Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 24

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%

    Ocena

    Świetna butelka i piękne szklanki, wszystko z grubego i odpowiednio ciężkiego szkła. Natomiast sama whisky niezła, choć do dobrego single malta nawet za mniej niż połowę jej ceny nie ma startu. W tej cenie spodziewałem się czegoś więcej. Maciej

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 857,13 zł
    1 299,99 zł
    1L = 1 857,13 zł
  2. Ocena:
    4.25 (15 opinii)
    Cabernet Franc Reserve “Hidaspetre”, Mészáros Pál, Szekszárd

    Ocena

    Rewelacyjny cabernet franc w węgierskim wydaniu , kolor głęboki ciemny, wino o dobrej strukturze , lekko taniczne , długie , wyczuwalna cz. porzeczka , wanilia czekolada trochę tytoniu ... andrzej

    Wino

    Cabernet Franc Reserve “Hidaspetre”, Mészáros Pál, Szekszárd 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  3. Koniak

    Bache VSOP Triple Cask | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  4. 2022
    Mâcon Lugny "Serpolet" od Collin Bourisset to eleganckie białe wino pochodzące z regionu Mâcon w Burgundii. Burgundia, szczególnie w apelacji Mâcon, słynie z upraw odmiany Chardonnay, dającej tam wina o świeżym, owocowym smaku. Marka Collin Bourisset, z siedzibą w Romanèche-Thorins, od lat specjaliz...

    Wino

    Mâcon Lugny, Serpolet, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  5. Rum

    Phraya Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  6. Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43%
    Ręcznie wytwarzana luksusowa whisky wyprodukowana we Francji. Do stworzenia tej whisky używa się jęczmienia uprawianego na północno-wschodnim skraju Francji. Woda używana do produkcji tej whisky jest od wieków naturalnie filtrowana przez wapienie, co zapewnia jej krystaliczną czystość. Starzona jes...

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  7. Ocena:
    4 (3 opinie)
    Chablis

    Ocena

    Klasyka. odpowiednie na letnie upały i nietylko. Smak owoców: jabłka, cytryny i grejpfruta oraz lekką słodycz gruszek. Odpowiednia kwasowość. Moim zdaniem można spożywać także jako aperitif. Mieczysław

    Wino

    Chablis 750 ml

    1L = 146,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.45 (16 opinii)
    Pyrat XO Reserve Rum | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Jak ktoś nie przepada za rumami, bo zraził się jakimś tanim (albo droższym, najbardziej reklamowanym), to niech spróbuje jednak prawdziwego rumu, a takimi są właśnie XO z Karaibów. Cena może wydawać się wysoka, ale po spróbowaniu już nie. Gdy niedawno zostałem poczęstowany tym reklamowanym, to miałem niesmak w ustach. Ten Pirat jest fantastyczny (ponowny zakup) i raczej raczyli się nim hersztowie korsarzy :) niż zwykli marynarze (dla nich mogło być Bac…). Daniel

    Rum

    Pyrat XO Reserve Rum | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  8. Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41%
    Villa Ascenti Gin 0,7l. Włoski gin ze wzgórz Piemontu, destylowany wyłącznie z naturalnych włoskich składników. Selekcja winogron przeprowadzana jest w sierpniu i wrześniu, następnie poddawane są trzykrotnej destylacji.W aromacie można wyczuć nutę winogron Moscato, miętę, tymianek oraz toskańskie ja...

    Gin

    Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  9. Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët
    Grand Brut od Perrier-Jouët to ekskluzywne francuskie wino musujące, pochodzące z regionu Champagne. Perrier-Jouët to założona w 1811 roku, jedna z najbardziej prestiżowych marek produkujących szampana. Wino powstaje z trzech klasycznych odmian winorośli: Chardonnay, Pinot Noir i Pinot Meunier, któr...

    Wino

    Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  10. Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40%
    Ekskluzywna kompozycja najbardziej wyszukanych szkockich whisky, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 25 lat. Właśnie w tym wariancie, pierwszym naprawdę luksusowym, whisky Chivas Regal została wprowadzona na rynek w 1909 roku. Dostępna jest w limitowanych seriach, w indywidualnie numerowanyc...

    Whisky

    Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 828,56 zł
    1 279,99 zł
    1L = 1 828,56 zł