Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wino do 300 zł - strona 9

Wino do 300 zł - strona 9

Wybierając wino do 300 zł, mamy niepowtarzalną okazję zapoznać się z niezwykle zróżnicowaną ofertą – zarówno w dobrymi winami w niższej cenie, jak i z jednymi z najbardziej prestiżowych propozycji renomowanych producentów z całego świata. Wina do 300 zł  w tej górnej granicy cenowej to bowiem często specjały rozpieszczające niemalże wszystkie zmysły konesera. Barwa przykuwa spojrzenie, złożony aromat zachwyca nos, niezrównany smak oraz struktura (a niekiedy i bąbelki) zapewniają natomiast bogactwo doznań smakowo–dotykowych w ustach. Wino do 300 zł w górnej granicy cenowej polecane przez Winnicę to zarówno luksusowe Szampany marek takich jak Moët & Chandon, Piper–Heidsieck czy Collard–Picard, jak i najwyższej klasy wina czerwone oraz białe z francuskich regionów Bordeaux i Pessac–Léognan, czy też np. perełki Południowej Australii. Za pośrednictwem naszej platformy koneser jest w stanie zarezerwować specjały z kategorii wina do 300 zł, z których każdy stanowi propozycję dla tych, którzy wzbogacając swoje portfolio degustatorskie o kolejne trunki, poszukując ideału. Poznaj z nami najciekawsze wina do 300 zł.

Zobacz jako Siatka Lista

580 produktów

  1. Badagoni Mukuzani
    Mukuzani, Badagoni to czerwone, wytrawne wino produkowane w regionie Kachetii. Powstało w 100% z odmiany Saperavi. To jeden z najbardziej cenionych gruzińskich trunków, znany ze swojej intensywnej struktury smakowej i bogatego bukietu aromatycznego. Degustacja wina MukuzaniW kieliszku wino prez...

    Wino

    Badagoni Mukuzani 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  2. Cabernet Sauvignon, Porta Cima
    Cabernet Sauvignon Porta Cima to wybitne jakościowo, czerwone wino z Chile. Trunek imponuje koncentracją aromatów i znakomicie zrównoważoną strukturą. Aby nabrać elegancji strukturalnej, głębi bukietu i potencjału do dalszego starzenia, wino dojrzewało przez 20 miesięcy w dębowych baryłkach. De...

    Wino

    Cabernet Sauvignon, Porta Cima 750 ml

    1L = 159,99 zł
    119,99 zł
    1L = 159,99 zł
  3. Ostatnia Sztuka
    Vino Pastoral
    Czerwone wino likierowe pochodzące z południowej Mołdawii, inspirowane lokalną tradycją produkcji win wzmacnianych. Vino Pastoral powstaje na bazie szczepu Cabernet Sauvignon, który w pełnym słońcu dojrzewa do wysokiej koncentracji cukrów, co przekłada się na późniejszy, niezwykle słodki smak wina. ...

    Wino

    Vino Pastoral 750 ml

    1L = 59,99 zł
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  4. Carménère Reserva Especial, Santa Rita
    Carménère Reserva Especial od Viña Santa Rita to czerwone wino pochodzące z regionu Valle Central w Chile. Winiarnia Santa Rita, założona w 1880 roku, jest jedną z najbardziej renomowanych w kraju. Wino to wytwarzane jest w 100% ze szczepu Carménère, który w ostatniej dekadzie stał się symbolem chil...

    Wino

    Carménère Reserva Especial, Santa Rita 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  5. Cabernet Sauvignon Reserva Especial, Santa Rita
    Cabernet Sauvignon Reserva Especial od Viña Santa Rita to czerwone wino pochodzące z regionu Valle Central w Chile. Winiarnia Santa Rita, założona w 1880 roku, jest jedną z najbardziej cenionych w kraju. Cabernet Sauvignon to jeden z najsłynniejszych szczepów uprawianych w Chile, który dzięki tamtej...

    Wino

    Cabernet Sauvignon Reserva Especial, Santa Rita 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  6. Primitivo, Il Capolavoro
    Półwytrawne, czerwone wino z serca włoskiej Apulii. To przystępny w odbiorze trunek, którego degustację polecamy nawet mniej doświadczonym smakoszom. Panujący na południu Włoch klimat śródziemnomorski sprzyja produkcji win o łatwo wyczuwalnych aromatach oraz subtelnym posmaku słodyczy. Degustac...

    Wino

    Primitivo, Il Capolavoro 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  7. "Bordo", Dolina Samy Winnica Jankowice
    Leżakowane w dębowych beczkach z Bordeaux. Pachnące wyraźnymi nutami owoców leśnych oraz wiśni, nutą dymną i świeżymi ziołami. Na podniebieniu gładkie, dostojne, charakterne z nutą wanilii i leżakowania w beczce.

    Wino

    "Bordo", Dolina Samy Winnica Jankowice 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł 99,99 zł
    1L = 106,65 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 99,99 zł
  8. Ostatnie Sztuki
    Rondo Rose, Winnica Jadwiga
    Rondo Rose, Winnica Jadwiga to różowe wino pochodzące z upraw zlokalizowanych w Mienicach, pomiędzy Wrocławiem a Trzebnicą. Jak sugeruje nazwa, powstało w 100% z odmiany Rondo, znanej ze swojej wszechstronności i zdolności do tworzenia win o wyraźnym owocowym charakterze. W kieliszku prezentuje inte...

    Wino

    Rondo Rose, Winnica Jadwiga 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  9. Regent - Cabernet Cortis, Winnica Jadwiga
    Regent - Cabernet Cortis, Winnica Jadwiga to czerwone wino pochodzące z winnic zlokalizowanych w miejscowości Mienice, w regionie Wzgórz Trzebnickich. Winnica Jadwiga to rodzinny projekt winiarski, który działa od 2015 roku. Degustowane wino stanowi kupaż dwóch odmian: Regent i Cabernet Cortis. W tr...

    Wino

    Regent - Cabernet Cortis, Winnica Jadwiga 750 ml

    1L = 85,32 zł
    63,99 zł 79,99 zł
    1L = 85,32 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 79,99 zł
  10. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Zinfandel, Passiamo
    Zinfandel, Passiamo pochodzi z regionu Apulia w Włoszech. Odmiana ta, lokalnie znana pod nazwą Primitivo od wieków nadaje lokalnym winom prawdziwie “południowego” charakteru. Uprawiana jest na glebach wapienno-gliniastych, a pod palącym słońcem nabiera głębi i słodkiej koncentracji. Ciekawostka: gen...

    Wino

    Zinfandel, Passiamo 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  11. Appassimento, Passiamo
    Wino powstałe dzięki tradycyjnej metodzie passito, polegającej na podsuszaniu winogron przed fermentacją. Technika ta wywodzi się z północnych Włoch (głównie z regionu Veneto), i nadaje winu niezwykłą koncentrację struktury i aromatów. Passiamo to seria win dedykowana dla koneserów poszukujących pra...

    Wino

    Appassimento, Passiamo 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  12. Carménere Reserva Especial, Cono Sur
    Carménère, Reserva Especial pochodzi z chilijskiej doliny Cachapoal. Producent tego wina, firma Cono Sur rozpoczynała działalność na rynku w roku 1993 jako część znanej grupy Concha y Toro. Szybko jednak stała się niezależnym liderem w produkcji wysokiej jakości win. Firma jest znana z innowacyjnego...

    Wino

    Carménere Reserva Especial, Cono Sur 750 ml

    1L = 83,99 zł
    62,99 zł
    1L = 83,99 zł
  13. Merlot Reserva Especial, Cono Sur
    Czerwone, wytrawne wino, wyprodukowane z winogron szczepu Merlot, dojrzewających w chilijskiej dolinie Colchagua. Producent tego wina, firma Cono Sur rozpoczynała działalność na rynku w roku 1993 jako część znanej grupy Concha y Toro. Szybko jednak stała się niezależnym liderem w produkcji wysokiej ...

    Wino

    Merlot Reserva Especial, Cono Sur 750 ml

    1L = 83,99 zł
    62,99 zł
    1L = 83,99 zł
  14. Single Vineyard Carménère “28”, Cono Sur
    Carménère “28” pochodzi z winnicy La Rinconada, położonej w Peumo – gminie w regionie Cachapoal Valley w Chile. Region ten jest uznawany za jedno z najlepszych miejsc do uprawy Carménère, odmiany, która w ostatnich latach stała się światową wizytówką win z Chile. Występujące tam różnice temperatur p...

    Wino

    Single Vineyard Carménère “28”, Cono Sur 750 ml

    1L = 103,99 zł
    77,99 zł
    1L = 103,99 zł
  15. Single Vineyard Chardonnay “5”, Cono Sur
    Chardonnay nr 5 pochodzi z winnicy Quebrada Alta, położonej w chilijskim regionie Casablanca Valley. To chłodny, nadmorski region z typowym dla Chile, wysokim nasłonecznieniem. Zimne noce i poranne mgły pozwalają uprawianym tam winogronom zachować świeżość aromatów i wysoką kwasowość. Lokalne wina s...

    Wino

    Single Vineyard Chardonnay “5”, Cono Sur 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  16. Primitivo, Brillìo
    Primitivo "Brillìo" charakteryzuje się wyraźnymi aromatami i półwytrawnym smakiem. Pochodzi z Apulii, regionu znanego z wyrazistych smakowo win, gdzie lokalny klimat i metody produkcji sprzyjają wydobyciu z winogron ich pełnego potencjału aromatycznego.   Degustacja wina Primitivo "Brillìo" ...

    Wino

    Primitivo, Brillìo 750 ml

    1L = 73,32 zł
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  17. Primitivo “Sistina”, Citra Vini
    Primitivo “Sistina” z Terre di Chieti, jest wyrazem bogatej tradycji winiarskiej regionu Abruzja we Włoszech. Wina z tego regionu cechują się intensywnością i złożonością smakową dzięki panującym lokalnie warunkom klimatycznym i stosowanym tradycyjnie metodom produkcji. Do jednej z używanych na winn...

    Wino

    Primitivo “Sistina”, Citra Vini 750 ml

    1L = 73,32 zł
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  18. Montelouro Tinto
    Montelouro Tinto pochodzi z regionu znanego z winnic uprawianych w formie tarasów wzdłuż rzeki Douro w Portugalii. Trunek wyprodukowano z odmian Touriga Nacional, Tinta Roriz oraz Touriga Franca.   Degustacja wina Montelouro Tinto W wyglądzie wino jest umiarkowanie ciemne, rubinowe. Jego zapach...

    Wino

    Montelouro Tinto 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  19. Wino

    Primitivo Bag in Box, Poggio Fiorito 3 l

    1L = 33,33 zł
    99,99 zł
    1L = 33,33 zł
  20. Langhe Nebbiolo, Borgo Lame
    Langhe Nebbiolo to czerwone wino produkowane w Piemoncie, w północnych Włoszech. Wino powstaje z tej samej odmiany, z której słyną prestiżowe apelacje Barolo i Barbaresco. Wina te znane są z mocnych tanin i wyraźnej kwasowości, dzięki czemu nadają się do długiego starzenia. Langhe Nebbiolo jest uważ...

    Wino

    Langhe Nebbiolo, Borgo Lame 750 ml

    1L = 86,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  21. Pinot Grigio Bag in Box, Poggio Fiorito
    Pinot Grigio to jeden z najbardziej znanych szczepów winorośli, a jego głównym źródłem są winnice regionu Veneto we Włoszech. Wino Pinot Grigio, Poggio Fiorito oferowane jest w formie bag in box. Opakowanie ma pojemność 3 litrów co odpowiada aż 4 butelkom 0,75 litra. Dzięki takiej formie opakowania ...

    Wino

    Pinot Grigio Bag in Box, Poggio Fiorito 3 l

    1L = 33,33 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 33,33 zł
  22. Roero Arneis “Ghita", Borgo Lame
    Białe wino z regionu Roero w Piemoncie, wyprodukowane z odmiany Arneis. Odmiana ta, uprawiana jest na glebach bogatych w piaski, glinę i wapnienie. Winogrona w Borgo Lame zbierane są ręcznie, a ich staranne przetwarzanie obejmuje chłodzenie do 10-12°C, macerację na zimno trwającą 10-12 godzin oraz d...

    Wino

    Roero Arneis “Ghita", Borgo Lame 750 ml

    1L = 86,65 zł
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  23. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Henners Brut NV

    Ocena

    Doskonale wino produkowane tradycyjną metodą. Idealnie zbalansowana mieszanka 3 szczepów, Chardonnay, PN i Pinot Meunier. Drogie ale z klasą doskonałych francuskich szampanów i nieco jednak od nich rozsądniejsze cenowo Anna

    Wino

    Henners Brut NV 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł