grenache, Unreal, Vicente Gandía
    Unreal Grenache to różowe wino stworzone przez winiarnię Bodegas Vicente Gandía, będącą liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Projekt Unreal promuje ideę ochrony zagrożonych gatunków i ich siedlisk. Część dochodów ze sprzedaży jest przeznaczana na działania ekologiczne realizowane we współpra...

    Wino

    Grenache, Unreal, Vicente Gandía 750 ml

    1L = 51,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
    • Francja
    • 40,0% Zawartość alkoholu
    Park VSOP Organic Koniak | 0,7L | 40%
    Wyprodukowany z win organicznych, ten koniak jest ilustracją naszego zaangażowania w odpowiedzialne podejście do środowiska. Ten koniak, bez dodatku barwników i cukru, leżakuje przez co najmniej 4 lata w beczkach z francuskiego dębu. Równowaga nut kwiatowych i owocowych harmonijnie odzwierciedla typ...

    Koniak

    Park VSOP Organic Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Francja
    • 43,5% Zawartość alkoholu
    Park Borderies Mizunara 5YO Koniak | 0,7L | 43,5%
    Ten koniak, nasycony nowoczesnym akcentem, leżakuje przez 5 lat w beczkach z francuskiego dębu, a następnie przez kilka miesięcy dojrzewa w beczkach z japońskiego dębu Mizunara, będącego znakiem rozpoznawczym destylarni Tessendier. Ten wyjątkowy proces nadaje mu głęboki charakter i wyjątkowy profil ...

    Koniak

    Park Borderies Mizunara 5YO Koniak | 0,7L | 43,5% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
    • Francja
    • 44,0% Zawartość alkoholu
    Park Borderies Mizunara 12YO Koniak | 0,7L | 44%
    Ten koniak, przesiąknięty nowoczesnym zacięciem, dojrzewa przez 12 lat w beczkach z czerwonego francuskiego dębu, a następnie elegancko dojrzewa przez kilka miesięcy w beczkach z japońskiego dębu Mizunara, będącego znakiem rozpoznawczym destylarni Tessendier. Wyjątkowa harmonia między aksamitną gład...

    Koniak

    Park Borderies Mizunara 12YO Koniak | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  4. Riesling Waltraud, Torres
    Riesling Waltraud to białe wino produkowane przez hiszpański koncern rodziny Torres. Stworzone jako hołd dla niemieckiej tradycji winiarskiej i wyjątkowego charakteru odmiany Riesling. Trunek ceniony jest zarówno przez koneserów, jak i jako materiał edukacyjny dla osób poznających cechy poszczególny...

    Wino

    Riesling Waltraud, Torres 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  5. Cava Semi-Sec, Cuvée Clasico Organic, Codorniu
    Półwytrawne wino musujące z hiszpańskiej Katalonii, produkowane przez firmę Codorníu - pioniera produkcji Cavy. Powstaje metodą klasyczną, czyli z drugą fermentacją w butelce. Podczas tego procesu w winie powstaje szereg atrakcyjnych aromatów, głównie w trakcie dojrzewania nad osadem drożdżowym oraz...

    Wino

    Cava Semi-Sec, Cuvée Clasico Organic, Codorniu 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  6. Wino

    Orange, Bedoba 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  7. Chardonnay Sparkling Alcohol Free, Appalina | Wino dealkoholizowane
    Musujące, dealkoholizowane wino wyprodukowane z odmiany Chardonnay. Powstaje dzięki nowoczesnemu procesowi dealkoholizacji, który pozwala zachować aromaty typowe dla szczepu. W procesie produkcji wino wzbogacane jest dodatkiem dwutlenku węgla. To propozycja dla osób poszukujących napoju bez alkoholu...

    Wino

    Chardonnay Sparkling Alcohol Free, Appalina | Wino dealkoholizowane 750 ml

    1L = 43,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    32,99 zł
    1L = 43,99 zł
  8. Chardonnay Alcohol Free, Appalina | Wino dealkoholizowane
    Białe wino zachowujące typowy dla odmiany Chardonnay profil aromatyczny przy jednoczesnym obniżeniu zawartości alkoholu do zera.   Degustacja wina Chardonnay Alcohol Free, Appalina Rozpoznawalny w kieliszku bukiet wina jest łagodny. Pośród aromatów wyróżniają się nuty grejpfruta, jabłka, mor...

    Wino

    Chardonnay Alcohol Free, Appalina | Wino dealkoholizowane 750 ml

    1L = 39,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  9. Anna de Codorniu Cava Brut
    Jedno z flagowych win musujących słynnej katalońskiej marki Codorníu - pioniera produkcji Cavy w Hiszpanii. Wino powstaje metodą tradycyjną, z drugą fermentacją w butelce. Złożony proces produkcji gwarantuje elegancką, kremową strukturę smakową i drobne bąbelki. Anna de Codorníu Brut jest winem wytr...

    Wino

    Anna de Codorniu Cava Brut 750 ml

    1L = 83,99 zł
    62,99 zł
    1L = 83,99 zł
  10. Prosecco Extra Dry Organic, Alberto Nani
    Wino musujące produkowane z odmiany Glera metodą Charmata. Trunek zachęca do degustacji świeżością aromatów i lekką, perlistą strukturą. Marka Alberto Nani stawia na ekologiczne metody uprawy, dzięki czemu wino powstaje bez użycia dodatków syntetycznych.   Degustacja wina Prosecco Extra Dry O...

    Wino

    Prosecco Extra Dry Organic, Alberto Nani 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  11. Rioja Reserva, Altos Ibéricos, Torres
    Klasyczne czerwone wino z regionu Rioja DOCa, produkowane przez znaną hiszpańską firmę Familia Torres. Powstaje w 100% z odmiany Tempranillo osiągającej w tej części Hiszpanii wyjątkową głębię aromatyczną. Wino wyprodukowano zgodnie z wymogami klasy Reserva - dojrzewało co najmniej 12 miesięcy w dęb...

    Wino

    Rioja Reserva, Altos Ibéricos, Torres 750 ml

    1L = 97,32 zł
    72,99 zł
    1L = 97,32 zł
  12. Rioja Reserva, Edición Centenario, Viña Pomal
    Klasyczne czerwone wino typu reserva z regionu Rioja DOCa. Produkowane jest przez winiarnię Bodegas Bilbaínas - jednego z najstarszych producentów w Rioja Alta. Marka Viña Pomal istnieje od początku XX wieku i od ponad stu lat reprezentuje tradycyjny styl win riojańskich. Oznaczenie Edición Centenar...

    Wino

    Rioja Reserva, Edición Centenario, Viña Pomal 750 ml

    1L = 86,65 zł
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  13. Primitivo di Manduria, Tavros
    Manduria to obszar uznawany za kolebkę odmiany Primitivo. Winogrona zbierane są tam w pełni dojrzałości, a lokalne wina wyróżniają się intensywnością i mocnym charakterem. Do produkcji wina Tavros wykorzystano selekcjonowane winogrona, a ich fermentacja przebiegała w kontrolowanej temperaturze, dzię...

    Wino

    Primitivo di Manduria, Tavros 750 ml

    1L = 119,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    89,99 zł
    1L = 119,99 zł
  14. Chardonnay Oak, Austo
    Białe wino powstałe z odmiany Chardonnay, dojrzewało w dębowych beczkach. Trunek cechuje się złożonym smakiem i bogatym aromatem z typowymi akcentami dębowymi.   Degustacja wina Chardonnay Oak, Austo W bukiecie wina wyczuwalne są nuty ananasa, mango, pieczonego jabłka i wanilii. W ustach str...

    Wino

    Chardonnay Oak, Austo 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  15. Primitivo di Manduria Dolce Naturale, Pliniana
    Słodkie czerwone wino z regionu Primitivo di Manduria, położonego pomiędzy prowincjami Tarent i Brindisi. Powstaje wyłącznie z dojrzałych gron odmiany Primitivo, które przed fermentacją poddaje się kilkutygodniowemu podsuszaniu. Proces zwany appassimento koncentruje cukry i aromaty, pozwalając uzysk...

    Wino

    Primitivo di Manduria Dolce Naturale, Pliniana 750 ml

    1L = 102,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    76,99 zł
    1L = 102,65 zł
  16. Cuvée 77, Château Isolette
    Cuvée 77 to czerwone wino z Château Isolette - rodzinnej winnicy położonej w sercu Parku Narodowego Luberon (południowa część Doliny Rodanu). Isolette to niezależny winiarz (Vigneron Indépendant), w produkcji win łączący tradycyjne rzemiosło z podejściem ekologicznym. Cuvée 77 stanowi kompozycję odm...

    Wino

    Cuvée 77, Château Isolette 750 ml

    1L = 43,99 zł
    32,99 zł
    1L = 43,99 zł
  17. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Convivial Rosé, Château Isolette

    Ocena

    Bardzo przyjemny francuski róż. Może nie tak dobry jak róże z hiszpañskiej apelacji Cigales ale godne polecenia. Wyczuwalne aromaty malin i poziomek. Na podniebieniu czuć truskawki i poziomki generalnie to bardzo świeże, owocowe i eleganckie winko do samodzielnego wypicia lub do lekkich dań. Krzysztof

    Wino

    Convivial Rosé, Château Isolette 750 ml

    1L = 59,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  18. Verdejo, Valdubón
    Valdubón Verdejo to wegańskie, wytrawne wino z hiszpańskiego regionu Rueda. Trunek powstał w całości z odmiany Verdejo, z której wina cenione są za świeżość struktury i elegancję bukietu.   Degustacja wina Valdubón Verdejo Wino w kieliszku prezentuje się w bardzo jasnej, słomkowej barwie z d...

    Wino

    Verdejo, Valdubón 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  19. Cava Brut, Selección Montesquius
    Musujące wino z wieloregionalnej apelacji CAVA, produkowane tradycyjną metodą wtórnej fermentacji w butelce (Mètode Tradicional). Winiarnię Montesquius założyła w 1918 roku rodzina Santacana - jedna z najstarszych dynastii w Penedès. Marka znana jest z rzemieślniczego podejścia do winiarstwa, stosow...

    Wino

    Cava Brut, Selección Montesquius 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  20. Tempranillo, Solar Viejo
    Czerwone, wytrawne wino produkowane w regionie Rioja - jednym z najbardziej prestiżowych obszarów winiarskich Hiszpanii. Marka Solar Viejo powstała w 1937 roku w Laguardii, urokliwym miasteczku położonym w Rioja Alavesa. Winiarnia korzysta z doświadczenia lokalnych winiarzy, łącząc nowoczesną techno...

    Wino

    Tempranillo, Solar Viejo 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  21. Primus, Winnica Notabene
    Primus to białe, wytrawne wino produkowane w Winnicy Notabene, położonej we wsi Pstrągowa w województwie podkarpackim. Winorośle uprawiane są tam na stoku o nachyleniu 15% z południową ekspozycją. Mikroklimat parceli sprzyja dojrzewania gron i utrzymaniu równowagi między świeżością smaku a koncentra...

    Wino

    Primus, Winnica Notabene 750 ml

    1L = 119,99 zł
    89,99 zł
    1L = 119,99 zł
  22. Neri, Winnica Notabene
    Neri to białe, wytrawne wino produkowane w Winnicy Notabene, położonej we wsi Pstrągowa na Podkarpaciu. Winnica zlokalizowana jest na stoku o nachyleniu 15% z południową ekspozycją, co sprzyja równomiernemu dojrzewaniu gron i koncentracji aromatów w winach. Lokalny mikroklimat, z dużymi dobowymi róż...

    Wino

    Neri, Winnica Notabene 750 ml

    1L = 133,32 zł
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  23. Rioja Crianza, Solar Viejo
    Czerwone, wytrawne wino dojrzewające zgodnie z zasadami apelacji Rioja - minimum 12 miesięcy w beczce i kolejne miesiące w butelce przed wprowadzeniem na rynek. Wino powstało w winiarni Solar Viejo, która od 1937 roku działa w Laguardii, w sercu Rioja Alavesa, jednym z trzech subregionów apelacji DO...

    Wino

    Rioja Crianza, Solar Viejo 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  24. Priorat Blanc, Morlanda
    Priorat Blanc Morlanda to wytrawne, dojrzałe wino białe, pochodzące z hiszpańskiego regionu Priorat. Tamtejsze winnice słyną z ubogich w materię organiczną, łupkowych gleb zwanych „llicorella”. Podłoże oraz klimat regionu, z gorącymi dniami i chłodnymi nocami, sprzyja produkcji trunków o wysokiej ko...

    Wino

    Priorat Blanc, Morlanda 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  25. Planteray Sealander | 0,7L | 40%
    Planteray Sealander jest uhonorowaniem naszych dziesięcioleci podróży do wielkich terroir rumu, od Atlantyku po Ocean Indyjski i Południowy Pacyfik. Sealander jest, według naszej wiedzy, pierwszym i jedynym na świecie rumem, który przemierza trzy oceany, łącząc tradycje trzech wielkich wysp produkuj...

    Rum

    Planteray Sealander | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  26. Planteray XO 20th Anniversary | 0,7L | 40%
    Planteray stworzył XO 20th Anniversary, aby uczcić 20-tą rocznicę Alexandra Gabriela, jako Master Blendera marki. Zainspirowany jego zamiłowaniem do historycznych technik produkcji rumu oraz kreatywnością, zespół Planteray wybrał z naszych piwnic doskonały, wyjątkowo dojrzały rum z Barbadosu i stwor...

    Rum

    Planteray XO 20th Anniversary | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł