Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wino do 300 zł - strona 8

Wino do 300 zł - strona 8

Wybierając wino do 300 zł, mamy niepowtarzalną okazję zapoznać się z niezwykle zróżnicowaną ofertą – zarówno w dobrymi winami w niższej cenie, jak i z jednymi z najbardziej prestiżowych propozycji renomowanych producentów z całego świata. Wina do 300 zł  w tej górnej granicy cenowej to bowiem często specjały rozpieszczające niemalże wszystkie zmysły konesera. Barwa przykuwa spojrzenie, złożony aromat zachwyca nos, niezrównany smak oraz struktura (a niekiedy i bąbelki) zapewniają natomiast bogactwo doznań smakowo–dotykowych w ustach. Wino do 300 zł w górnej granicy cenowej polecane przez Winnicę to zarówno luksusowe Szampany marek takich jak Moët & Chandon, Piper–Heidsieck czy Collard–Picard, jak i najwyższej klasy wina czerwone oraz białe z francuskich regionów Bordeaux i Pessac–Léognan, czy też np. perełki Południowej Australii. Za pośrednictwem naszej platformy koneser jest w stanie zarezerwować specjały z kategorii wina do 300 zł, z których każdy stanowi propozycję dla tych, którzy wzbogacając swoje portfolio degustatorskie o kolejne trunki, poszukując ideału. Poznaj z nami najciekawsze wina do 300 zł.

Zobacz jako Siatka Lista

580 produktów

  1. Wino

    Sauvignon Blanc, Stony Ocean 750 ml

    1L = 45,32 zł
    33,99 zł
    1L = 45,32 zł
  2. Wino

    Sauvignon Blanc Marlborough, Stony Ocean 750 ml

    1L = 62,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  3. Wino

    Fragolino Rosso, Marengo 750 ml

    1L = 39,99 zł
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  4. Muscat Rosé, Koblevo
    Muscat Rosé Koblevo pochodzi z obwodu Mikołajowskiego na południu Ukrainy, wzdłuż wybrzeża Morza Czarnego. Obszar ten cechuje się sprzyjającym uprawie winorośli klimatem, dzięki czemu powstające tam wina wyróżniają się intensywnością zapachową i harmonijną strukturą. Winiarnia Koblevo należy do najb...

    Wino

    Muscat Rosé, Koblevo 750 ml

    1L = 37,32 zł
    27,99 zł
    1L = 37,32 zł
  5. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    5 (1 opinia)
    Alazani Valley White, Iveria

    Ocena

    bardzo delikatne i fantastyczne idealnie uzupełnia kubki smakowe swoją subtelnością fantastycznie kompozycje smakowe wyrażają swój słodkawy smak z każdym łykiem jest bardzo wyjątkowe takie jakie lubię . Damian

    Wino

    Alazani Valley White, Iveria 750 ml

    1L = 46,65 zł
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  6. Ciliegiolo “Maestralle”, Fattoria Mantellassi
    Wino pochodzące z apelacji Maremma. Zostało wyprodukowane z odmiany Ciliegiolo, tradycyjnie uprawianej wzdłuż zachodniego wybrzeża Toskanii. W kieliszku zwraca uwagę intensywną barwą wskazującą na pełną dojrzałość. Oczekiwaną złożoność i charakter bukietu potwierdza aromat, a następnie smak wina. Tr...

    Wino

    Ciliegiolo “Maestralle”, Fattoria Mantellassi 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  7. Amarone della Valpolicella Classico, Vivaldi
    Wino powstało dzięki tradycyjnej metodzie appassimento, polegającej na suszeniu winogron przed fermentacją. Amarone della Valpolicella Classico, Vivaldi to wino wieloszczepowe, produkowane z lokalnie uprawianych odmian: Corvina, Corvinone i Rondinella. Winogrona te, po zbiorach leżakują przez kilka ...

    Wino

    Amarone della Valpolicella Classico, Vivaldi 750 ml

    1L = 253,32 zł
    189,99 zł
    1L = 253,32 zł
  8. Aglianico Salento “Scarfoglio", Trullo di Pezza
    Trullo di Pezza to rodzinna winnica w regionie Apulia, specjalizująca się w uprawie lokalnych odmian winorośli. Jedną z nich jest Aglianico, określane często mianem „Nebbiolo Południa”. Winogrona tej odmiany długo dojrzewają na krzewach, co pozwolą im osiągnąć wysoką koncentrację aromatów i elementó...

    Wino

    Aglianico Salento “Scarfoglio", Trullo di Pezza 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  9. Ostatnia Sztuka
    Chardonnay “70”, Cantine Falcone
    Chardonnay 70 pochodzi z regionu Apulia w południowych Włoszech. Winogrona nabierają tam wyjątkowego charakteru dzięki śródziemnomorskiemu klimatowi. Lokalne winnice położone na wapienno-gliniastych glebach, w strefie intensywnego nasłonecznienia, zapewniają gronom optymalne warunki do osiągnięcia p...

    Wino

    Chardonnay “70”, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  10. Roero Arneis “Anterisio”, Cascina Chicco
    Roero Arneis “Anterisio” od Cascina Chicco to białe wino z apelacji Roero DOCG, położonej w Piemoncie, we Włoszech. Odmiana Arneis, nazywana „białym nebbiolo”, jest jedną z najbardziej charakterystycznych dla tego obszaru, a wina z niej wyprodukowane zyskują uznanie za elegancję bukietu oraz subteln...

    Wino

    Roero Arneis “Anterisio”, Cascina Chicco 750 ml

    1L = 159,99 zł
    119,99 zł
    1L = 159,99 zł
  11. Corvina, Cantina di Negrar
    Corvina, Cantina di Negrar to umiarkowanie ciężkie czerwone wino pochodzące z regionu Veneto w północnych Włoszech. W lokalnych winnicach odmiana Corvina jest kluczowa dla produkcji słynnych win takich jak Amarone i Valpolicella. Wino powstaje w winnicach położonych na wzgórzach okolic Werony, na gl...

    Wino

    Corvina, Cantina di Negrar 750 ml

    1L = 86,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  12. Barbera d’Asti, Dogliotti
    Barbera d’Asti od Dogliotti to intensywne smakowo wino z Piemontu. Pochodzi z apelacji Asti, gdzie ciepły klimat i gliniasto-wapienne gleby sprzyjają dojrzewaniu winogron o wysokiej kwasowości i intensywnym profilu zapachowym. Fermentacja tego wina odbywała się w kontrolowanej temperaturze, a następ...

    Wino

    Barbera d’Asti, Dogliotti 750 ml

    1L = 199,99 zł
    149,99 zł
    1L = 199,99 zł
  13. Ostatnie Sztuki
    Chianti Classico “Monsonaccio”, Varramista
    Chianti Classico Monsonaccio to wino dla miłośników tradycyjnych, tanicznych czerwieni. Dzięki potencjałowi do starzenia (5-8 lat) z czasem smak wina staje się łagodniejszy a bukiet wzbogaca się o dodatkowe aromaty. Trunek pochodzi z serca Toskanii - regionu Chianti Classico, gdzie dominuje odmiana ...

    Wino

    Chianti Classico “Monsonaccio”, Varramista 750 ml

    1L = 133,32 zł
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  14. Negroamaro 70, Cantine Falcone
    Cantine Falcone w produkcji win stosuje metody, pozwalające uwydatnić głębię smaku wybranych odmian winorośli. Jednym z symboli winiarstwa regionu Apulia jest odmiana Negroamaro.  Profil aromatyczny i smakowyW kieliszku wino ma barwę umiarkowanie intensywną, rubinową. Podczas degustacji rozp...

    Wino

    Negroamaro 70, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  15. Nero di Troia 70, Cantine Falcone
    Wino pochodzące z regionu Apulia w południowych Włoszech, wyprodukowane z odmiany Nero di Troia. Szczep ten znany jest również pod nazwą Uva di Troia, a tradycje jego uprawy w południowych regionach Włoch sięgają czasów starożytnych. Zapraszamy do degustacji.   Profil aromatyczny i smakowyW kie...

    Wino

    Nero di Troia 70, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  16. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Primitivo 70, Cantine Falcone

    Ocena

    Niezbyt mocna konstrukcja wina. Jednym może się to podobać, uznają że jest łagodne, innym przyzwyczajonym do zdecydowanej, wyrazistej konstrukcji, nie. 13% alkoholu wszystko wyjaśnia. Wydaje się że winogrono z tego zbioru miało chyba nieco mniej cukrów. Józef

    Wino

    Primitivo 70, Cantine Falcone 750 ml

    1L = 39,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  17. Semillon-Sauvignon Blanc, Turtle Dreaming
    Klimat Australii, zwłaszcza w regionach nadmorskich, charakteryzuje się wysokim nasłonecznieniem i chłodnymi wiatrami znad oceanu. Warunki te sprzyjają produkcji win o dojrzałych aromatach i zrównoważonej kwasowości. Połączenie szczepów Semillon i Sauvignon Blanc to świeżość, elegancja i pełnia smak...

    Wino

    Semillon-Sauvignon Blanc, Turtle Dreaming 750 ml

    1L = 73,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  18. Sauvignon “Terroir Littoral”, Fortant
    Białe wino wyprodukowane w Langwedocji z wyselekcjonowanych gron Sauvignon Blanc. Fortant de France to eksperymentalny projekt Grupy Vins Skalli, mający na celu promowanie odmian winorośli dopasowanych do klimatu śródziemnomorskiego. Winogrona pochodzą z winnic położonych w strefie nadmorskiej (Litt...

    Wino

    Sauvignon “Terroir Littoral”, Fortant 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  19. Aqua Santa Brut Rosé
    Musujące, różowe wino o intensywnym owocowym charakterze i świeżej, energetycznej strukturze. Już podczas nalewania zwraca uwagę żywą pianą i zapraszającym do degustacji bukietem. Profil sensoryczny Aqua Santa Brut RoséPośród aromatów pojawiających się w kieliszku dominują czerwone owoce - mali...

    Wino

    Aqua Santa Brut Rosé 750 ml

    1L = 73,32 zł
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  20. Semi Sweet Sparkling “Maestro”, Badagoni
    Musujące, półsłodkie wino z Gruzji, pochodzące z regionu Kachetia. Wyprodukowane w całości z odmiany Mtsvane, wyróżnia się świeżym charakterem aromatów i przyjemnym balansem pomiędzy słodyczą a subtelną kwasowością. Degustacja wina Semi Sweet Sparkling “Maestro”W kieliszku wino prezentuje jasną...

    Wino

    Semi Sweet Sparkling “Maestro”, Badagoni 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  21. Wino

    Semi Dry Sparkling “Maestro”, Badagoni 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  22. Akhasheni, Badagoni
    Akhasheni, Badagoni to czerwone, półsłodkie wino wyprodukowane z gruzińskiej odmiany winorośli Saperavi. W kieliszku wino prezentuje umiarkowanie ciemną, rubinową barwę z delikatnymi purpurowymi refleksami. Bukiet aromatyczny cechuje bogata kompozycja aromatów owocowych, w której wyczuwalne są czere...

    Wino

    Akhasheni, Badagoni 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł