Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 14

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Amahagan World Edition 3 Mizunara Wood Finish | 0,7L | 47%
    Amahagan World Malt Whisky Edition No. 3 Mizunara Wood Finish Blended Malt Whisky z destylarni Nagahama jednej z nowszych, kraftowych destylarni w Japonii. Seria World Malt Whisky to zestawienie szkockich whisky słodowych z wyselekcjonowanymi słodowymi whisky z destylarni Nagahama. Amahagan Edition ...

    Whisky

    Amahagan World Edition 3 Mizunara Wood Finish | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  2. Amahagan World Edition 2 Red Wine Wood Finish | 0,7L | 47%
    Amahagan World Malt Whisky Edition No. 2 Red Wine Wood Finish to Blended Malt Whisky z destylarni Nagahama, jednej z nowszych, kraftowych destylarni w Japonii. Seria World Malt Whisky to zestawienie szkockich whisky słodowych z wyselekcjonowanymi słodowymi whisky z destylarni Nagahama. Amahagan Edit...

    Whisky

    Amahagan World Edition 2 Red Wine Wood Finish | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  3. Amahagan World Edition 1 Bourbon Cask Finish | 0,7L | 47%
    Amahagan World Malt Whisky Edition No. 1 Bourbon Cask Finish to pierwszy Blended Malt Whisky z destylarni Nagahama, jednej z nowszych, kraftowych destylarni w Japonii. Seria World Malt Whisky to zestawienie szkockich whisky słodowych z wyselekcjonowanymi słodowymi whisky z destylarni Nagahama. Amaha...

    Whisky

    Amahagan World Edition 1 Bourbon Cask Finish | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  4. Mizuho Island Spirits Ryukyu Awamori | 0,72L | 40%
    Mizuho Island Spirits to niedojrzałe Awamori („Ippanshu”) destylowane przez „Mizuho Distillery” na okinańskiej wyspie Ryukyu. Awamori to najstarszy destylowany alkohol z Japonii. Wykonany jest z ryżu i czarnej formy koji (ryż słodowany), destylowanej jednorazowo i produkowanej tylko na wyspach Okina...

    Awamori

    Mizuho Island Spirits Ryukyu Awamori | 0,72L | 40% 720 ml

    1L = 263,88 zł
    189,99 zł
    1L = 263,88 zł
    • Japonia
    • 13,50% Zawartość alkoholu
    Mild Mizuho 5 YO 'Kusu' Awamori | 0,72L | 25%
    Unikalny, wiekowy Awamori pochodzi z japońskiej destylarni Mizuho na wyspie Ryukyu. Ten lokalny rodzaj alkoholu produkowana jest z ryżu z Tajlandii i Koji, który jest raz destylowany. Awamori musi być leżakowane przez minimum trzy lata w słoikach przed butelkowaniem – ta wersja została poddana pięci...

    Awamori

    Mild Mizuho 5 YO 'Kusu' Awamori | 0,72L | 25% 720 ml

    1L = 236,10 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 236,10 zł
  5. Château Marquis de Terme
    Château Marquis de Terme jest winem produkowanym w regionie Margaux we Francji. Trunek reprezentuje grupę win sklasyfikowanych w roku 1855 jako Quatrieme Grand Cru Classe. Opisywane wino zostało wyprodukowane z mieszanki 60% Cabernet Sauvignon, 35% Merlot oraz 5% Petit Verdot. Winogrona te zbierane ...

    Wino

    Château Marquis de Terme 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  6. Matsui Whisky miniaturki: The Peated, Sakura Cask, Mizunara Cask | Zestaw | 3x0,2L |48%
    Zestaw upominkowy, zawierający trzy różne single malty z Japonii: The Matsui The Peated, The Matsui Sakura Cask oraz wielokrotnie nagradzaną The Matsui Mizunara Cask, która właśnie została okrzyknięta japońskim single maltem roku w Jim Murray's Whisky Bible 2020. Wszystkie trzy whisky zawierają 48% ...
  7. Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask Whisky | 0,7L | 54%
    Whisky leżakowana w najwyższej jakości beczkach po hiszpańskiej sherry Oloroso, która nadała whisky bogatych nut owocowych. Niefiltrowana na zimno, butelkowana z mocą beczki 56.3%. W zapachu lepkie toffi, pieczone jabłka i brązowy cukier. Na podniebieniu wyczuwamy cytrusy, dębinę, zimowe jagod...

    Whisky

    Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask Whisky | 0,7L | 54% 700 ml

    1L = 999,99 zł
    699,99 zł
    1L = 999,99 zł
  8. Kavalan Solist Bourbon Cask Whisky | 0,7L | 54,8%
    Whisky dojrzewająca w beczkach z amerykańskiego dębu, w którym uprzednio spoczywał Bourbon, nie filtrowana na zimno oraz oferowana z mocą beczki. Jest wyjątkowo słodka, o zdecydowanym aromacie ananasa, dojrzałych bananów, kokosa, wanilii, z lekko wytrawną, dębową końcówką. Zawartość alkoholu: 54,8...

    Whisky

    Kavalan Solist Bourbon Cask Whisky | 0,7L | 54,8% 700 ml

    1L = 1 057,13 zł
    739,99 zł
    1L = 1 057,13 zł
  9. Fuyu - Mizunara Finish Blended Whisky | 0,7L | 45%
    Fuyu Mizunara Cask Finish to japońska mieszanka dojrzewająca przez 6 miesięcy w beczkach Mizunara (z japońskiego dębu). Ta mieszanka składa się w 50% ze słodu i 50% z whisky zbożowych i została zabutelkowana z mocą 45%. W aromacie wuczuwalne są nuty świeżego miodu z lekko gorzkim karmelem i żółtymi ...

    Whisky

    Fuyu - Mizunara Finish Blended Whisky | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  10. Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40%
    Wyjątkowy dodatek do naszej linii alkoholi rzemieślniczych, Sunshine State Agave to nasza wersja słynnej meksykańskiej specjalności. Destylowany w małych partiach z soku z niebieskiej agawy jest pełen owocowych nut i zapewnia bogaty i wyrazisty profil smakowy. Używaj go do tworzenia niesamowitych ma...

    Tequila

    Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 239,99 zł
    179,99 zł
    1L = 239,99 zł
  11. Ocena:
    2 (1 opinia)
    Grappa Candolini Bianca Classic | 0,7L | 40%
    Fratelli Branca to jeden z najbardziej cenionych włoskich producentów alkoholi. Historia firmy rozpoczęła się w 1845 roku, kiedy to Bernardino Branca stworzył w Mediolanie recepturę słynnego ziołowego likieru – Fernet-Branca. Już w 1891 roku, za sprawą wdowy po Stefano Branca, Marii Scala, firma roz...

    Grappa

    Grappa Candolini Bianca Classic | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  12. Whisky

    Cask Noir Telford's Travel to Gascony (Craigellachie) | 0,7L | 52,3% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  13. Ostatnie Sztuki
    Cask Noir The Curious Sister (Glenlossie) | 0,7L | 54,1%
    Single malt z regionu Speyside z destylarni Glenlossie zabutelkowany przez niezależną firmę Brave New Spirits. Finiszowana w beczce po Sherry Amontillado. Zabutelkowana z mocą beczki 54,1% w ilości 258sztuk.

    Whisky

    Cask Noir The Curious Sister (Glenlossie) | 0,7L | 54,1% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  14. Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40%
    Jedwabiście gładki, bardzo przyjemny i przystępny rum produkowany z trzciny cukrowej pokazuje, w jaki sposób Tanduay stał się światowym liderem w dziedzinie ciemnego rumu. Dzięki czystemu i charakterystycznemu smakowi Tanduay Asian Rum Gold jest przeznaczony dla osób poszukujących większej złożonośc...

    Rum

    Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  15. Saint James Vieux VO Rum | 0,7L | 42%
    Starzony rum z Martyniki, który zaskakuje swoją aromatyczną złożonością uzyskaną przez co najmniej trzyletnie leżakowanie w małych dębowych beczkach. Aromat jest niezwykle bogaty i złożony. Smak to wspaniałe połączenie nut świeżych owoców (śliwki), suszonych owoców, migdałów, orzechów włoskich i wan...

    Rum

    Saint James Vieux VO Rum | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  16. Whisky

    Paul John Single Malt, Nirvana | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  17. Whisky

    Paul John Single Malt, Bold | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  18. Whisky

    Nikka Whisky From The Barrel | 0,5L | 51,4% 500 ml

    1L = 399,98 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 399,98 zł
  19. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Starlino Pink Aperitivo + kieliszek | Zestaw | 0,7L | 17%
    Starlino Pink Aperitivo to pyszny i złożony aperitif wykonany z mieszanki naturalnych owoców, ziół i przypraw, w tym włoskiej skórki pomarańczy, skórki cytryny oraz innych ziół i przypraw. Elegancko pikantne i jasne, z cytrusami dominującymi w podniebieniu. Pachnące strużki anyżu i mentolu prześlizg...

    Aperitif

    Starlino Pink Aperitivo + kieliszek | Zestaw | 0,7L | 17% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  20. Stambecco Tiramisu Liqueur | 0,7L | 24%
    Stambecco Tiramisu, to pierwszy w historii likier o smaku Tiramisu, którego receptura bazuje na najbardziej popularnym deserze świata. Naturalne składniki, pośród których znajdziemy lokalnie pozyskiwaną kawę espresso, a także wanilię, mascarpone i biszkopty, tworzą niezwykle aromatyczny trunek....

    Likier

    Stambecco Tiramisu Liqueur | 0,7L | 24% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł