Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wino do 300 zł - strona 14

Wino do 300 zł - strona 14

Wybierając wino do 300 zł, mamy niepowtarzalną okazję zapoznać się z niezwykle zróżnicowaną ofertą – zarówno w dobrymi winami w niższej cenie, jak i z jednymi z najbardziej prestiżowych propozycji renomowanych producentów z całego świata. Wina do 300 zł  w tej górnej granicy cenowej to bowiem często specjały rozpieszczające niemalże wszystkie zmysły konesera. Barwa przykuwa spojrzenie, złożony aromat zachwyca nos, niezrównany smak oraz struktura (a niekiedy i bąbelki) zapewniają natomiast bogactwo doznań smakowo–dotykowych w ustach. Wino do 300 zł w górnej granicy cenowej polecane przez Winnicę to zarówno luksusowe Szampany marek takich jak Moët & Chandon, Piper–Heidsieck czy Collard–Picard, jak i najwyższej klasy wina czerwone oraz białe z francuskich regionów Bordeaux i Pessac–Léognan, czy też np. perełki Południowej Australii. Za pośrednictwem naszej platformy koneser jest w stanie zarezerwować specjały z kategorii wina do 300 zł, z których każdy stanowi propozycję dla tych, którzy wzbogacając swoje portfolio degustatorskie o kolejne trunki, poszukując ideału. Poznaj z nami najciekawsze wina do 300 zł.

Zobacz jako Siatka Lista

580 produktów

  1. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    2024

    Ocena

    A tej cenie dostać tak wyraźne beczkowe chardonnay to sztuka. Tutaj od razu po otwarciu butelki uderza w Nas zapach maślano - wanilowy przeplatany pieczonymi jabłkami. W ustach krągłe i trwające. Zdecydowanie warto. Mikołaj

    Wino

    Chard, 19 Crimes 750 ml

    1L = 86,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    64,99 zł
    1L = 86,65 zł
  2. Ostatnia Sztuka
    Sangre de Toro De-alkoholised, Torres | Wino dealkoholizowane
    Dealkoholizowane wino z Hiszpanii. Jego smak zawdzięczamy nowoczesnej technologii oddzielania alkoholu od wina. Jak smakuje dealkoholizowane Sangre de Toro?W bukiecie tego hiszpańskiego wina bez alkoholu rozpoznać można aromaty dojrzałych jabłek, śliwki mirabelki, owoców liczi, ananasa, banana ...

    Wino

    Sangre de Toro De-alkoholised, Torres | Wino dealkoholizowane 750 ml

    1L = 59,99 zł
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  3. Alvarinho Reserva, Oceanus
    Wino portugalskie z regionu Tejo wyprodukowane z odmiany Alvarinho. Fermentacja i maceracja odbywała się powoli w temperaturze 14 stopni Celsjusza na skutek czego wino zachowało świeżość naturalnych odmianowych aromatów.W wyglądzie trunek ma barwę umiarkowanie intensywną, słomkową. W bukiecie wina z...

    Wino

    Alvarinho Reserva, Oceanus 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  4. Carménère Reserva, Castillo de Molina, San Pedro
    Wytrawne czerwone wino z Chile, produkowane przez winiarnię San Pedro - jednego z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów w kraju. Odmiana Carménère, pierwotnie uprawiana w Bordeaux, była w Chile przez ponad sto lat mylona z Merlotem. Została ponownie zidentyfikowana w latach 90. XX w...

    Wino

    Carménère Reserva, Castillo de Molina, San Pedro 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  5. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Cali Red by Snoop

    Ocena

    Zamówiłem bardziej jako ciekawostkę. Dziś odebrałem. Świetne wino, przepiękna barwa, wyrazisty smak cierpkich słodkich owoców. Wreszcie wino bez kwasu, bardzo przyjemne, lekkie ale mocno treściwe. Piękna butelka w macie, no i ta szpanerska etykieta ze Snoop Dogg'iem. Zdecydowanie nie polecam, żeby nikt nie wykupił mi już ani jednej butelki! Już zmawiłem kolejne kartony:) Artur

    Wino

    Cali Red by Snoop 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  6. Ostatnie Sztuki
    Sangiovese, Sassoregale
    Sangiovese ma barwę umiarkowanie intensywną, rubinową. Pojawiające się aromaty w kieliszku z winem wskazują na optymalną dojrzałość trunku. Wyczuwalne są tutaj zarówno świeże owoce jak i owoce suszone i przetworzone, czarna porzeczka, wiśnia i ciemna śliwka. W bukiecie tego wina odnaleźć można równi...

    Wino

    Sangiovese, Sassoregale 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  7. Wino

    Bobal Negro, Vicente Gandia 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  8. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Oriol Negre
    Czerwone, wieloszczepowe wino z katalońskiego regionu Empordà. Powstało z połączenia winogron Garnacha Tinta (54%), Merlot (21%) oraz mniejszych domieszek Carignan, Syrah i Tempranillo. Wino zostało wyprodukowane bez dojrzewania w beczkach, co pozwoliło zachować owocowy charakter bukietu i żywą kwas...

    Wino

    Oriol Negre 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  9. Wino

    Gavi del Comune di Gavi, Le Clivie 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  10. Wino

    Cabernet Sauvignon „Ultra”, Kaiken 750 ml

    1L = 97,32 zł
    TANIEJ z Lidl Plus
    Lidl Plus
    72,99 zł
    1L = 97,32 zł
  11. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    4.5 (6 opinii)
    Ermitage, Bock

    Ocena

    Bardzo dobry blend bordoskich (polonizm;)) szczepów z "węgierskiego Bordeaux ", czyli z Villany. Aromaty dojrzałych czarnych owoców: jeżyn, borówek, czarnych porzeczek, suszonych śliwek, zmieszane z dębem, wanilią, tostem, ściółką leśną, kawą i kakao. W ustach pełne, wyważone, z wyraźnie wyczuwalnymi taninami. Rozgrzewające , z nutami pieprzu. No i znakomity stosunek jakości do ceny! Robert

    Wino

    Ermitage, Bock 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł