Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 9

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Roero Arneis “Ghita", Borgo Lame
    Białe wino z regionu Roero w Piemoncie, wyprodukowane z odmiany Arneis. Odmiana ta, uprawiana jest na glebach bogatych w piaski, glinę i wapnienie. Winogrona w Borgo Lame zbierane są ręcznie, a ich staranne przetwarzanie obejmuje chłodzenie do 10-12°C, macerację na zimno trwającą 10-12 godzin oraz d...

    Wino

    Roero Arneis “Ghita", Borgo Lame 750 ml

    1L = 86,65 zł
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  2. Malaga Dulce, Pedro Ximénez, Bodegas Quitapenas
    Bardzo słodkie wino pochodzące z Andaluzji, z historycznego regionu Malaga. Produkowane jest z odmiany Pedro Ximénez, znanej z naturalnej zdolności do koncentracji cukru w gronach. Winogrona do produkcji słodkiej Malagi są po zbiorach układane na słomianych matach i poddawane działaniu promieni słon...

    Wino

    Malaga Dulce, Pedro Ximénez, Bodegas Quitapenas 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    2023
    Pinot Nero Mezzacorona pochodzi z regionu Trentino u stóp Dolomitów, gdzie chłodny, górski klimat sprzyja powstawaniu win o świeżych i eleganckich aromatach. Spółdzielnia Mezzacorona działa od 1904 roku i specjalizuje się w winach o klasycznym, alpejskim charakterze.   Degustacja wina Pinot N...

    Wino

    Pinot Nero, Mezzacorona 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  4. 2024
    Wino z regionu położonego u stóp Dolomitów w północnych Włoszech. Winnice w chłodnym klimacie Trentino dają wina o wyjątkowej świeżości struktury i mineralnym charakterze aromatów. Spółdzielnia winiarska Mezzacorona, działająca od 1904 roku, specjalizuje się w produkcji win o cechach klasycznych dla...

    Wino

    Pinot Grigio, Mezzacorona 750 ml

    1L = 54,65 zł
    40,99 zł
    1L = 54,65 zł
  5. Müller-Thurgau, Mezzacorona
    Wino z ręcznie zbieranych winogron na wzgórzach Faedo i w Dolinie Cembra w regionie Trentino (Trydent) w pn części kraju, białe, wytrawne, aromatyczne, owocowe, z nutką mineralną kompozycji aromatyczno-zapachowej, przyjemnym zakończeniu.

    Wino

    Müller-Thurgau, Mezzacorona 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  6. Wino

    Moscato Giallo, Mezzacorona 750 ml

    1L = 57,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  7. Ocena:
    1 (1 opinia)
    Chardonnay, Mezzacorona
    Chardonnay Mezzacorona pochodzi z winnic położonych u stóp Dolomitów w regionie Trentino. Chłodny klimat alpejski sprzyja tam powstawaniu win o świeżych aromatach i dobrze zbalansowanej strukturze. Spółdzielnia Mezzacorona, działająca od 1904 roku, jest jednym z najważniejszych producentów win w pół...

    Wino

    Chardonnay, Mezzacorona 750 ml

    1L = 54,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    40,99 zł
    1L = 54,65 zł
  8. Mezzacorona 9 Pinot Grigio Vigneti delle Dolomiti
    Wino z winnic z ekspozycją na północ (stąd niższa zawartość cukru w gronach i w efekcie niższy alkohol w winie), białe, wytrawne, o delikatnej barwie, świeżym owocowo-kwiatowym aromacie, przyjemne, świeże, orzeźwiające, o niższej zawartości alkoholu (9% vol.), dojrzewa na osadzie.

    Wino

    Mezzacorona 9 Pinot Grigio Vigneti delle Dolomiti 750 ml

    1L = 59,99 zł
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  9. Wino

    Asti Dolce, Acquesi 750 ml

    1L = 73,32 zł
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  10. Champagne Dom Perignon Blanc
    Styl Dom Pérignon cechuje przede wszystkim eteryczna lekkość I jedwabistość,osiągnięt dzięki idealnej równowadze między świeżością i dojrzałością, jak I między szczepami Chardonnay i Pinot Noir. Ta równowaga i harmonia nut smakowych, wraz z unikalnym potencjałem starzenia, skutkuje satynową, eterycz...

    Wino

    Champagne Dom Perignon Blanc 750 ml

    1L = 1 599,99 zł
    1 199,99 zł
    1L = 1 599,99 zł
  11. Montepulciano D’Abruzzo, Sensi
    Wyraziste smakowo, czerwone wino pochodzące z regionu Abruzzo we Włoszech. Obszar ten znany jest z uprawy szczepu Montepulciano, dającego umiarkowanie ciężkie, aromatyczne wina o nieco pikantnym charakterze. Winnica Sensi, od 1890 roku kultywuje tradycje produkcji win z lokalnie uprawianych winogron...

    Wino

    Montepulciano D’Abruzzo, Sensi 750 ml

    1L = 46,65 zł
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  12. Cava Semi Seco, Vilarnau
    Musujące wino produkowane w sercu regionu Penedès, w miejscowości San Sadurní d’Anoia. Tradycyjne metody produkcji, w tym wtórna fermentacja w butelce oraz starzenie na osadzie drożdżowym, nadają strukturze wina złożoności oraz elegancji jego bukietowi. Vilarnau Cava Semi Seco charakteryzuje się wyż...

    Wino

    Cava Semi Seco, Vilarnau 750 ml

    1L = 58,65 zł
    43,99 zł
    1L = 58,65 zł
  13. Nikka The Nikka Tailored | 0,7L | 43%
    Ta whisky odzwierciedla wiedzę, filozofię i doświadczenie Nikka. Asymetryczny design butelki reprezentuje warstwy tradycji i dziedzictwa, które zostały przekazane przez pokolenia. Komponowana z precyzją i delikatnością, ta whisky premium została zaprojektowana w sposób doskonały. Używając głównie wh...

    Whisky

    Nikka The Nikka Tailored | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  14. Nikka Yoichi Single Malt | 0,7L | 45%
    Stworzony przy użyciu tradycyjnych metod, takich jak destylacja w alembikach bezpośrednio opalanych węglem, Yoichi Single Malt odzwierciedla autentyczny charakter swojej nadmorskiej lokalizacji na najdalej na północ położonej wyspie Japonii. Z delikatnym profilem torfowym, ten single malt osiąga sub...

    Whisky

    Nikka Yoichi Single Malt | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  15. Nikka Super Nikka | 0,7L | 43%
    Głęboko zasmucony śmiercią żony Rity w 1961 roku, założyciel Nikka Masataka Taketsuru, poświęca całą swoją energię na doskonalenie jakości swoich blended whisky. Rok później wydaje Super Nikka na cześć swojej muzy i żony. Super Nikka to klasyczna kompozycja, która od momentu wprowadzenia w 1962 roku...

    Whisky

    Nikka Super Nikka | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  16. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Nikka Miyagiko Single Malt | 0,7L | 45%

    Ocena

    Naprawdę przyzwoita japońska whisky, stworzona według szkockich tradycji. Jeśli miałbym ją z czymś porównać to przychodzi mi do głowy Clynelish 14. Może jest troszkę mniej słodka od szkockiej koleżanki, ale za to ma odrobinę więcej dymu, który jest jednak tylko niuansem dopełniającym całość. Nie daje 5 gwiazdek, bo jednak brak deklaracji wieku jest lekko wyczuwalny, ale nie w alkoholowości, a raczej w braku głębi. Ogólnie warto spróbować. Krzysztof

    Whisky

    Nikka Miyagiko Single Malt | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  17. Ostatnia Sztuka
    Cabernet Sauvignon Premium, Koch
    Czerwone wino wytrawne, które powstało w regionie Dunántúl na Węgrzech. Zostało wyprodukowane z jednej odmiany winogron – Cabernet Sauvignon, znanej z charakterystycznej cierpkości i aromatów przypominających czarną porzeczkę. Opis degustacyjny W wyglądzie wino jest przejrzyste, o czystej rub...

    Wino

    Cabernet Sauvignon Premium, Koch 750 ml

    1L = 43,99 zł
    32,99 zł
    1L = 43,99 zł
  18. Chardonnay “Orquestra”, Felix Solis
    Dojrzałe i bardzo aromatyczne wino z regionu Kastylia. Trunek wyprodukowano z odmiany Chardonnay.  Degustacja wina Chardonnay “Orquestra”W kieliszku wino prezentuje wyraźną, słomkową barwę, a jego zapach jest intensywny i złożony. W bukiecie wina rozpoznawalne są nuty pieczonego jabłka, orzech...

    Wino

    Chardonnay “Orquestra”, Felix Solis 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  19. Champagne Extra Brut “Essentiel”, Piper Heidsieck
    Essentiel to klasyczny szampan produkowany w sercu Szampanii. Marka Piper-Heidsieck należy do najbardziej rozpoznawalnych domów szampańskich, słynących z eleganckiego stylu i precyzyjnie tworzonych cuvée. Essentiel jest mieszanką win bazowych z odmian Pinot Noir, Pinot Meunier i Chardonnay. Wino doj...

    Wino

    Champagne Extra Brut “Essentiel”, Piper Heidsieck 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  20. Johnnie Walker Blue Label CNY Snake | 0,7L | 43%
    Johnnie Walker Blue Label CNY Snake - edycja na rok 2025 kontynuuje prestiżową serię Lunar New Year, celebrując Rok Węża. Projekt butelki, stworzony przez światowej sławy artystę Jamesa Jeana, przedstawia węża zrzucającego skórę – symbol transformacji, mądrości i nieskończonego cyklu odnowy. To...

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label CNY Snake | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 1 714,27 zł
    1 199,99 zł
    1L = 1 714,27 zł
  21. Johnnie Walker Blue Label Ice Chalet | 0,7L | 43%
    Johnnie Walker Blue Label Ice Chalet  to wyjątkowa odsłona kultowej błękitnej etykiety, inspirowana błękitną godziną – momentem, gdy słońce chowa się za ośnieżonymi szczytami, ustępując miejsca nocnemu życiu kurortów. Master Blender Emma Walker wyselekcjonowała rzadkie destylaty z najwyżej położony...

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label Ice Chalet | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 1 771,41 zł
    1 239,99 zł
    1L = 1 771,41 zł
  22. Balvenie Cask and Character 19YO | 0,7L | 47,5%
    The Balvenie 19YO „A Revelation of Cask and Character” to wyjątkowe wydanie z serii Stories, które skupia się na pracy bednarzy i ich kluczowej roli w procesie powstawania whisky. Ta konkretna edycja jest o tyle przełomowa, że jako pierwsza w historii destylarni dojrzewała wyłącznie w beczkach z eur...

    Whisky

    Balvenie Cask and Character 19YO | 0,7L | 47,5% 700 ml

    1L = 2 857,13 zł
    1 999,99 zł
    1L = 2 857,13 zł
  23. Whisky Miler Spirits Benrinnes 2011 | 0,7L | 55,2%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Benrinnes z regionu Speyside w Szkocji, leżakowana w beczce po andaluzyjskim winie wzmacnianym sherry oloroso. Po 13 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy beczki (ang. c...

    Whisky

    Whisky Miler Spirits Benrinnes 2011 | 0,7L | 55,2% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  24. Whisky Miler Linkwood 2012 | 0,7L | 55,1%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Linkwood z regionu Speyside w Szkocji, leżakowana w beczce po whiskey amerykańskiej. Po 12 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy beczki (ang. cask strength), bez filtrac...

    Whisky

    Whisky Miler Linkwood 2012 | 0,7L | 55,1% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  25. Sangre de Toro Blanco
    Lekkie białe wino z Hiszpanii, produkowane przez rodzinę Torres. Marka Sangre de Toro od lat kojarzona jest z winami o przyjaznym, uniwersalnym charakterze. Wersja Blanco została stworzona w świeżym, owocowym stylu, z myślą o lekkich potrawach i letnich degustacjach. Wino posiada certyfikat żywności...

    Wino

    Sangre de Toro Blanco 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł