Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Kampania produktowa - strona 19

Zobacz jako Siatka Lista

954 produkty

  1. Pinot Noir, Winnica Niemczańska
    Wino z odmiany Pinot Noir wyprodukowane z upraw na Dolnym Śląsku. W kieliszku trunek zwraca uwagę jasną, rubinowo-miedzianą barwą, typową dla szczepu. Zapach to kombinacja aromatów dojrzałych truskawek, powideł wiśniowych, dębu i mokrej kredy. Wytrawną kwasowością wino zyska przychylność miłośników...

    Wino

    Pinot Noir, Winnica Niemczańska 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
    • Panama
    • 15% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (3 opinie)
    Bumbu Cream Likier  | 0,7L | 15%

    Ocena

    Genialnie skomponowany likier na bazie panamskiego rumu Bumbu XO. Kokos, wanilia, kardamon dominują w smaku. Zupełnie inny profil niż likiery irlandzkie na bazie whiskey. Maciej

    Likier

    Bumbu Cream Likier | 0,7L | 15% 700 ml

    1L = 194,27 zł
    135,99 zł
    1L = 194,27 zł
  2. Ocena:
    4.7 (34 opinie)
    Bumbu The Original Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bumbu Original to rum, co smakuje jak raj, banan, wanilia, karmel – czujesz ten vibe? Na lodzie, w drinku – zawsze się sprawdza, butelka z krzyżem? Totalnie odjazdowa jazda! Słodki, egzotyczny, na chill wieczory, dobra energia, zawsze bez spiny, zero spory. Jeśli szukasz rumu na luzie, z charakterem, Bumbu to hit, po prostu wybór numer jeden! Jędrzej

    Spirit drink

    Bumbu The Original Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
    • Włochy
    • 25,00% Zawartość alkoholu
    Amaro Del Cansiglio | 0,7 L | 25%
    Tradycyjne włoskie amaro, likier z 40 gatunków ziół I botaników które są strzeżone tajemnicą z dodatkiem skórek pomarańczy, mandarynek i czereśni, o mocy 23%. Recepturę opracowano w Bolonii w 1885 roku, a nazwę nadano dla uczczenia księżnej Czarnogóry, pięknej Heleny Petrowić-Niegosz i jej małżeństw...

    Likier

    Amaro Del Cansiglio | 0,7 L | 25% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  3. Ingenio Manacas Extra Anejo Rum | 0,7L | 38%
    Rum Ingenio Manacas to zupełnie niespotykany trunek! Rumy wchodzące w jego skład destylowane są w Panamie, Wenezueli i Dominikanie. Następnie dojrzewają w beczkach, w których wcześniej przetrzymywany był rum kubański. Ostatni etap dojrzewania to beczki po hiszpańskim winie wzmacnianym sherry amontil...

    Rum

    Ingenio Manacas Extra Anejo Rum | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    Hine Cigar Reserve XO | 0,7L | 40%
    Kupaż ponad 20 eaux-de-vie pochodzących wyłącznie z najlepszych parceli z regionów Grande Champagne, Petite Champagne oraz Fins Bois. Wszystkie destylaty leżakowały ponad 15 lat w świeżych beczkach z dębu francuskiego. Autorami tej ekspresji są Bernard Hine and Nicholas Freeman (Hunters & Frankau...

    Koniak

    Hine Cigar Reserve XO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 671,41 zł
    469,99 zł
    1L = 671,41 zł
  5. Warner's Farm Born Miodowy Gin | 0,7L | 40%
    To nie tylko stary, dobry miodowy gin ale zdecydowany zwycięzca w połaczeniu ze śródziemnomorskim tonikiem i gałazką szałwi, jeśli tylka macie je pod ręką. W aromacie złożony kwiatowy bukiet przeplatanu słodkim miosem i subtelnymi przyprawami. W smaku miekki i kremowy w nutą lawendy, róży przełamany...

    Gin

    Warner's Farm Born Miodowy Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  6. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Masahiro Pure Malt Whisky | 0,7L | 43%

    Ocena

    Japońska whisky jeszcze do końca nie jest przeze mnie odkryta - musze jeszcze poeksperymentować i trudno mi ją porównać do innych japońskich. Na razie szkocka bardziej mi smakuje, ale moja żona jest zachwycona. Przemysław

    Whisky

    Masahiro Pure Malt Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  7. Highball Express 12YO | 0,7 L | 40%
    Zestawienie idealnie dobranych i świetnie zbalansownych rumów z Jamajki, Gujany, Nicaragui i Dominicany, z których każdy leżakował w dębowych beczkach co najmniej 12 lat. W smaku pełny i gładki, z mnóstwem akcentów ciemnych owoców i wanilii.

    Rum

    Highball Express 12YO | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Meksyk
    • 41,50% Zawartość alkoholu
    Sierra Milenario Blanco 100% Agave | 0,7 L | 41,5%
    Historia każdej kropli Tequili Sierra ma swój początek w prowincji Jalisco na plantacjach w Los Altos, na wysokości 2.000 metrów n.p.m., gdzie produkowane są błękitne agawy. Sierra Milenario Blanco 100% Agawy doskonałość smaku zawdzięcza wyłącznie ręcznie selekcjonowanym agawom oraz wyjątkowo delik...

    Tequila

    Sierra Milenario Blanco 100% Agave | 0,7 L | 41,5% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  8. Edinburgh Classic London Dry Gin | 0,7L | 43%
    14 składników botanicznych: jałowiec, arcydzięgiel, lawenda, morwa czarna, skórki pomarańczy, skórka limonki, wrzos, pączki sosny, ostropest plamisty, trawa cytrynowa, orzechy leszczyny południowej, ziarna kolendry, korzeń irysa, imbir. Aromaty skórki limonki i grejpfruta. Również imbiru, świeżej ...

    Gin

    Edinburgh Classic London Dry Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  9. Edinburgh Gooseberry & Elderflower Gin | 0,7L | 40%
    14 składników botanicznych: jałowiec, arcydzięgiel, lawenda, morwa czarna, skórki pomarańczy, skórka limonki, wrzos, pączki sosny, ostropest plamisty, trawa cytrynowa, orzechy leszczyny południowej, ziarna kolendry, korzeń irysa, imbir. Po destylacji, alkohol zostaje użyty do zimnej maceracji suszo...

    Gin

    Edinburgh Gooseberry & Elderflower Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
    • Włochy
    • 41,7% Zawartość alkoholu
    Kapriol Old Tom Gin | 0,7L | 41,7%
    Kapriol Old Tom ma świeży, balsamiczny bukiet leśnych gór, przywodzący na myśl jałowiec i miętę z nutą sosny i liści laurowych. Aromat jest łagodny i trwały, a zioła są zrównoważone chmielową goryczką. ​Kapriol Old Tom Gin ma bardzo mały procent cukru, dzięki czemu tworzy delikatny, aromatyczny s...

    Gin

    Kapriol Old Tom Gin | 0,7L | 41,7% 700 ml

    1L = 165,70 zł
    115,99 zł
    1L = 165,70 zł
    • Włochy
    • 41,7% Zawartość alkoholu
    Kapriol Dry Gin | 0,7L | 41,7%
    Recepta Kapriol Dry Gin zawiera 15 ziół botanicznych, w tym chmiel, oregano i liście laurowe, destylowane przy użyciu starożytnej techniki destylacji na zimno. Dodaje się aromaty, rumianek, rozmaryn i dziką różę, używając tylko ziół naturalnie rosnących w Alpach. Nie dodano owoców cytrusowych, zgodn...

    Gin

    Kapriol Dry Gin | 0,7L | 41,7% 700 ml

    1L = 165,70 zł
    115,99 zł
    1L = 165,70 zł
  10. Gin

    Kind Of Blue Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł