Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 25

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck
    Różowy Szampan wyprodukowany z najlepszej jakości winogron. W składzie wina znalazły się grona odmian Chardonnay uprawiane w Montagne de Reims oraz Pinot Noirs z Les Riceys w Côte des Bar - najbardziej wysuniętej na południe winnicy Szampanii. Część win bazowych winifikowana była “na czerwono” czem...

    Wino

    Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  2. Ocena:
    4.9 (11 opinii)
    Piper-Heidsieck Champagne Demi-Sec, Cuvée Sublime

    Ocena

    Całkiem sympatyczne wino szampańskie, klasyka choć półwytrawne. Ale, patrząc na aktualną ofertę bardziej mi smakowało, gdy parę tygodni temu kupiłem je za nieco ponad 150 PLN. :-)) Jerzy

    Wino

    Piper-Heidsieck Champagne Demi-Sec, Cuvée Sublime 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  3. Whisky

    Chivas Regal 18YO whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    Herradura Reposado Tequila | 0,7L | 40%

    Ocena

    Jest to jedna z lepszych Tequilla. Uwielbiam . W promocji z Lidla (jak się pojawi) to prawdziwa okazja. Niesamowity smak wanilii świetnie pasuje. Coś wspanialego Paweł

    Tequila

    Herradura Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.95 (23 opinie)
    El Jimador Blanco Tequila, 100% Agave | 0,7L | 38%

    Ocena

    tequila polecana do drinków przez rodowitą meksykanką. Do drinków, bo oni takich tequili nie piją w shotach z cytryną. Polecam spróbować drink Paloma. Michał

    Tequila

    El Jimador Blanco Tequila, 100% Agave | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  4. Ocena:
    4.9 (18 opinii)
    Cointreau Noir Orange Liqueur With Cognac | 0,7L | 40%

    Ocena

    Wspaniałe odkrycie..szkoda że nie wcześniej :-).Pyszny trunek o niezwykłej i recepturze udawadnia najprawdziwy kunszt francuskich producentów alkoholi..Połączenie walorów najlepszej Brandy z akcentem słodyczy muśniętej odcieniem pomarańczy pełnej słońca - oczywiście po solidnym schłodzeniu w lodówce..Polecam! Jestem pozytywnie zaskoczona tym wyśmienitym trunkiem! Górna półka dla wymagających zarówno kobiet jak i mężczyzn..Niebanalny deser! Zachęcam! Beata

    Likier

    Cointreau Noir Orange Liqueur With Cognac | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 221,41 zł
    154,99 zł
    1L = 221,41 zł
  5. Ocena:
    4.15 (7 opinii)
    Yushan Blended Malt Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zgadzam się z poprzednia opinia, że czuć dym i torf, ale dla mnie jest to zaletą. Głęboki , wyrazisty z dlugim finiszem pozwala delektować się długo niewielka ilością wyśmienitej, ulubionej substancji :-) Polecam. Jedna z moich ulubionych. Piotruś

    Whisky

    Yushan Blended Malt Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  6. Ocena:
    5 (7 opinii)
    Cointreau Likier | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry likier, daje silnego aromatu pomarańczy którego nie uzyskamy żadnym sokiem/napojem/sztucznym syropem. Szczególnie polecam w połączeniu z ginem i tonikiem. Paweł

    Likier

    Cointreau Likier | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  7. Ocena:
    4.6 (18 opinii)
    Appleton Estate, 12YO, Rare Casks | 0,7L | 43%

    Ocena

    Markę Appelton poznałem podczas pobytu na Jamajce. Miałem okazję na miejscu degustować różne rumy tej destylarni i szczerze ten to chyba w moim mniemaniu najlepsza cena do jakości. Nie ukrywam, że najbardziej smakował mi rum 21YO ale ten już w Polsce sporo kosztuje Romek

    Rum

    Appleton Estate, 12YO, Rare Casks | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  8. Brandy

    Torres Jaime | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 614,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    429,99 zł
    1L = 614,27 zł
  9. Koniak

    Remy Martin VSOP | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  10. Rum

    Angostura Rum 1919 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł