Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 23

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Whisky

    Suntory Whisky Toki | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  2. Del Professore Madam Gin | 0,7L | 43%
    Gin Madame uosabia ducha włoskiej tradycji zielarskiej. Powstaje z mieszanki destylatów i naparów, które po powolnym dojrzewaniu nabierają charakterystycznego bursztynowego koloru. Gin ten odpowiedni będzie dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z tym alkoholem. Mieszanka ziół i przypraw takich j...

    Gin

    Del Professore Madam Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 264,27 zł
    184,99 zł
    1L = 264,27 zł
  3. Ostatnie Sztuki
    Del Professore Crocodile Gin | 0,7L | 45%
    Del Professore to odzwierciedlenie indywidualnych historii, marzeń i zaangażowania ludzi, którzy za nimi stoją. Wszystkie produkty są dziełem grupy przyjaciół barmanów, na czele której stoi Leonardo Leuci. To on jako pierwszy rozpoczął poszukiwania autentycznych włoskich składników, ożywił zapomnian...

    Gin

    Del Professore Crocodile Gin | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  4. Gran Duque D'Alba Oro Brandy | 0,7L | 40%
    Dojrzewająca blisko 25 lat w beczkach po unikalnej cherry Palo Cortado to wyjątkowa brandy, zaskakująca swoją głębią i złożonością. Wyczuwalne nuty wanilii i z nieco dymnym posmakiem. Intensywne korzenne aromaty zbalansowane słodyczą kandyzowanych owoców. Długi, słodki finisz z delikatnymi przypalon...

    Brandy

    Gran Duque D'Alba Oro Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 949,99 zł
    664,99 zł
    1L = 949,99 zł
  5. Ostatnie Sztuki
    Comté Tolosan, Chevalier de Fauvert
    Comté Tolosan, Chevalier de Fauvert to półsłodkie białe wino wyprodukowane w okolicach Tuluzy. Jego bukiet jest owocowo-kwiatowy, a dominują w nim aromaty dojrzałej brzoskwini, mandarynki, mirabelki oraz intrygujący akcent kwiatów czarnego bzu. Wino pachnie niezwykle świeżo i przyjemnie.W ustach, Co...

    Wino

    Comté Tolosan, Chevalier de Fauvert 750 ml

    1L = 21,32 zł
    15,99 zł
    1L = 21,32 zł
  6. Ocena:
    3.4 (5 opinii)
    Napareuli, Tanadi

    Ocena

    Dostałem to czego oczekiwałem. Brak tutaj finezji, ale jej nie szukałem, jest za to cierpkość, którą lubię oraz intensywny bukiet. Jestem zdecydowanie na tak. Michał

    Wino

    Napareuli, Tanadi 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  7. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Bols Genever 21 | 0,7L | 38%
    Bols Genever 21st Century to najmłodszy członek rodziny geneverów Bols. Przez bardzo niską zawartości maltspirit w mieszance jest to wariant bardzo łagodny, o silnych nutach kwiatów, przypraw i owoców. Doskonały na czysto, a także w prostych koktajlach, jak np. Elderflower Collins. Cena...

    Gin

    Bols Genever 21 | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 192,84 zł
    134,99 zł
    1L = 192,84 zł