Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 5

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Planteray Stiggins Pineapple | 0,7L | 40%
    Planteray Stiggins’ Fancy Pineapple – Arcydzieło reinterpretacji rumu ananasowego. Naturalny smak dojrzałych, soczystych ananasów Victoria infuzowanych pysznym rumem Planteray. Idealnie zbalansowany, wyśmienity rum o naturalnym smaku i prawdziwym charakterze, inspirowany tradycyjnym i złożonym przep...

    Rum

    Planteray Stiggins Pineapple | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  2. Sandeman Sherry Ximenez Superior Sweet
    Naturalnie słodkie sherry Pedro Ximénez o gęstej, ciemnej barwie i intensywnym aromacie suszonych fig, daktyli, kawy i melasy. W smaku bardzo słodkie, likierowe, o syropowatej konsystencji i niezwykle długim, rodzynkowo-czekoladowym posmaku.

    Wino

    Sandeman Sherry Ximenez Superior Sweet 500 ml

    1L = 119,98 zł
    59,99 zł
    1L = 119,98 zł
  3. Sandeman Sherry Medium Sweet
    Słodkie sherry typu Medium Sweet (cream) o ciemnozłotej barwie. W aromacie bogate nuty rodzynek, karmelu i fig. Na podniebieniu pełne, bardzo słodkie i aksamitne, z równoważącą lekką kwasowością; pozostawia długi posmak kandyzowanych owoców i orzechów.

    Wino

    Sandeman Sherry Medium Sweet 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  4. Sandeman Sherry Medium Dry
    Sherry typu Medium Dry (amontillado) o bursztynowej barwie i złożonym bukiecie łączącym nuty orzechowe z suszonymi owocami. W smaku półwytrawne, gładkie, z delikatną słodyczą przełamaną wytrawnym akcentem orzechów, z długim, przyjemnym finiszem.

    Wino

    Sandeman Sherry Medium Dry 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  5. Sherry Fino, Sandeman
    Sherry Fino Sandeman pochodzi z Andaluzji, z obszaru Jerez de la Frontera - kolebki win wzmacnianych. Powstaje z odmian Palomino de Jerez i Palomino Fino. Produkcja Sherry to proces unikalny: bazowe wino fermentuje do całkowitej wytrawności, a następnie jest wzmacniane destylatem winogronowym do ok....

    Wino

    Sherry Fino, Sandeman 750 ml

    1L = 57,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  6. Champagne Moutard Grande Cuvee Brut
    Wino o pięknym, złoto-żółtym kolorze, z delikatnym i bogatym aromatem masła, migdałów oraz brioche. W ustach prezentuje się żywo, elegancko, z doskonałą równowagą smaków i pełnią. Idealne do serwowania z przystawkami, takimi jak surowe warzywa, owoce morza, ryby, wędliny, foie gras, tatar wołowy i z...

    Wino

    Champagne Moutard Grande Cuvee Brut 750 ml

    1L = 206,65 zł
    154,99 zł
    1L = 206,65 zł
  7. Champagne Moutard Carte d'Or Brut
    Moutard Carte d’Or Brut to klasyczny i elegancki szampan, stanowiący doskonałą wizytówkę swojego terroir oraz rodzinnej tradycji. Degustacja: W kieliszku wino urzeka drobnymi, żywymi bąbelkami i złotym kolorem. W bukiecie odnajdziemy bogactwo aromatów: od rześkich nut cytrynowych, zielonego jabłk...

    Wino

    Champagne Moutard Carte d'Or Brut 750 ml

    1L = 206,65 zł
    154,99 zł
    1L = 206,65 zł
  8. Champagne Moutard Brut Reserve
    Moutard Brut Réserve to flagowy szampan tego rodzinnego domu, który jest kwintesencją tradycyjnego stylu z regionu Côte des Bar. Wyróżnia się doskonałą równowagą i jest ceniony za swój elegancki, a jednocześnie przystępny charakter. Degustacja: Wino fermentuje w całości w stalowych kadziach, a nas...

    Wino

    Champagne Moutard Brut Reserve 750 ml

    1L = 206,65 zł
    154,99 zł
    1L = 206,65 zł
  9. Wino

    DS Prosecco Rosé 750 ml

    1L = 119,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    89,99 zł
    1L = 119,99 zł
  10. Link Glera Pinot Nero
    Bladoróżowa barwa. Musowanie finezyjne i trwałe. W aromacie subtelne nuty dzikich truskawek, malin, czerwonych wiśni oraz delikatna przyprawowość i kremowość. W ustach soczyste, świeże, z owocowym charakterem – maliny i jagody, z lekką mineralnością, harmonijnie wyważone, o delikatnych taninach....

    Wino

    Link Glera Pinot Nero 750 ml

    1L = 115,99 zł
    86,99 zł
    1L = 115,99 zł
  11. Prosecco Extra Dry, Torresella
    Musujące wino z serca regionu Veneto, produkowane pod marką Torresella (grupa Santa Margherita). Nazwa wina pochodzi od miejscowości w pobliżu Wenecji, wokół której winnice leżą na płaskich terenach z glebami aluwialnymi. Powstaje tradycyjnie z odmiany Glera w procesie Charmata (naturalny dwutlenek ...

    Wino

    Prosecco Extra Dry, Torresella 750 ml

    1L = 70,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  12. Wino

    DS Cabernet Sauvignon 750 ml

    1L = 113,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    84,99 zł
    1L = 113,32 zł
  13. Vento Di Mare Syrah
    Intensywny, purpurowo-czarny kolor z fioletowymi refleksami. W aromacie wyczuwalne fiołki i czarna porzeczka, wzbogacone o nuty lukrecji i czarnego pieprzu. W ustach pełne, zrównoważone taniny, zaokrąglone ciało i finisz z delikatną nutą przypraw i tostów.

    Wino

    Vento Di Mare Syrah 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  14. Wino

    DS Raboso Pavese 750 ml

    1L = 110,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    82,99 zł
    1L = 110,65 zł
  15. Hacker Sangiovese
    Wino o głębokim rubinowym kolorze`. W aromacie dominują nuty słodkiej wiśni, czarnych owoców i fiołka, przełamane subtelną wanilią i niuansami ziemi oraz lukrecji. W ustach świeże, o wyraźnej kwasowości i dobrze zbalansowanej, średniej strukturze z aksamitnymi taninami i eleganckim finiszem....

    Wino

    Hacker Sangiovese 750 ml

    1L = 99,99 zł
    74,99 zł
    1L = 99,99 zł
  16. Chardonnay “Diesse”, De Stefani
    Chardonnay “Diesse” De Stefani posiada oznaczenie Veneto IGT, obejmujące wina z obszarów położonych wzdłuż wybrzeża Wenecji Euganejskiej. Region ten słynie z eleganckich win białych o świeżym, mineralnym charakterze, powstających w umiarkowanym klimacie z chłodnymi nocami oraz wyraźnym wpływem Adria...

    Wino

    Chardonnay “Diesse”, De Stefani 750 ml

    1L = 105,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    78,99 zł
    1L = 105,32 zł
  17. Wino

    DS Sauvignon Blanc 750 ml

    1L = 105,32 zł
    78,99 zł
    1L = 105,32 zł
  18. Pinot Grigio “The Lady”, Ferro 13
    Wino z regionu Veneto, jednego z najważniejszych włoskich obszarów uprawy winorośli. Powstało z odmiany Pinot Grigio znanej na całym świecie z lekkości, świeżości i uniwersalnego charakteru. Marka Ferro 13 stosuje nowoczesne podejścia do winiarstwa i zwraca uwagę nietypowymi etykietami, sugerującymi...

    Wino

    Pinot Grigio “The Lady”, Ferro 13 750 ml

    1L = 97,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    72,99 zł
    1L = 97,32 zł
  19. Pinot Grigio “Diesse”, De Stefani
    Pinot Grigio “Diesse” De Stefani posiada oznaczenie Venezia DOC, obejmujące wina z obszarów położonych wzdłuż wybrzeża Wenecji Euganejskiej. Region ten słynie z win o świeżym i mineralnym charakterze, powstających w warunkach umiarkowanego klimatu z chłodnymi nocami i dużym wpływem Adriatyku. Rodzin...

    Wino

    Pinot Grigio “Diesse”, De Stefani 750 ml

    1L = 105,32 zł
    78,99 zł
    1L = 105,32 zł
  20. Montresor Soave DOP Classico
    Słomkowożółty kolor z zielonkawymi i złotymi refleksami. Delikatny, owocowy aromat z nutami jabłka i kwiatów akacji. W smaku wyraziste, dobrze zbudowane, zaokrąglone, z wyraźnie słonym finiszem. Pełnię aromatów osiąga po roku leżakowania w butelce, ujawniając typowe nuty migdałów i krzemienia....

    Wino

    Montresor Soave DOP Classico 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  21. Prosecco “The One”, Ferro 13
    Wino musujące z apelacji Prosecco DOC, pochodzące ze zbiorów jednego rocznika. Powstało na bazie odmiany Glera, charakteryzującej się lekkością i świeżym, owocowym charakterem. Marka Ferro 13 stworzyła wino ukazujące klasyczny styl Prosecco z typową ekspresją aromatów i świeżością smaku.   De...

    Wino

    Prosecco “The One”, Ferro 13 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
    • Japonia
    • 45,1% Zawartość alkoholu
    Ki No Tea | 0,7L | 45,1%
    Podczas degustacji i tzw. dekonstrukcji 6 Elementów KI NO BI stwierdzono, że dla wielu japońskich barmanów element herbaty jest tym najważniejszym. Rezultatem tych testów i opinii jest KI NO TEA – inspirowany właśnie herbatą. Hori Shichimeien, będący plantatorem herbaty od 140 lat, stworzył unikalną...

    Gin

    Ki No Tea | 0,7L | 45,1% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
    • Japonia
    • 45,7% Zawartość alkoholu
    Ki No Bi | 0,7L | 45,7%
    KI NO BI (w tłumaczeniu: Piękno Pór Roku) jest inspirowany japońską tradycją, a każdy etap jego produkcji (maceracja, destylacja, blending, butelkowanie) odbywa się w Kyoto. Stworzony na bazie oryginalnych japońskich botaników takich jak yuzu z północnych części prefektury Kyoto, herbaty Gyokuro z U...

    Gin

    Ki No Bi | 0,7L | 45,7% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
    • Meksyk
    • 38,0% Zawartość alkoholu
    Olmeca Altos Plata | 0,7L | 38%
    Olmeca Altos Plata to tequila powstająca w 100% z destylatu z błękitnej agawy. Jest pierwszą tequilą stworzoną w wyniku współpracy mistrza destylacji oraz światowej klasy barmanów, która doprowadziła do powstania trunku idealnego do komponowania koktajli. ZAPACH: nuty ziołowe i korzenne, lekko cy...

    Tequila

    Olmeca Altos Plata | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 208,56 zł
    145,99 zł
    1L = 208,56 zł
    • Włochy
    • 20,0% Zawartość alkoholu
    Italicus Rosolio di Bergamotto | 0,7L | 20%
    Likier Italicus Rosolio Di Bergamotto to wyjątkowy włoski likier, który przenosi nas wprost na malowniczy Półwysep Apeniński. Niepowtarzalny, doskonały włoski Likier Italicus Rosolio Di Bergamotto produkowany z najlepszych, wyselekcjonowanych składników w Moncalieri w Piemoncie w oparciu o tradycyjn...

    Likier

    Italicus Rosolio di Bergamotto | 0,7L | 20% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  22. Pinot Grigio, Ornella Bellia
    Pinot Grigio produkowane przez firmę Ornella Bellia. Winnice tego producenta położone są w dolinie rzeki Livenza. Są dobrze nasłonecznione i korzystają z mikroklimatu kształtowanego bliskością Adriatyku. Do produkcji używane są dojrzałe grona Pinot Grigio, zbierane w optymalnej fazie koncentracji ar...

    Wino

    Pinot Grigio, Ornella Bellia 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł