Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wino do 300 zł - strona 11

Wino do 300 zł - strona 11

Wybierając wino do 300 zł, mamy niepowtarzalną okazję zapoznać się z niezwykle zróżnicowaną ofertą – zarówno w dobrymi winami w niższej cenie, jak i z jednymi z najbardziej prestiżowych propozycji renomowanych producentów z całego świata. Wina do 300 zł  w tej górnej granicy cenowej to bowiem często specjały rozpieszczające niemalże wszystkie zmysły konesera. Barwa przykuwa spojrzenie, złożony aromat zachwyca nos, niezrównany smak oraz struktura (a niekiedy i bąbelki) zapewniają natomiast bogactwo doznań smakowo–dotykowych w ustach. Wino do 300 zł w górnej granicy cenowej polecane przez Winnicę to zarówno luksusowe Szampany marek takich jak Moët & Chandon, Piper–Heidsieck czy Collard–Picard, jak i najwyższej klasy wina czerwone oraz białe z francuskich regionów Bordeaux i Pessac–Léognan, czy też np. perełki Południowej Australii. Za pośrednictwem naszej platformy koneser jest w stanie zarezerwować specjały z kategorii wina do 300 zł, z których każdy stanowi propozycję dla tych, którzy wzbogacając swoje portfolio degustatorskie o kolejne trunki, poszukując ideału. Poznaj z nami najciekawsze wina do 300 zł.

Zobacz jako Siatka Lista

580 produktów

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Prosecco Treviso Extra Dry, Hikkih
    Musujące wino z regionu Treviso, oznaczone klasyfikacją wytrawności Extra Dry. W ustach oprócz wyraźnej kwasowości wyczuwalny jest również lekki posmak słodyczy. Aromatycznie trunek jest bardzo łagodny a rozpoznawalny bukiet przypomina kompozycję akcentów grejpfruta, zielonego jabłka i ananasa. Muso...

    Wino

    Prosecco Treviso Extra Dry, Hikkih 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  2. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kaiken Indómito Malbec

    Ocena

    Pierwsze argentyńskie wino, które mi smakowało. Niby intensywność 4/5 ale jak dla mnie takie 3/5 - jest to dla mnie na plus, bo nie przepadam za baaardzo intensywnymi winami Joanna

    Wino

    Kaiken Indómito Malbec 750 ml

    1L = 75,99 zł
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  3. Kaiken Indómito Cabernet Franc
    Wino pochodzi z Agrelo - subregionu prowincji Mendoza w Argentynie, słynącego z wyjątkowego terroir. Trunek cechuje się intensywną, rubinową barwą. W nosie odkryć można atrakcyjne aromaty dojrzałej papryki i mięty jako tło dla dominującej nuty czarnej porzeczki. W ustach Cabernet Franc wyróżnia się ...

    Wino

    Kaiken Indómito Cabernet Franc 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  4. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Château Lynch-Moussas

    Ocena

    To wspaniałe wino pachnie czarną porzeczką i maliną, a w tle pojawiają się subtelne nuty dymu i drewna. W smaku jest pełne, a zarazem świeże i eleganckie, z długim, przyjemnym finiszem. Po prostu świetne Bordeaux, do którego chce się wracać. Piotr

    Wino

    Château Lynch-Moussas 750 ml

    1L = 293,32 zł
    219,99 zł
    1L = 293,32 zł
  5. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Tokaji Aszú 6 Puttonyos, Chateau Dereszla

    Ocena

    Bardzo dobry, delikatny, wszystkie smaki zrównoważone, żaden nie jest mocniejszy od drugiego, oceniam bardzo wysoko , jedne z najlepszych. Trochę drogie te Aszu 5 puttonyos z 2014, bardzo podobnie i dużo tańsze, a równie wyśmienite. Marek

    Wino

    Tokaji Aszú 6 Puttonyos, Chateau Dereszla 500 ml

    1L = 269,98 zł
    134,99 zł
    1L = 269,98 zł
  6. Grenache - Shiraz, Wirra Wirra
    McLaren Vale to australijski region winiarski, słynący z produkcji wyrazistych smakowo win czerwonych. Obszar ten charakteryzuje się klimatem o cechach śródziemnomorskich, który idealnie sprzyja uprawom odmian Grenache i Shiraz. To właśnie z tych szczepów powstało wino Wirra Wirra. Do tej kompozycji...

    Wino

    Grenache - Shiraz, Wirra Wirra 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  7. Wino

    Chardonnay - Chenin Blanc - Viognier, Inthaba 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  8. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Château Moulin de Taffard

    Ocena

    Wino o przyjemnym , zrównoważonym smaku, przypominającym owoce leśne i czarną porzeczkę. Doskonałe do pieczonych dań mięsnych i przekąsek z serami i dojrzałym wędlinami. Piotr

    Wino

    Château Moulin de Taffard 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  9. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Château Olivier Grand Cru Classé

    Ocena

    Dobre jeszcze bardzo młode ale świetnie rokujące bordeaux pełne świeżości i ekspresji gotowe do degustacji indywidualnie i wraz z jedzeniem ale warto potrzymać kilka lat dla osiągnięcia balansu i równowagi Andrzej

    Wino

    Château Olivier Grand Cru Classé 750 ml

    1L = 213,32 zł
    159,99 zł
    1L = 213,32 zł