Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wino do 300 zł - strona 15

Wino do 300 zł - strona 15

Wybierając wino do 300 zł, mamy niepowtarzalną okazję zapoznać się z niezwykle zróżnicowaną ofertą – zarówno w dobrymi winami w niższej cenie, jak i z jednymi z najbardziej prestiżowych propozycji renomowanych producentów z całego świata. Wina do 300 zł  w tej górnej granicy cenowej to bowiem często specjały rozpieszczające niemalże wszystkie zmysły konesera. Barwa przykuwa spojrzenie, złożony aromat zachwyca nos, niezrównany smak oraz struktura (a niekiedy i bąbelki) zapewniają natomiast bogactwo doznań smakowo–dotykowych w ustach. Wino do 300 zł w górnej granicy cenowej polecane przez Winnicę to zarówno luksusowe Szampany marek takich jak Moët & Chandon, Piper–Heidsieck czy Collard–Picard, jak i najwyższej klasy wina czerwone oraz białe z francuskich regionów Bordeaux i Pessac–Léognan, czy też np. perełki Południowej Australii. Za pośrednictwem naszej platformy koneser jest w stanie zarezerwować specjały z kategorii wina do 300 zł, z których każdy stanowi propozycję dla tych, którzy wzbogacając swoje portfolio degustatorskie o kolejne trunki, poszukując ideału. Poznaj z nami najciekawsze wina do 300 zł.

Zobacz jako Siatka Lista

580 produktów

  1. Wino

    Chardonnay, Montes Alpha 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  2. Ocena:
    5 (8 opinii)
    Sauvignon Blanc, Matua

    Ocena

    Rewelacyjne nowo światowe SB. Matua to pionier jeśli chodzi o Nowo Zelandzkie Sauvignone Blanc. W zapachu bardzo intensywne owoce tropikalne a w ustach żywa i intensywna kwasowość. Kawał solidnego SB. Mikołaj

    Wino

    Sauvignon Blanc, Matua 750 ml

    1L = 115,99 zł
    86,99 zł
    1L = 115,99 zł
  3. Jacob's Creek, Moscato
    Lekkie i rześkie wino o intensywnie aromatycznym charakterze. W bukiecie dominują nuty dojrzałych brzoskwiń, winogron i kwiatów pomarańczy z delikatnym akcentem cytrusów. W smaku przyjemnie półsłodkie, świeże i soczyste, z dobrze zbalansowaną kwasowością.

    Wino

    Jacob's Creek, Moscato 750 ml

    1L = 42,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  4. Jacob's Creek , Sauvignon Blanc
    Świeże i żywe wino prezentujące klasyczny styl szczepu Sauvignon Blanc. Aromaty agrestu, limonki i marakui przeplatają się z nutami świeżo skoszonej trawy i ziół. W smaku rześkie, mineralne i dobrze zbalansowane, z przyjemnym cytrusowym finiszem.

    Wino

    Jacob's Creek , Sauvignon Blanc 750 ml

    1L = 42,65 zł
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  5. Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    Pinotage, Golden Kaan

    Ocena

    Nie wyczułem aromatów owoców leśnych z nutami dymu, asfaltu, wanilii i mokrego drewna. W ustach wino jest przyjemnie cierpkie, łagodnie wytrawne. Dla mnie przyjemne doznanie. Czy siągnę po te konkretne wino raz jeszcze - nie wiem. Ale poszukam szczepu Pinotage Janusz

    Wino

    Pinotage, Golden Kaan 750 ml

    1L = 47,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    35,99 zł
    1L = 47,99 zł
  6. Ocena:
    4.6 (5 opinii)
    2022

    Ocena

    Bardzo, bardzo dobre wino, głębokie, owocowe, przyjemne w smaku, nie jest cierpkie. Niska cena może mylić, wiele win w wyższych cenach jest gorszej jakości, a w tej "półce" cenowej trudno znaleźć coś lepszego. Zawsze kupuję minimu 6 sztuk. Grzegorz

    Wino

    Carménère 9 Lives Reserve, San Pedro 750 ml

    1L = 46,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  7. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    4.55 (7 opinii)
    Rioja Reserva, Beronia

    Ocena

    Najlepsza Reserva Rioja na polskim rynku w tej cenie. Dobra kompleksowosć. Wino pyszne samo lub z jedzeniem. Piłam w Hiszpanii i super wrażenia. Miękkie z nutą słodyczy. Pycha Basia

    Wino

    Rioja Reserva, Beronia 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  8. Ocena:
    4.35 (9 opinii)
    Prosecco Superiore Conegliano Extra Dry, Maschio

    Ocena

    Bardzo delikatne w smaku prosecco. Nie ma poczucia sztuczności albo kwasu i goryczy, jaka często jest spotykana w tanich tego typu winach. Dobrze schłodzone idealne na letnie wieczory. Kasia

    Wino

    Prosecco Superiore Conegliano Extra Dry, Maschio 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  9. Ocena:
    4.9 (8 opinii)
    Champagne Demi-Sec „Riviera”, Piper-Heidsieck

    Ocena

    W smaku trochę konfitura jabłkowo-morelowa. Wyczuwalne orzechy. W nosie mniej ciekawe, kwiaty i delikatnie skóra. Piekny złoty kolor. Podsumowując bardzo smaczne! Bea

    Wino

    Champagne Demi-Sec „Riviera”, Piper-Heidsieck 750 ml

    1L = 319,99 zł
    239,99 zł
    1L = 319,99 zł
  10. Wino

    Inferno, Apothic Wines 750 ml

    1L = 87,99 zł
    65,99 zł
    1L = 87,99 zł
  11. Jacob's Creek, Moscat Rose
    Aromatyczne i delikatnie słodkie różowe wino o uwodzicielskim bukiecie czerwonych owoców, płatków róży i nut egzotycznych. W smaku lekkie, świeże i owocowe, z subtelną słodyczą i orzeźwiającym zakończeniem.

    Wino

    Jacob's Creek, Moscat Rose 750 ml

    1L = 42,65 zł
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł