Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wybrane wina - strona 2

Wybrane wina - strona 2

Rabat -15% przy rezerwacji min. 2 sztuk wybranych win

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 20-30.09.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/wina-nowy-swiat

Zobacz jako Siatka Lista

81 produktów

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils
    Białe wino z regionu Chablis. W kieliszku trunek ma barwę jasną, słomkową. Aromat tego wina charakteryzuje się umiarkowaną intensywnością, przywodząc na myśl nuty dojrzałego jabłka, skórki grejpfruta, dojrzałej cytryny oraz delikatnego jogurtu. Smak Petit Chablis “Les Petits Dieux” cechuje dominując...

    Wino

    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils 750 ml

    1L = 166,65 zł
    124,99 zł
    1L = 166,65 zł
  2. Bornos, Palacio de Bornos
    Bornos pochodzi z hiszpańskiego regionu Rueda. Region ten położony w Kastylii i León, zapewnia idealne warunki klimatyczne i glebowe dla szczepu Verdejo. Opisywany trunek dojrzewał przez 4 miesiące w dębowych baryłkach, co wzmocniło jego strukturę oraz bukiet aromatyczny. Największym atutem wina Bor...

    Wino

    Bornos, Palacio de Bornos 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  3. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Shiraz Signature Collection, Spier
    Intensywne w zapachu, wyraziste w smaku. Pięknie prezentuje się po nalaniu do kieliszka - wino posiada barwę rubinową z purpurowymi refleksami wskazującymi na młody jeszcze wiek trunku. Rozgrzewając i ściągając podniebienie ukazuje prawdziwy charakter odmiany Shiraz.W bukiecie ciemne śliwki, jeżyna,...

    Wino

    Shiraz Signature Collection, Spier 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  4. 2016
    Château Roche-Lalande to druga z czterech posiadłości rodziny Rodrigues-Lalande. José i Brigitte Rodrigues-Lalande nabyli ją w roku 2004. Prestiżowe położenie winnicy i sąsiedztwo sławnych posiadłości winiarskich motywuje właścicieli do osiągania najwyższej możliwej jakości z uprawianych winorośli. ...

    Wino

    Château Roche-Lalande „La Croix” 750 ml

    1L = 146,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  5. Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois)
    Château Pey de Pont istnieje od roku 1850, a swoimi uprawami zajmuje areał 41 hektarów. Posiadłość ta nosi oficjalne oznaczenie jakościowe zwane Cru Bourgeois. Do tej prestiżowej grupy należą wybrane château z regionu Médoc, które nie zostały uwzględnione w klasyfikacji Cru Classés w 1855 roku, lub ...

    Wino

    Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois) 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  6. Alvarinho Reserva, Oceanus
    Wino portugalskie z regionu Tejo wyprodukowane z odmiany Alvarinho. Fermentacja i maceracja odbywała się powoli w temperaturze 14 stopni Celsjusza na skutek czego wino zachowało świeżość naturalnych odmianowych aromatów.W wyglądzie trunek ma barwę umiarkowanie intensywną, słomkową. W bukiecie wina z...

    Wino

    Alvarinho Reserva, Oceanus 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  7. Wino

    Haut Côtes de Beaune, Cellier de Saint Jean 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  8. Ocena:
    3 (3 opinie)
    Syrah, Balga
    Średnio ciężkie wino z regionu Felső-Magyarország. Trunek dojrzewał przez pół roku w dębowych baryłkach, co pogłębiło jego profil aromatyczny. Butelkę wina zamknięto zakrętką, dzięki czemu proces jego dojrzewania zachodzi powoli z powodu bardzo ograniczonego dostępu powietrza.   Degustacja win...

    Wino

    Syrah, Balga 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
na stronę