Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wino do 300 zł - strona 10

Wino do 300 zł - strona 10

Wybierając wino do 300 zł, mamy niepowtarzalną okazję zapoznać się z niezwykle zróżnicowaną ofertą – zarówno w dobrymi winami w niższej cenie, jak i z jednymi z najbardziej prestiżowych propozycji renomowanych producentów z całego świata. Wina do 300 zł  w tej górnej granicy cenowej to bowiem często specjały rozpieszczające niemalże wszystkie zmysły konesera. Barwa przykuwa spojrzenie, złożony aromat zachwyca nos, niezrównany smak oraz struktura (a niekiedy i bąbelki) zapewniają natomiast bogactwo doznań smakowo–dotykowych w ustach. Wino do 300 zł w górnej granicy cenowej polecane przez Winnicę to zarówno luksusowe Szampany marek takich jak Moët & Chandon, Piper–Heidsieck czy Collard–Picard, jak i najwyższej klasy wina czerwone oraz białe z francuskich regionów Bordeaux i Pessac–Léognan, czy też np. perełki Południowej Australii. Za pośrednictwem naszej platformy koneser jest w stanie zarezerwować specjały z kategorii wina do 300 zł, z których każdy stanowi propozycję dla tych, którzy wzbogacając swoje portfolio degustatorskie o kolejne trunki, poszukując ideału. Poznaj z nami najciekawsze wina do 300 zł.

Zobacz jako Siatka Lista

580 produktów

  1. Malaga Dulce, Pedro Ximénez, Bodegas Quitapenas
    Bardzo słodkie wino pochodzące z Andaluzji, z historycznego regionu Malaga. Produkowane jest z odmiany Pedro Ximénez, znanej z naturalnej zdolności do koncentracji cukru w gronach. Winogrona do produkcji słodkiej Malagi są po zbiorach układane na słomianych matach i poddawane działaniu promieni słon...

    Wino

    Malaga Dulce, Pedro Ximénez, Bodegas Quitapenas 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  2. Ocena:
    3 (1 opinia)
    2023
    Pinot Nero Mezzacorona pochodzi z regionu Trentino u stóp Dolomitów, gdzie chłodny, górski klimat sprzyja powstawaniu win o świeżych i eleganckich aromatach. Spółdzielnia Mezzacorona działa od 1904 roku i specjalizuje się w winach o klasycznym, alpejskim charakterze.   Degustacja wina Pinot N...

    Wino

    Pinot Nero, Mezzacorona 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  3. 2024
    Wino z regionu położonego u stóp Dolomitów w północnych Włoszech. Winnice w chłodnym klimacie Trentino dają wina o wyjątkowej świeżości struktury i mineralnym charakterze aromatów. Spółdzielnia winiarska Mezzacorona, działająca od 1904 roku, specjalizuje się w produkcji win o cechach klasycznych dla...

    Wino

    Pinot Grigio, Mezzacorona 750 ml

    1L = 54,65 zł
    40,99 zł
    1L = 54,65 zł
  4. Müller-Thurgau, Mezzacorona
    Wino z ręcznie zbieranych winogron na wzgórzach Faedo i w Dolinie Cembra w regionie Trentino (Trydent) w pn części kraju, białe, wytrawne, aromatyczne, owocowe, z nutką mineralną kompozycji aromatyczno-zapachowej, przyjemnym zakończeniu.

    Wino

    Müller-Thurgau, Mezzacorona 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  5. Wino

    Moscato Giallo, Mezzacorona 750 ml

    1L = 57,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  6. Ocena:
    1 (1 opinia)
    Chardonnay, Mezzacorona
    Chardonnay Mezzacorona pochodzi z winnic położonych u stóp Dolomitów w regionie Trentino. Chłodny klimat alpejski sprzyja tam powstawaniu win o świeżych aromatach i dobrze zbalansowanej strukturze. Spółdzielnia Mezzacorona, działająca od 1904 roku, jest jednym z najważniejszych producentów win w pół...

    Wino

    Chardonnay, Mezzacorona 750 ml

    1L = 54,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    40,99 zł
    1L = 54,65 zł
  7. Mezzacorona 9 Pinot Grigio Vigneti delle Dolomiti
    Wino z winnic z ekspozycją na północ (stąd niższa zawartość cukru w gronach i w efekcie niższy alkohol w winie), białe, wytrawne, o delikatnej barwie, świeżym owocowo-kwiatowym aromacie, przyjemne, świeże, orzeźwiające, o niższej zawartości alkoholu (9% vol.), dojrzewa na osadzie.

    Wino

    Mezzacorona 9 Pinot Grigio Vigneti delle Dolomiti 750 ml

    1L = 59,99 zł
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  8. Wino

    Asti Dolce, Acquesi 750 ml

    1L = 73,32 zł
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  9. Montepulciano D’Abruzzo, Sensi
    Wyraziste smakowo, czerwone wino pochodzące z regionu Abruzzo we Włoszech. Obszar ten znany jest z uprawy szczepu Montepulciano, dającego umiarkowanie ciężkie, aromatyczne wina o nieco pikantnym charakterze. Winnica Sensi, od 1890 roku kultywuje tradycje produkcji win z lokalnie uprawianych winogron...

    Wino

    Montepulciano D’Abruzzo, Sensi 750 ml

    1L = 46,65 zł
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  10. Cava Semi Seco, Vilarnau
    Musujące wino produkowane w sercu regionu Penedès, w miejscowości San Sadurní d’Anoia. Tradycyjne metody produkcji, w tym wtórna fermentacja w butelce oraz starzenie na osadzie drożdżowym, nadają strukturze wina złożoności oraz elegancji jego bukietowi. Vilarnau Cava Semi Seco charakteryzuje się wyż...

    Wino

    Cava Semi Seco, Vilarnau 750 ml

    1L = 58,65 zł
    43,99 zł
    1L = 58,65 zł
  11. Ocena:
    1 (1 opinia)
    9 Lives Riesling Reserve, San Pedro
    Wino 9 Lives Riesling produkowane jest przez Viña San Pedro, jedną z najstarszych i najbardziej znanych wytwórni wina w Chile. Marka ta działa na rynku już od 1865 roku. Wina z linii 9 Lives cieszą się popularnością dzięki wyjątkowej jakości i przystępnej cenie.   Degustacja wina 9 Lives Riesli...

    Wino

    9 Lives Riesling Reserve, San Pedro 750 ml

    1L = 51,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  12. Chardonnay, Scrubby Rise, Wirra Wirra
    Trunek pochodzący z Południowej Australii, z regionu Adelaide Hills. Obszar ten ceniony jest za chłodny klimat sprzyjający produkcji win o wyraźnej kwasowości i świeżych, owocowych aromatach. Producentem wina jest Wirra Wirra Vineyards z siedzibą w McLaren Vale.   Jak smakuje Chardonnay, Scru...

    Wino

    Chardonnay, Scrubby Rise, Wirra Wirra 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  13. Ostatnia Sztuka
    Cabernet Sauvignon Premium, Koch
    Czerwone wino wytrawne, które powstało w regionie Dunántúl na Węgrzech. Zostało wyprodukowane z jednej odmiany winogron – Cabernet Sauvignon, znanej z charakterystycznej cierpkości i aromatów przypominających czarną porzeczkę. Opis degustacyjny W wyglądzie wino jest przejrzyste, o czystej rub...

    Wino

    Cabernet Sauvignon Premium, Koch 750 ml

    1L = 43,99 zł
    32,99 zł
    1L = 43,99 zł
  14. Chardonnay “Orquestra”, Felix Solis
    Dojrzałe i bardzo aromatyczne wino z regionu Kastylia. Trunek wyprodukowano z odmiany Chardonnay.  Degustacja wina Chardonnay “Orquestra”W kieliszku wino prezentuje wyraźną, słomkową barwę, a jego zapach jest intensywny i złożony. W bukiecie wina rozpoznawalne są nuty pieczonego jabłka, orzech...

    Wino

    Chardonnay “Orquestra”, Felix Solis 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  15. Sangre de Toro Blanco
    Lekkie białe wino z Hiszpanii, produkowane przez rodzinę Torres. Marka Sangre de Toro od lat kojarzona jest z winami o przyjaznym, uniwersalnym charakterze. Wersja Blanco została stworzona w świeżym, owocowym stylu, z myślą o lekkich potrawach i letnich degustacjach. Wino posiada certyfikat żywności...

    Wino

    Sangre de Toro Blanco 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  16. Musiak, Winnica Niemczańska
    Winnica Niemczańska położona jest na stoku jednego ze wzgórz pasma Niemczańsko-Strzelińskiego, nad brzegiem rzeki Ślęzy, na Dolnym Śląsku. Została założona w 2017 roku i szybko zdobyła uznanie dzięki produkcji win oddających charakter wyjątkowego terroir. Właściciele winnicy kładą duży nacisk na eko...

    Wino

    Musiak, Winnica Niemczańska 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  17. Chevalier de Lascombes
    Chevalier de Lascombes to tzw. „druga etykieta” słynnego Château Lascombes z regionu Margaux. To wino o dużym potencjale dojrzewania. Odcienie purpury na tle głębokiej rubinowej barwy oraz dominujące aromaty świeżych, ciemnych owoców potwierdzają jego wczesną fazę rozwoju.   Degustacja wina Che...

    Wino

    Chevalier de Lascombes 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  18. L’Esprit de Chevalier
    L’Esprit de Chevalier to tzw. „druga etykieta” słynnej posiadłości Domaine de Chevalier, produkującej wina od 1770 roku w regionie Pessac-Léognan w Bordeaux. Wino powstało jako kupaż 50% Cabernet Sauvignon, 45% Merlot i 5% Petit Verdot.   Degustacja wina L’Esprit de Chevalier Trunek wyróżnia s...

    Wino

    L’Esprit de Chevalier 750 ml

    1L = 213,32 zł
    159,99 zł
    1L = 213,32 zł
  19. Château Malartic Lagravière
    Château Malartic Lagravière to prestiżowe czerwone wino z apelacji Pessac-Léognan, sklasyfikowane jako Grand Cru Classé. Powstało z klasycznego bordoskiego kupażu: 67% Cabernet Sauvignon, 32% Merlot i 1% Cabernet Franc. Dojrzewało przez 18 miesięcy w dębowych baryłkach, zdobywając głębię bukietu i p...

    Wino

    Château Malartic Lagravière 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  20. Le Comte de Malartic
    Le Comte de Malartic to czerwone wino wytrawne z regionu Bordeaux, stworzone z klasycznego kupażu: 80% Merlot, 17% Cabernet Sauvignon oraz 3% Petit Verdot. Dojrzewało przez 15 miesięcy w dębowych baryłkach, co nadało mu złożoności aromatycznej i potencjału dojrzewania.   Degustacja Le Comte de ...

    Wino

    Le Comte de Malartic 750 ml

    1L = 146,65 zł
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  21. Ocena:
    2 (1 opinia)
    Château Dauzac
    Château Dauzac to prestiżowa, 50-hektarowa posiadłość położona w sercu regionu Margaux w Bordeaux. Winiarnia została sklasyfikowana w słynnej klasyfikacji z 1855 roku jako Cinquième Grand Cru Classé - piąty poziom spośród wielkich klasyfikowanych win Médoc, uznawanej do dziś za punkt odniesienia dla...

    Wino

    Château Dauzac 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  22. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Al-Cantara O'Scuru O'Scuru
    Czerwone wino klasy premium pochodzące z gron Nerello Mascalese dojrzewających na wulkanicznych stokach Etny. Ta endemiczna odmiana uprawiana jest na przed-filokserycznych krzewach, co nadaje winu wyjątkowy charakter. Trunek dojrzewał przez 12 miesięcy w baryłkach z francuskiego dębu pod czujnym oki...

    Wino

    Al-Cantara O'Scuru O'Scuru 750 ml

    1L = 199,99 zł
    149,99 zł
    1L = 199,99 zł
  23. Wino

    Prosecco Valdobbiadene Brut, Varaschin 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  24. Chianti Classico, Cafaggio
    To klasyczne, czerwone wytrawne wino pochodzi z Panzano in Chianti. Miejscowość tą otacza typowy dla regionu Chianti, pagórkowaty krajobraz. Winnice obsadzone są tam głównie odmianą Sangiovese i rozciągają się w otoczeniu oliwnych gajów i lasów. Dzięki swojemu położeniu, klimatowi i glebie, okolice ...

    Wino

    Chianti Classico, Cafaggio 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  25. Wino

    Prosecco Valdobbiadene Superiore Brut, Borgo 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł