Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 26

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    Angostura Rum 5YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry wyrazisty rum latwo go odroznić od innych po 1 łyku moim zdaniem i dla mnie najlepsze co może być zarówno 5 jak 7 , 10 letnie bardzo dobre. Osobiscie najbardziej przypadla mi do gustu 7 . Dawid

    Rum

    Angostura Rum 5YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  2. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Amrut Indian Single Malt Whisky | 0,7L |46%

    Ocena

    Podstawka od amruta ale charakterystyczną dla tej marki. W zapachy i smaku można wyczuć jęczmień . W smaku lekka słodycz, cytrusy i słód jęczmienny. Polecam. Maciej

    Whisky

    Amrut Indian Single Malt Whisky | 0,7L |46% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40%
    OPIS PRODUKTU Patron Reposado to super premium elegancka tequila wytworzona w 100% z niebieskiej agawy. Jej delikatny i słodki smak agawy zawdzięczamy m.in. rzemieślniczemu pieczeniu agawy w kaflowych piecach czy długiej fermentacji w sosnowych kadziach. Jako jedna z nielicznych destylarni tequili ...

    Tequila

    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  3. Ocena:
    5 (7 opinii)
    Hennessy VS Koniak| 0,7L | 40%

    Ocena

    W nosie da się wyczuć aromat świeżych oraz suszonych winogron i innych owoców, smak oddaje aromat, powyższy koniak jest mało pieprzny na języku i w przełyku, delikatny, co przekłada się na jego wysoką pijalność. Trzeba go pić powoli i ostrożnie, bo łatwo przesadzić z ilością, co może się skończyć wiadomo jak. Łukasz

    Koniak

    Hennessy VS Koniak| 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  4. Wino

    Moet & Chandon Champagne Brut Imperial 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  5. Ocena:
    4.7 (16 opinii)
    The London No. 1 Original Blue Gin | 0,7L | 43%

    Ocena

    Butelka dotarła do mnie w prostym firmowym pudełku. Sama butelka zachwyca swoim kolorem i kształtem. To co mnie najbardziej zaskoczyło to fakt, że to nie butelka jest niebieska, a sama zawartość (nie tak, jak ma to miejsce np. przy Bombay Sapphire). Pomimo 47% ABV w zapachu delikatna, bez wyczuwalnego alkoholu, czuć również jałowiec, cytrusy w tym bergamotkę, przyprawy. Idealnie nadaje się do picia solo. Jak dla mnie utrzymuje poziom gin'ów takich jak Hendrick's, czy Tanqueray n. 10. Jan

    Gin

    The London No. 1 Original Blue Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  6. Whisky

    Fuyu Blended Japanese Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  7. Ocena:
    4.4 (107 opinii)
    Islay Mist  Peated Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Islay Mist Peated bardzo miło i pozytywnie zaskoczyła mnie,gdy zamówiłem ją po raz pierwszy. To bardzo dobra,budżetowa whisky za przystępną cenę. Stąd i kolejna butelka tego trunku,która towarzyszyła w podróży z magazynu buteleczce Caol Ila 12 YO. No cóż,torfowy dym z Islay rządzi! LESZEK

    Whisky

    Islay Mist Peated Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 142,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  8. Gautier XO Koniak | 0,7L | 40%
    "Najlepszy Koniak świata" - tym tytułem został uhonorowany Gautier XO podczas World Cognac Awards w 2015 roku. Na takie wyróżnienie Gautier XO zasłużył wyjątkowo bogatym i długo utrzymującym się smakiem, w którym przebijają nuty kandyzowanych owoców, cynamonu, tradycyjnie opiekanego chleba oraz kwi...

    Koniak

    Gautier XO Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  9. Ocena:
    4.25 (11 opinii)
    Gautier VS Koniak | 0,7L | 40%

    Ocena

    Delikatny aromat suszonych gruszek z morelami, łagodne akcenty waniliowo-mlecznego deseru. Zachowany wytrawny smak. Doskonały solo lub z dobrym espresso z lodami lub innym deserem. Piotr

    Koniak

    Gautier VS Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
na stronę