Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wino do 300 zł - strona 16

Wino do 300 zł - strona 16

Wybierając wino do 300 zł, mamy niepowtarzalną okazję zapoznać się z niezwykle zróżnicowaną ofertą – zarówno w dobrymi winami w niższej cenie, jak i z jednymi z najbardziej prestiżowych propozycji renomowanych producentów z całego świata. Wina do 300 zł  w tej górnej granicy cenowej to bowiem często specjały rozpieszczające niemalże wszystkie zmysły konesera. Barwa przykuwa spojrzenie, złożony aromat zachwyca nos, niezrównany smak oraz struktura (a niekiedy i bąbelki) zapewniają natomiast bogactwo doznań smakowo–dotykowych w ustach. Wino do 300 zł w górnej granicy cenowej polecane przez Winnicę to zarówno luksusowe Szampany marek takich jak Moët & Chandon, Piper–Heidsieck czy Collard–Picard, jak i najwyższej klasy wina czerwone oraz białe z francuskich regionów Bordeaux i Pessac–Léognan, czy też np. perełki Południowej Australii. Za pośrednictwem naszej platformy koneser jest w stanie zarezerwować specjały z kategorii wina do 300 zł, z których każdy stanowi propozycję dla tych, którzy wzbogacając swoje portfolio degustatorskie o kolejne trunki, poszukując ideału. Poznaj z nami najciekawsze wina do 300 zł.

Zobacz jako Siatka Lista

580 produktów

  1. Ocena:
    4.55 (13 opinie)
    Merlot „Onest”, Vinăria din Vale

    Ocena

    Jeśli ktoś lubi wino wytrawne to będzie zadowolony tylko tej firmy kupuję Onest ma dwie odmiany i obie bardzo smaczne polecam zwłaszcza że jest bez siarczanów. Na tych winach robię ziołowe nalewki Barbara

    Wino

    Merlot „Onest”, Vinăria din Vale 750 ml

    1L = 46,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  2. Ocena:
    4.5 (6 opinii)
    Chardonnay Barrique, Winnica Niemczańska

    Ocena

    Wino bardzo, bardzo ciekawe. Maślany posmak, jak w przypadku Chardonnay, jednak występują również inne nutki niż w winach tego rodzaju z bardziej słonecznych krajów. Wyczuwalne rzekome smaki zielonego jabłka, może nawet ananasa, jednak niektórzy wyczuli również...ogórek. Wino naprawdę wspaniałe i ciekawe, na pewno warte spróbowania. Mateusz

    Wino

    Chardonnay Barrique, Winnica Niemczańska 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  3. Ocena:
    3 (3 opinie)
    Syrah, Balga
    Średnio ciężkie wino z regionu Felső-Magyarország. Trunek dojrzewał przez pół roku w dębowych baryłkach, co pogłębiło jego profil aromatyczny. Butelkę wina zamknięto zakrętką, dzięki czemu proces jego dojrzewania zachodzi powoli z powodu bardzo ograniczonego dostępu powietrza.   Degustacja win...

    Wino

    Syrah, Balga 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    3.35 (3 opinie)
    Chardonnay “Ikon”

    Ocena

    Spełnia oczekiwania, zgodne z opisem. Aromaty bardzo stonowane, wino dobrze pasuje do przekąsek lub na aperitif z powodu wyczuwalnej wyraźnie kwasowości. Michał

    Wino

    Chardonnay “Ikon” 750 ml

    1L = 35,19 zł
    26,39 zł 32,99 zł
    1L = 35,19 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 32,99 zł
  5. 2022
    Mâcon Lugny "Serpolet" od Collin Bourisset to eleganckie białe wino pochodzące z regionu Mâcon w Burgundii. Burgundia, szczególnie w apelacji Mâcon, słynie z upraw odmiany Chardonnay, dającej tam wina o świeżym, owocowym smaku. Marka Collin Bourisset, z siedzibą w Romanèche-Thorins, od lat specjaliz...

    Wino

    Mâcon Lugny, Serpolet, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  6. Wino

    Szekszárdi Bikavér “Tüke", Eszterbauer 750 ml

    1L = 51,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  7. Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët
    Grand Brut od Perrier-Jouët to ekskluzywne francuskie wino musujące, pochodzące z regionu Champagne. Perrier-Jouët to założona w 1811 roku, jedna z najbardziej prestiżowych marek produkujących szampana. Wino powstaje z trzech klasycznych odmian winorośli: Chardonnay, Pinot Noir i Pinot Meunier, któr...

    Wino

    Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  8. Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck
    Różowy Szampan wyprodukowany z najlepszej jakości winogron. W składzie wina znalazły się grona odmian Chardonnay uprawiane w Montagne de Reims oraz Pinot Noirs z Les Riceys w Côte des Bar - najbardziej wysuniętej na południe winnicy Szampanii. Część win bazowych winifikowana była “na czerwono” czem...

    Wino

    Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  9. Ocena:
    4.35 (6 opinii)
    2016

    Ocena

    Bardzo dobre. Zbalansowane w smaku, z przyjemnym aromatem i pięknym kolorem. To co cenię, to jak mogę delektować się lampką wina bez konieczności łączenia go z krwistym stekiem. A to wino własnie takie jest. Grazyna

    Wino

    Rioja Crianza Tinto, Beronia | 2018 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  10. Wino

    Porto LBV, Armilar 750 ml

    1L = 73,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  11. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    2022

    Ocena

    Niezly shiraz z jednego z najlepszych regionow w Australii. Nie myslalem ze kupie shiraz z McLaren Vale w podobnej cenie jak w Australii. Moim zdaniem dobry zakup. Pasuje do steka wolowego, oraz grilowanych warzyw - dynia, młode buraki, ziemniaki oraz kolby kukurydzy. Surowki z balsamicznym octem. Najlepiej - wieczorem na tarasie. Wieslaw

    Wino

    Shiraz, The Second Fleet 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
na stronę