Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 20

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Butterfly Cannon Tequila Blue 100% Agave | 40% | 0,5L
    Oszałamiający, fioletowo-niebieski trunek o świeżym, cytrusowym aromacie. Nuty klementynki i opuncji tworzą jedyne w swoim rodzaju połączenie najsmaczniejszych owoców tropikalnych. W smaku odnajdziemy również nutę truskawki, arbuza, melona, figi i banana, które doskonale łączy się z rześkim odcienie...

    Tequila

    Butterfly Cannon Tequila Blue 100% Agave | 40% | 0,5L 500 ml

    1L = 269,98 zł
    134,99 zł
    1L = 269,98 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Butterfly Cannon Tequila Cristalino 100% Agave | 0,5L |  40%
    Agawa jest zbierana ręcznie i pieczona w tradycyjnych piecach parowych a następnie tłuczona, fermentowana i destylowana. Butterfly Cannon Silver Cristalino to 100% tequila z agawy, która leżakuje w beczkach do 30 dni zanim zostanie przefiltrowana przez węgiel drzewny, aby uzyskać idealnie czysty, rz...

    Tequila

    Butterfly Cannon Tequila Cristalino 100% Agave | 0,5L | 40% 500 ml

    1L = 269,98 zł
    134,99 zł
    1L = 269,98 zł
  1. 2016
    Château Roche-Lalande to druga z czterech posiadłości rodziny Rodrigues-Lalande. José i Brigitte Rodrigues-Lalande nabyli ją w roku 2004. Prestiżowe położenie winnicy i sąsiedztwo sławnych posiadłości winiarskich motywuje właścicieli do osiągania najwyższej możliwej jakości z uprawianych winorośli. ...

    Wino

    Château Roche-Lalande „La Croix” 750 ml

    1L = 146,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  2. Ocena:
    4 (1 opinia)
    L’Abeille de Lalande

    Ocena

    Bardzo ciekawe wino, mało tanin, delikatne, zdekantowane 3h. Wyraźne aromaty truskawek i wiśni. Co prawda to nie pomerol tylko jego podgatunek, ale warte uwagi. Polecam Marek

    Wino

    L’Abeille de Lalande 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  3. Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois)
    Château Pey de Pont istnieje od roku 1850, a swoimi uprawami zajmuje areał 41 hektarów. Posiadłość ta nosi oficjalne oznaczenie jakościowe zwane Cru Bourgeois. Do tej prestiżowej grupy należą wybrane château z regionu Médoc, które nie zostały uwzględnione w klasyfikacji Cru Classés w 1855 roku, lub ...

    Wino

    Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois) 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  4. Château Beau-Site
    Château Beau-Site to wino pochodzące z apelacji Graves w regionie Bordeaux, produkowane przez Domaines Rodrigues-Lalande. W 2012 roku firma nabyła winnicę Château Beau-Site w miejscowości Portets, położonej na lewym brzegu rzeki Garonny, na południowy wschód od miasta Bordeaux. Rodzina Rodrigues-Lal...

    Wino

    Château Beau-Site 750 ml

    1L = 99,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    74,99 zł
    1L = 99,99 zł
  5. Esprit des Baptistins
    Esprit des Baptistins pochodzi z apelacji Saint-Estèphe, położonej na lewym brzegu estuarium Żyrondy w regionie Haut-Médoc. Obszar ten znany jest z produkcji intensywnych smakowo win czerwonych, opartych na odmianach Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Carmenère, Côt (Malbec) i Petit Verdot....

    Wino

    Esprit des Baptistins 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Los Tres Tonos Reposado 100% Agave Tequila| 0,7L | 38%
    TEQ Los Tres Tonos Reposado - Pochodzi z destylarni Santa Rosa. Agawa Weber Blue rośnie tu na najdoskonalszej glebie. Żyzny, wulkaniczny teren, tworzony był od 200 tysięcy lat. Sama tequila, produkowana starą, choć mało efektywną metodą jest produktem najbardziej zbliżonym do whisky z wyspy Islay. N...

    Tequila

    Los Tres Tonos Reposado 100% Agave Tequila| 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  6. Crafty Hills Harbour Gin | 0,7L | 40%
    Hills & Harbour Gin urzeka nietypowym dla ginu smakiem, w którym jałowiec jest tylko jednym z elementów całej układanki. Nie dominuje nad resztą, nie jest myślą przewodnią, nie przeszkadza, jest delikatnie ukryty. Zamiast niego, zdecydowany prym wiodą cytrusy, egzotyczna słodycz mango, może ananasa,...

    Gin

    Crafty Hills Harbour Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 292,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    204,99 zł
    1L = 292,84 zł
  7. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Amrut Peated | 0,7L | 46%

    Ocena

    Ciekawa pozycja od przyjaciół z Indii. Do smolistych potworów z Islay sporo jej brakuje, za to odwdzięcza się duża złożonością, ciekawymi aromatami i atrakcyjną ceną. Warto spróbować Maciej

    Whisky

    Amrut Peated | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  8. Wino

    Cava Semi-Seco, Rondel Gold 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  9. Wino

    Haut Côtes de Beaune, Cellier de Saint Jean 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
    • Niemcy
    • 29% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Monkey 47 Sloe Gin Likier | 0,5L | 29%

    Ocena

    W smaku właściwie to nie gin, tylko likier. Zupełnie nie przypomina Monkey 47, więc jego zwolennicy mogą być zawiedzeni. Sprawdza się w lekkich, słodkich koktajlach lub z lodem i krojonym cytrusem. Jole

    Spirit drink

    Monkey 47 Sloe Gin Likier | 0,5L | 29% 500 ml

    1L = 359,98 zł
    179,99 zł
    1L = 359,98 zł
  10. Glenfiddich Grande Couronne Cognac Cask 26YO |0,7 L| 43,8 %
    Glenfiddich Grande Couronne jest uosobieniem luksusu i niezapomnianych chwil. Ten wyjątkowy wariant jest stworzony do celebracji najbardziej wyjątkowych i majestatycznych momentów, stąd hasło „ukoronuj okazję”. Sama nazwa oznacza francuską koronę, która jest obietnicą nadchodzącej przyjemności. Serc...

    Whisky

    Glenfiddich Grande Couronne Cognac Cask 26YO |0,7 L| 43,8 % 700 ml

    1L = 3 571,41 zł
    2 499,99 zł
    1L = 3 571,41 zł
  11. Ostatnie Sztuki
    Sangiovese, Sassoregale
    Sangiovese ma barwę umiarkowanie intensywną, rubinową. Pojawiające się aromaty w kieliszku z winem wskazują na optymalną dojrzałość trunku. Wyczuwalne są tutaj zarówno świeże owoce jak i owoce suszone i przetworzone, czarna porzeczka, wiśnia i ciemna śliwka. W bukiecie tego wina odnaleźć można równi...

    Wino

    Sangiovese, Sassoregale 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł