Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 11

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Le Comte de Malartic
    Le Comte de Malartic to czerwone wino wytrawne z regionu Bordeaux, stworzone z klasycznego kupażu: 80% Merlot, 17% Cabernet Sauvignon oraz 3% Petit Verdot. Dojrzewało przez 15 miesięcy w dębowych baryłkach, co nadało mu złożoności aromatycznej i potencjału dojrzewania.   Degustacja Le Comte de ...

    Wino

    Le Comte de Malartic 750 ml

    1L = 146,65 zł
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  2. Ocena:
    2 (1 opinia)
    Château Dauzac
    Château Dauzac to prestiżowa, 50-hektarowa posiadłość położona w sercu regionu Margaux w Bordeaux. Winiarnia została sklasyfikowana w słynnej klasyfikacji z 1855 roku jako Cinquième Grand Cru Classé - piąty poziom spośród wielkich klasyfikowanych win Médoc, uznawanej do dziś za punkt odniesienia dla...

    Wino

    Château Dauzac 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Al-Cantara O'Scuru O'Scuru
    Czerwone wino klasy premium pochodzące z gron Nerello Mascalese dojrzewających na wulkanicznych stokach Etny. Ta endemiczna odmiana uprawiana jest na przed-filokserycznych krzewach, co nadaje winu wyjątkowy charakter. Trunek dojrzewał przez 12 miesięcy w baryłkach z francuskiego dębu pod czujnym oki...

    Wino

    Al-Cantara O'Scuru O'Scuru 750 ml

    1L = 199,99 zł
    149,99 zł
    1L = 199,99 zł
  4. Wino

    Prosecco Valdobbiadene Brut, Varaschin 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  5. Chianti Classico, Cafaggio
    To klasyczne, czerwone wytrawne wino pochodzi z Panzano in Chianti. Miejscowość tą otacza typowy dla regionu Chianti, pagórkowaty krajobraz. Winnice obsadzone są tam głównie odmianą Sangiovese i rozciągają się w otoczeniu oliwnych gajów i lasów. Dzięki swojemu położeniu, klimatowi i glebie, okolice ...

    Wino

    Chianti Classico, Cafaggio 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  6. Wino

    Prosecco Valdobbiadene Superiore Brut, Borgo 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  7. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Prosecco Treviso Extra Dry, Hikkih
    Musujące wino z regionu Treviso, oznaczone klasyfikacją wytrawności Extra Dry. W ustach oprócz wyraźnej kwasowości wyczuwalny jest również lekki posmak słodyczy. Aromatycznie trunek jest bardzo łagodny a rozpoznawalny bukiet przypomina kompozycję akcentów grejpfruta, zielonego jabłka i ananasa. Muso...

    Wino

    Prosecco Treviso Extra Dry, Hikkih 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  8. Kavalan Solist Brandy Whisky, Limitowana edycja | 0,7L | 57,1%
    Kavalan Solist Brandy Cask, dojrzewająca w najwyższej jakości beczkach po brandy, indywidualnie i skrupulatnie dobierana w celu uzyskania wyjątkowo owocowych cech. Whisky słodowa typu single cask - o naturalnym kolorze, nie filtrowana na zimno, aby zachować pełnię smaku. Kolor uwodzicielskiego bursz...

    Whisky

    Kavalan Solist Brandy Whisky, Limitowana edycja | 0,7L | 57,1% 700 ml

    1L = 999,99 zł
    699,99 zł
    1L = 999,99 zł
  9. Kavalan Solist Peated Whisky, Limitowana edycja | 0,7L | 51,6%
    Limitowana edycja tajwańskiej whisky Kavalan, butelkowana dla Polski w mocno limitowanej ilości (140szt). Butelkowana z mocą beczki 51,6%,. Niefiltrowana na zimno o naturalnym kolorze. Po tym trunku można się wiele spodziewać. Kombinacja nut szpitalnych, wytrawnych, popiołu połączona z tonami kwiato...

    Whisky

    Kavalan Solist Peated Whisky, Limitowana edycja | 0,7L | 51,6% 700 ml

    1L = 1 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    849,99 zł
    1L = 1 214,27 zł
  10. Johnnie Walker Blue Label CNY Dragon Whisky | 0,7L | 40%
    Johnnie Walker Blue Label CNY Dragon Whisky to specjalne wydanie najsłynniejszej whisky blendowanej na świecie, stworzone z okazji Roku Smoka. Opakowanie oraz butelka zostały zaprojektowane przez znanego artystę Jamesa Jeana, który przedstawił smoka jako symbol siły i pomyślności. Wewnątrz znajduje ...

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label CNY Dragon Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 842,84 zł
    1 289,99 zł
    1L = 1 842,84 zł
  11. Johnnie Walker Elusive Umami Whisky | 0,7L | 43%
    Johnnie Walker Blue Elusive Umami to limitowane dzieło Master Blenderki Emmy Walker oraz światowej sławy szefa kuchni Kei Kobayashiego. Wspólnie zamknęli w butelce „piąty smak”, tworząc whisky, która jest kulinarnym arcydziełem. Do stworzenia tej edycji wybrano zaledwie jedną na 25 000 beczek z re...

    Whisky

    Johnnie Walker Elusive Umami Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 2 014,27 zł
    1 409,99 zł
    1L = 2 014,27 zł
  12. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Château Lynch-Moussas

    Ocena

    To wspaniałe wino pachnie czarną porzeczką i maliną, a w tle pojawiają się subtelne nuty dymu i drewna. W smaku jest pełne, a zarazem świeże i eleganckie, z długim, przyjemnym finiszem. Po prostu świetne Bordeaux, do którego chce się wracać. Piotr

    Wino

    Château Lynch-Moussas 750 ml

    1L = 293,32 zł
    219,99 zł
    1L = 293,32 zł
  13. Bruichladdich Black Art. 11 | 0,7L | 44,2%
    Black Art 11 to 24-letni single malt. Podobnie jak wszystkie pozostałe whisky single malt produkowane przez Bruichladdich, whisky Black Art 11 dojrzewa wyłącznie na wyspie Islay, nie jest filtrowana na zimno ani nie zawiera barw­ników. Moc z beczki tego single malta wynosi 44,2% obj. alk.Black Art t...

    Whisky

    Bruichladdich Black Art. 11 | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 2 714,27 zł
    1 899,99 zł
    1L = 2 714,27 zł
  14. Ostatnie Sztuki
    Octomore 14.1 | 0,7L | 59,6%
    Destylowana w 100% ze szkockiego jęczmienia Octomore 14.1 jest równie młodzieńcza i dynamiczna jak jej mocno torfowe poprzedniczki. Octomore 14.1 stanowi rdzeń tegorocznej serii i punkt wyjścia, do którego porównuje się pozostałe dwie ekspresje i z którego biorą one swój początek. Bazowe wydanie naj...

    Whisky

    Octomore 14.1 | 0,7L | 59,6% 700 ml

    1L = 1 014,27 zł
    709,99 zł
    1L = 1 014,27 zł
  15. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Château Moulin de Taffard

    Ocena

    Wino o przyjemnym , zrównoważonym smaku, przypominającym owoce leśne i czarną porzeczkę. Doskonałe do pieczonych dań mięsnych i przekąsek z serami i dojrzałym wędlinami. Piotr

    Wino

    Château Moulin de Taffard 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł