Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 10

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Ostatnie Sztuki
    Mortlach Midnight Dusk Special Release 2024 Whisky|0,7l | 57,5%
    Mortlach od lat dzierży miano „Bestii z Dufftown” dzięki swojej unikatowej, mięsistej strukturze destylatu, uzyskiwanej w skomplikowanym procesie destylacji 2,81 raza. W ramach prestiżowej serii Diageo Special Release 2024, edycja „Midnight Dusk” stanowi odważną eksplorację wpływu wina na ten potężn...

    Whisky

    Mortlach Midnight Dusk Special Release 2024 Whisky|0,7l | 57,5% 700 ml

    1L = 1 471,41 zł
    1 029,99 zł
    1L = 1 471,41 zł
  2. Benrinnes 21YO Grand Crescendo, Special Release 2024 Whisky | 0,7L | 55,4%
    Benrinnes to destylarnia, która wśród blenderów i niezależnych botlerów cieszy się statusem kultowym, choć rzadko pojawia się w oficjalnych wydaniach. Edycja "Grand Crescendo" to hołd dla ewolucji smaku – 21 lat cierpliwego dojrzewania zaowocowało trunkiem o niespotykanej głębi i wielowarstwowości. ...

    Whisky

    Benrinnes 21YO Grand Crescendo, Special Release 2024 Whisky | 0,7L | 55,4% 700 ml

    1L = 2 585,70 zł
    1 809,99 zł
    1L = 2 585,70 zł
  3. Ostatnie Sztuki
    Anne Bonny | 0,7L | 40%
    Anne Bonny to blend rumów i przypraw z Jamajki, Dominikany i wyspy Reunion, został tak nazwany na cześć nieustraszonej piratki Anne Bonny. Z charakterystycznymi warstwami kremowej wanilii, karmelu i praliny, będzie doskonały do picia na lodzie, jak i do miksowania w koktajlach. Wyczuwalne nuty maśla...

    Spirit drink

    Anne Bonny | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Tequila Herradura Anejo | 0,7L | 40%
    Na Tequilę Herradura Añejo trzeba czekać 25 miesięcy, to 13 miesięcy dłużej niż to zwykle bywa. Ten wyjątkowy czas dojrzewania w beczkach z białego dębu pochodzących z USA nadaje tej tequili wyjątkowo jednolity i zbalansowany smak.A wszystko po to, by dojrzewająca w amerykańskich beczkach z białego ...

    Tequila

    Tequila Herradura Anejo | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  4. Glenfiddich Grand Cru Cuvee Cask 23YO | 0,7L | 43,4%
    Kolejna propozycja z wyjątkowej serii Prestige – Glenfiddich 23 YO Grand Cru – łączy w całość wszystko to, co najlepsze w tej szkockiej marce. Swój niezwykły, luksusowy charakter ta single malt zawdzięcza przede wszystkim innowacyjnemu podejściu do procesu produkcyjnego. Wykorzystanie beczek z fran...

    Whisky

    Glenfiddich Grand Cru Cuvee Cask 23YO | 0,7L | 43,4% 700 ml

    1L = 2 114,27 zł
    1 479,99 zł
    1L = 2 114,27 zł
  5. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40%
    Hennessy V.S.O.P to wyjątkowy koniak, który jest doskonałym połączeniem elegancji oraz głębokiego smaku. Historia gronowego destylatu oznaczanego Very Superior Old Pale sięga 1817 roku, gdy król Jerzy IV zwrócił się do Jamesa Hennessy o "najlepszej jakości eau-de-vie z regionu Cognac". Hennessy V.S...

    Koniak

    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  6. The Lakes Elements Whiskymaker's Project Miniaturki | Zestaw | 7x0,2L | 54%
    The Elements to biblioteka wiedzy o whisky, oferuje rzadki wgląd w umysł twórcy whisky. Próba zrozumienia, w jaki sposób teoria dojrzewania w beczkach po sherry przekłada się na okolice Krainy Jezior, wraz z naszym duchem New Make, była fundamentalnym krokiem w kierunku ustalenia naszej filozofi...

    Whisky

    The Lakes Elements Whiskymaker's Project Miniaturki | Zestaw | 7x0,2L | 54% 7x 200 ml

    1L = 1 571,42 zł
    2 199,99 zł
    1L = 1 571,42 zł
  7. The Lakes The Whiskymaker's Editions Galaxia Whisky | 0,7L | 54%
    Seria Whiskymaker’s Editions jest przykładem poczucia przygody The Lakes Distillery. Każda jednorazowa edycja jest wyrazem twórczej wolności, której nieodłącznym celem jest tworzenie wyjątkowych smaków. Jako ostatnie wydanie Whiskymaker’a Dhavalla Gandhiego, Galaxia umiejętnie łączy w sobie ce...

    Whisky

    The Lakes The Whiskymaker's Editions Galaxia Whisky | 0,7L | 54% 700 ml

    1L = 1 571,41 zł
    1 099,99 zł
    1L = 1 571,41 zł
  8. Ostatnie Sztuki
    The Lakes The Whiskymaker's Reserve No. 7 Whisky | 0,7L | 52%
    Każdy wypust Whiskymaker’s jest artystyczną eksploracją dębu i komponowania whisky single malt - ewolucji smaku i definiowania stylu destylarni. Tworzenie nowej whisky wymaga pewnego rodzaju struktury, ale musi być w niej miejsce na swobodę, na podążanie za przeczuciem i instynktem. Architektura każ...

    Whisky

    The Lakes The Whiskymaker's Reserve No. 7 Whisky | 0,7L | 52% 700 ml

    1L = 571,41 zł
    399,99 zł
    1L = 571,41 zł
  9. Fuji Single Malt whisky| 0,7L | 46%
    Harmonijne połączenie owocowych, soczystych i kremowych nut, które tworzą harmonijną symfonię na podniebieniu. Delikatny aromat dojrzałych jabłek miesza się z słodkim zapachem crème brûlée, prowadząc do bogatego i aksamitnego smaku, w którym dominują soczyste brzoskwinie i owocowa tarta. Finisz jest...

    Whisky

    Fuji Single Malt whisky| 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 528,56 zł
    369,99 zł
    1L = 528,56 zł
  10. Fuji Single Grain whiskey | 0,7L | 46%
    Bujna owocowość i delikatna pikantność stanowią charakter „Single Grain symfonii trzech różnych stylów whisky zbożowej”. To tłumaczenie na język polski odnosi się to do charakterystyki whisky single grain która jest opisana jako połączenie bogatej owocowości i subtelnej pikantności, tworząc symfonię...

    Whisky

    Fuji Single Grain whiskey | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  11. Chevalier de Lascombes
    Chevalier de Lascombes to tzw. „druga etykieta” słynnego Château Lascombes z regionu Margaux. To wino o dużym potencjale dojrzewania. Odcienie purpury na tle głębokiej rubinowej barwy oraz dominujące aromaty świeżych, ciemnych owoców potwierdzają jego wczesną fazę rozwoju.   Degustacja wina Che...

    Wino

    Chevalier de Lascombes 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  12. L’Esprit de Chevalier
    L’Esprit de Chevalier to tzw. „druga etykieta” słynnej posiadłości Domaine de Chevalier, produkującej wina od 1770 roku w regionie Pessac-Léognan w Bordeaux. Wino powstało jako kupaż 50% Cabernet Sauvignon, 45% Merlot i 5% Petit Verdot.   Degustacja wina L’Esprit de Chevalier Trunek wyróżnia s...

    Wino

    L’Esprit de Chevalier 750 ml

    1L = 213,32 zł
    159,99 zł
    1L = 213,32 zł
  13. Ostatnie Sztuki
    Bushmills Spanish Brandy Casks Causeway Collection Whisky 18-letnia | 0,7L | 54,3%
    Bushmills Spanish Brandy Casks Causeway Collection Ta 18-letnia whisky to rzadki klejnot w koronie najstarszej licencjonowanej destylarni na świecie. Po latach dojrzewania w tradycyjnych beczkach po bourbonie i sherry, trunek został poddany unikalnemu procesowi finiszowania w beczkach po hiszpański...

    Whisky

    Bushmills Spanish Brandy Casks Causeway Collection Whisky 18-letnia | 0,7L | 54,3% 700 ml

    1L = 1 571,41 zł
    1 099,99 zł
    1L = 1 571,41 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (2 opinie)
    Espolon Reposado Tequila, 100% Agave | 0,7L | 40%

    Ocena

    Cieszę się, że w końcu jest dostępna wersja reposado. Jeszcze 2 lata temu można było ją kupić za 130 PLN, ale tylko w kilku sklepach (nie Lidl). Teraz już mogę odebrać ją w każdym lidlu Paweł

    Tequila

    Espolon Reposado Tequila, 100% Agave | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  14. Château Malartic Lagravière
    Château Malartic Lagravière to prestiżowe czerwone wino z apelacji Pessac-Léognan, sklasyfikowane jako Grand Cru Classé. Powstało z klasycznego bordoskiego kupażu: 67% Cabernet Sauvignon, 32% Merlot i 1% Cabernet Franc. Dojrzewało przez 18 miesięcy w dębowych baryłkach, zdobywając głębię bukietu i p...

    Wino

    Château Malartic Lagravière 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł