Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Wino wytrawne z Francji - strona 2

Zobacz jako Siatka Lista

73 produkty

  1. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Château Moulin de Taffard

    Ocena

    Wino o przyjemnym , zrównoważonym smaku, przypominającym owoce leśne i czarną porzeczkę. Doskonałe do pieczonych dań mięsnych i przekąsek z serami i dojrzałym wędlinami. Piotr

    Wino

    Château Moulin de Taffard 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  2. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Château Olivier Grand Cru Classé

    Ocena

    Dobre jeszcze bardzo młode ale świetnie rokujące bordeaux pełne świeżości i ekspresji gotowe do degustacji indywidualnie i wraz z jedzeniem ale warto potrzymać kilka lat dla osiągnięcia balansu i równowagi Andrzej

    Wino

    Château Olivier Grand Cru Classé 750 ml

    1L = 213,32 zł
    159,99 zł
    1L = 213,32 zł
  3. Ostatnia Sztuka
    Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Château Panigon

    Ocena

    Solidne Cru Bourgeois z bardzo ciepłego rocznika co przełożyło się na wino o słodkim owocu i solidnej strukturze. Polecam, (szczególnie w promocji -25%), lubiącym Bordeaux na bogato. marcin

    Wino

    Château Panigon

    59,99 zł
  4. Château Larrivet Haut-Brion, Pessac- Léognan
    Château Larrivet Haut-Brion położone jest w apelacji Pessac-Léognan. Winnice tego producenta zajmują powierzchnię około 75 hektarów, na typowych dla regionu, żwirowo-piaszczystych glebach. Do produkcji tego czerwonego wina stosuje się kupaż odmian Merlot, Cabernet Sauvignon oraz Cabernet Franc, a do...

    Wino

    Château Larrivet Haut-Brion, Pessac- Léognan 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  5. Château Marquis de Terme
    Château Marquis de Terme jest winem produkowanym w regionie Margaux we Francji. Trunek reprezentuje grupę win sklasyfikowanych w roku 1855 jako Quatrieme Grand Cru Classe. Opisywane wino zostało wyprodukowane z mieszanki 60% Cabernet Sauvignon, 35% Merlot oraz 5% Petit Verdot. Winogrona te zbierane ...

    Wino

    Château Marquis de Terme 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  6. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils
    Białe wino z regionu Chablis. W kieliszku trunek ma barwę jasną, słomkową. Aromat tego wina charakteryzuje się umiarkowaną intensywnością, przywodząc na myśl nuty dojrzałego jabłka, skórki grejpfruta, dojrzałej cytryny oraz delikatnego jogurtu. Smak Petit Chablis “Les Petits Dieux” cechuje dominując...

    Wino

    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils 750 ml

    1L = 166,65 zł
    124,99 zł
    1L = 166,65 zł
  7. 2016
    Château Roche-Lalande to druga z czterech posiadłości rodziny Rodrigues-Lalande. José i Brigitte Rodrigues-Lalande nabyli ją w roku 2004. Prestiżowe położenie winnicy i sąsiedztwo sławnych posiadłości winiarskich motywuje właścicieli do osiągania najwyższej możliwej jakości z uprawianych winorośli. ...

    Wino

    Château Roche-Lalande „La Croix” 750 ml

    1L = 146,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  8. Ocena:
    4 (1 opinia)
    L’Abeille de Lalande

    Ocena

    Bardzo ciekawe wino, mało tanin, delikatne, zdekantowane 3h. Wyraźne aromaty truskawek i wiśni. Co prawda to nie pomerol tylko jego podgatunek, ale warte uwagi. Polecam Marek

    Wino

    L’Abeille de Lalande 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  9. Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois)
    Château Pey de Pont istnieje od roku 1850, a swoimi uprawami zajmuje areał 41 hektarów. Posiadłość ta nosi oficjalne oznaczenie jakościowe zwane Cru Bourgeois. Do tej prestiżowej grupy należą wybrane château z regionu Médoc, które nie zostały uwzględnione w klasyfikacji Cru Classés w 1855 roku, lub ...

    Wino

    Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois) 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  10. Château Beau-Site
    Château Beau-Site to wino pochodzące z apelacji Graves w regionie Bordeaux, produkowane przez Domaines Rodrigues-Lalande. W 2012 roku firma nabyła winnicę Château Beau-Site w miejscowości Portets, położonej na lewym brzegu rzeki Garonny, na południowy wschód od miasta Bordeaux. Rodzina Rodrigues-Lal...

    Wino

    Château Beau-Site 750 ml

    1L = 99,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    74,99 zł
    1L = 99,99 zł
  11. Esprit des Baptistins
    Esprit des Baptistins pochodzi z apelacji Saint-Estèphe, położonej na lewym brzegu estuarium Żyrondy w regionie Haut-Médoc. Obszar ten znany jest z produkcji intensywnych smakowo win czerwonych, opartych na odmianach Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Carmenère, Côt (Malbec) i Petit Verdot....

    Wino

    Esprit des Baptistins 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  12. Wino

    Château Boyd-Cantenac 750 ml

    1L = 466,65 zł
    349,99 zł
    1L = 466,65 zł
  13. 2022
    Mâcon Lugny "Serpolet" od Collin Bourisset to eleganckie białe wino pochodzące z regionu Mâcon w Burgundii. Burgundia, szczególnie w apelacji Mâcon, słynie z upraw odmiany Chardonnay, dającej tam wina o świeżym, owocowym smaku. Marka Collin Bourisset, z siedzibą w Romanèche-Thorins, od lat specjaliz...

    Wino

    Mâcon Lugny, Serpolet, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  14. Ocena:
    4 (3 opinie)
    Chablis

    Ocena

    Klasyka. odpowiednie na letnie upały i nietylko. Smak owoców: jabłka, cytryny i grejpfruta oraz lekką słodycz gruszek. Odpowiednia kwasowość. Moim zdaniem można spożywać także jako aperitif. Mieczysław

    Wino

    Chablis 750 ml

    1L = 146,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  15. Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët
    Grand Brut od Perrier-Jouët to ekskluzywne francuskie wino musujące, pochodzące z regionu Champagne. Perrier-Jouët to założona w 1811 roku, jedna z najbardziej prestiżowych marek produkujących szampana. Wino powstaje z trzech klasycznych odmian winorośli: Chardonnay, Pinot Noir i Pinot Meunier, któr...

    Wino

    Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  16. Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck
    Różowy Szampan wyprodukowany z najlepszej jakości winogron. W składzie wina znalazły się grona odmian Chardonnay uprawiane w Montagne de Reims oraz Pinot Noirs z Les Riceys w Côte des Bar - najbardziej wysuniętej na południe winnicy Szampanii. Część win bazowych winifikowana była “na czerwono” czem...

    Wino

    Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
na stronę