Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 6

Zobacz jako Siatka Lista

953 produkty

  1. Manzoni Bianco, Ornella Bellia
    Manzoni Bianco Ornella Bellia pochodzi z apelacji Venezia DOC w regionie Veneto. Wino powstaje z odmian Riesling i Pinot Bianco, cenionych za elegancję aromatów i zdolność do dojrzewania win butelkach. Manzoni Bianco to propozycja pełna aromatycznej złożoności i strukturalnej harmonii.   Degu...

    Wino

    Manzoni Bianco, Ornella Bellia 750 ml

    1L = 86,65 zł
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  2. Wino

    Ornella Bellia Malbec Trevenezie IGT 750 ml

    1L = 75,99 zł
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  3. Ornella Bellia Chardonnay Trevenezie IGT
    100% Chardonnay z gleb aluwialno-wapiennych, zbierane we wrześniu. Jasno słomkowy kolor. W aromacie – jabłko Golden Delicious, gruszka. W ustach – wytrawne, pełne, dobrze zbalansowane przez kwasowość. Świetne jako aperitif, z przystawkami oraz daniami rybnymi i makaronowymi o wyraźnych smakach....

    Wino

    Ornella Bellia Chardonnay Trevenezie IGT 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  4. Ornella Bellia Carménère Venezia DOC
    Głęboko czerwone wino z odmiany Carmenère, oferujące aromaty dojrzałych jeżyn, śliwek oraz nutę przypraw i ziół. W smaku wyraziste, z aksamitnymi taninami i akcentami czekolady, zakończone długim, korzennym posmakiem.

    Wino

    Ornella Bellia Carménère Venezia DOC 750 ml

    1L = 78,65 zł
    58,99 zł
    1L = 78,65 zł
  5. Ornella Bellia Cabernet Fauvignon Trevenezie IGT
    Wino o głębokiej barwie czerwieni. Aromaty dojrzałych czarnych porzeczek, wiśni i wanilii pochodzącej z dojrzewania w beczce. W smaku wytrawne, ze szlachetną taniną, harmonijne, z długim, lekko pikantnym finiszem.

    Wino

    Ornella Bellia Cabernet Fauvignon Trevenezie IGT 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  6. Ornella Bellia Cabernet Franc Trevenezie IGT
    Wino o rubinowej barwie z fioletowymi refleksami. W aromacie intensywne nuty ziół i czerwonych owoców. Na podniebieniu pełne i dobrze zbalansowane, z łagodnymi taninami i przyjemnym finiszem.

    Wino

    Ornella Bellia Cabernet Franc Trevenezie IGT 750 ml

    1L = 57,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Rooster Rojo Blanco Tequila 100% De Agave | 0,7L | 38%
    Rooster Rojo Blanco to tradycyjna tequila blanco, destylowana w 100 % z niebieskiej agawy Blue Weber pochodzącej z regionu Jalisco (Los Altos), Meksyk. Butelkowana z zawartością alkoholu 38 % ABV, co zapewnia łagodniejszy, choć pełen charakteru profil smakowy. Agawa pieczona jest przez około 10 god...

    Tequila

    Rooster Rojo Blanco Tequila 100% De Agave | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 208,56 zł
    145,99 zł
    1L = 208,56 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Kah Tequila Reposado | 0,7L | 40%
    Kah Reposado Tequila to wyrób z 100% blue agave, destylowany w regionie Jalisco, Meksyk, a następnie starzona min. 2 miesiące w amerykańskich lub francuskich beczkach dębowych (Limousin), butelkowany z mocą 40 % ABV (80 proof) . Produkowana w destylarni Fabrica de Tequilas Finos w Tequili, tradycyjn...

    Tequila

    Kah Tequila Reposado | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Kah Tequila Blanco | 0,7L | 40%
    Kah Tequila Blanco to nietuzinkowa, dwukrotnie destylowana tequila typu „blanco” (niefiltrowana i nielęgowana), wykonana w 100 % z błękitnej agawy Weber i butelkowana z mocą 40 % ABV (80 proof), co zapewnia czystość i autentyczność trunku .Butelka inspirowana jest calaveras – tradycyjnymi meksykańsk...

    Tequila

    Kah Tequila Blanco | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Rooster Rojo Ahumado | 0,7L | 40%
    Rooster Rojo Ahumado Tequila jest wytwarzana przy użyciu tradycyjnej metody pieczenia agawy w horno - piecach ziemnych. Woda używana do destylacji jest filtrowana przez meksykańskie srebro, co nadaje trunkowi większą złożoność, miękkość oraz delikatniejszy smak na podniebieniu. Destylacja trunku z d...

    Tequila

    Rooster Rojo Ahumado | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Rooster Rojo Anejo | 0,7L | 38%
    Rooster Rojo Añejo dojrzewa przez 12-18 miesięcy w średnio/mocno palonych beczkach z drewna białego dębu amerykańskiego. W rezultacie powstaje tequila o mieszance aromatów palonego drewna, wanilii, czekolady i przypraw.

    Tequila

    Rooster Rojo Anejo | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  7. Tequila

    Rooster Rojo Reposado | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  8. Regent “Sabat”, Winnica Celtica
    Czerwone wino z położonej na Dolnym Śląsku winnicy Celtica. Powstało z odmiany Regent, która dzięki swojej odporności stała się jednym z filarów nowoczesnego winiarstwa w Polsce. Wino dojrzewało w dębowych beczkach zyskując na elegancji i głębi aromatycznej. Regent “Sabat” choć produkowany u stóp gó...

    Wino

    Regent “Sabat”, Winnica Celtica 750 ml

    1L = 133,32 zł
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  9. Sauvignon Blanc “Sabat”, Winnica Celtica
    Sauvignon Blanc “Sabat” pochodzi z Winnicy Celtica, położonej u stóp góry Ślęży w Strzegomianach na Dolnym Śląsku. Nazwa winnicy nawiązuje do historii ziem ślężańskich, zamieszkiwanych przez celtyckie plemiona już 2,5 tysiąca lat temu. Winnica Celtica znana jest z butikowej produkcji win z odmian mi...

    Wino

    Sauvignon Blanc “Sabat”, Winnica Celtica 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  10. Rioja Gran Reserva, Campo Viejo
    Wino z regionu Rioja, które zgodnie z normami apelacji przed sprzedażą dojrzewało w beczkach i butelkach przez minimum 5 lat. Najczęściej okres ten dzieli się na dwa lata w beczkach i trzy w butelkach (zależnie od rocznika i technik wybranych przez producenta). Trunek wyprodukowano z odmiany Tempran...

    Wino

    Rioja Gran Reserva, Campo Viejo 750 ml

    1L = 89,32 zł
    66,99 zł
    1L = 89,32 zł
  11. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rioja Reserva, Campo Viejo

    Ocena

    Dobrze zbalansowane, z przyjemnymi nutami dojrzałych owoców, wanilii i delikatnych przypraw. Smak jest gładki i elegancki, a finisz przyjemnie długi ☺️ Joanna

    Wino

    Rioja Reserva, Campo Viejo 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  12. Champagne Brut Millesime, Alfred Gratien
    Rocznikowe wino musujące z Szampanii, stanowiące wyraz stylu domu Gratien – klasycznego, eleganckiego i długowiecznego. Wino powstało z moszczu pierwszego tłoczenia z selekcjonowanych gron Chardonnay i Pinot Noir, pochodzących wyłącznie z najlepszych parceli. Fermentowane w dębowych beczkach i dojrz...

    Wino

    Champagne Brut Millesime, Alfred Gratien 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  13. Ostatnie Sztuki
    Champagne Brut Blanc de Blancs Grand Cru, Alfred Gratien
    Champagne Brut Blanc de Blancs Grand Cru Alfred Gratien to wyrafinowane smakowo wino musujące powstałe wyłącznie z gron Chardonnay pochodzących z najlepszych winnic sklasyfikowanych jako Grand Cru. Producent - Alfred Gratien - należy do nielicznego grona domów szampańskich, które do dziś fermentują ...

    Wino

    Champagne Brut Blanc de Blancs Grand Cru, Alfred Gratien 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  14. Champagne Brut “Cuvee Paradis”, Alfred Gratien
    Cuvée Paradis to prestiżowe wino musujące z regionu Szampanii, będące flagową etykietą domu Alfred Gratien - jednej z nielicznych rodzinnych wytwórni, które wciąż fermentują swoje wina w dębowych beczkach, Wino to produkowane jest metodą tradycyjną (champenoise) z selekcjonowanych gron Chardonnay i ...

    Wino

    Champagne Brut “Cuvee Paradis”, Alfred Gratien 750 ml

    1L = 533,32 zł
    399,99 zł
    1L = 533,32 zł
  15. Ostatnie Sztuki
    Champagne Brut Rosé, Alfred Gratien
    Dom Alfred Gratien to jedna z najbardziej cenionych wytwórni w Szampanii, której filozofia produkcji opiera się na fermentacji win bazowych w niewielkich, dębowych baryłkach oraz wytwarzaniu szampana wyłącznie metodą tradycyjną. Wszystkie etapy produkcji wykonywane są ręcznie, co przekłada się na wy...

    Wino

    Champagne Brut Rosé, Alfred Gratien 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  16. 2024
    Tempranillo Valdubón pochodzi z apelacji Ribera del Duero, jednego z najsłynniejszych regionów winiarskich Hiszpanii. Obszar ten leży na płaskowyżu Kastylii i León, a tamtejsze wina słyną z intensywnej barwy, mocnej struktury i potencjału dojrzewania. Dominującą odmianą w regionie jest właśnie Tempr...

    Wino

    Tempranillo, Valdubón 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  17. Ribera del Duero Crianza, Valdubón
    Bodegas Valdubón to hiszpański producent wina, którego historia sięga 1997 roku. Winiarnia zlokalizowana jest na obrzeżach miejscowości Milagros, tuż nad rzeką Riaza, w sercu prestiżowego regionu Ribera del Duero. Od początku swojej działalności Valdubón przykłada dużą wagę do zrównoważonego rozwoju...

    Wino

    Ribera del Duero Crianza, Valdubón 750 ml

    1L = 97,32 zł
    72,99 zł
    1L = 97,32 zł
  18. Vi de Guarda, Mas de Subira
    Vi de Guarda od Mas de Subirà to wino powstające w sercu apelacji Priorat - jednego z najbardziej prestiżowych regionów Hiszpanii. Winnice położone są tam na stromych tarasach zbudowanych z charakterystycznych łupków llicorella, a powstające na nich owoce słyną z wyjątkowej koncentracji substancji s...

    Wino

    Vi de Guarda, Mas de Subira 750 ml

    1L = 97,32 zł
    72,99 zł
    1L = 97,32 zł
  19. Susana Sempre Tinto
    Susana Sempre to wino produkowane na słonecznej Majorce – wyspie słynącej nie tylko z malowniczych krajobrazów, ale też z rozwijającej się kultury winiarskiej. Baleary, choć mniej znane niż inne hiszpańskie apelacje, szczycą się uprawą endemicznych odmian, takich jak Manto Negro czy Gargollassa, dzi...

    Wino

    Susana Sempre Tinto 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  20. Susana Sempre Blanco
    Majorka, największa z Balearów, słynie nie tylko z pięknych plaż i śródziemnomorskiego klimatu, ale także z rozwijającej się kultury winiarskiej. Jednym z ciekawszych win produkowanych na wyspie jest Susana Sempre..., trunek łączący tradycyjne odmiany regionalne z nowoczesnym podejściem do produkcji...

    Wino

    Susana Sempre Blanco 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  21. Lambrusco Amabile, Galassi
    Słodkie, czerwone wino musujące z włoskiego regionu Emilia-Romagna. Trunek ten jest tradycyjnie wytwarzany z winogron odmiany Lambrusco. To wino niskoprocentowe o smaku dojrzałych ciemnych owoców. Degustacja Lambrusco AmabileW kieliszku wino prezentuje ciemną, rubinową barwę, a podczas nalewani...

    Wino

    Lambrusco Amabile, Galassi 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  22. Pignoletto Frizzante, Galassi
    Wytrawne, półmusujące wino pochodzące z regionu Emilia-Romagna. Wytworzone zostało z uprawianych lokalnie winogron odmiany Pignoletto. Choć mniej znane niż Prosecco, wino to coraz częściej zyskuje uznanie dzięki świeżości smaku, owocowemu charakterowi aromatów i korzystnemu stosunkowi jakości do cen...

    Wino

    Pignoletto Frizzante, Galassi 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  23. Malvasia Frizzante, Cantina di Vicobarone
    Słodkie, musujące wino z włoskiego regionu Colli Piacentini. Trunek wyprodukowano z bardzo dojrzałych gron odmiany Malvasia. Degustacja wina Malvasia FrizzanteW bukiecie Malvasia Frizzante dominują aromaty karmelu, pieczonego jabłka, rodzynek i miodu. W ustach smaki te potwierdzają się, tworząc...

    Wino

    Malvasia Frizzante, Cantina di Vicobarone 750 ml

    1L = 49,32 zł
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  24. Ostatnia Sztuka
    Talisker Whisky 18-letnia | 0,7L | 45,8%
    To wyjątkowo pełna i dojrzała pozycja w portfolio marki, która zadebiutowała na rynku w 2004 roku i już po 3 latach otrzymała tytuł najlepszej whisky single malt na świecie. Ta 18 letnia edycja, dojrzewała zarówno w beczkach po Bourbonie jak i po sherry, a także została zabutelkowana z mocą 45.8%. ...

    Whisky

    Talisker Whisky 18-letnia | 0,7L | 45,8% 700 ml

    1L = 1 428,56 zł
    999,99 zł
    1L = 1 428,56 zł