Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Wino do dziczyzny - strona 4

Zobacz jako Siatka Lista

152 produkty

  1. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Cepas Antiquas Garnacha, Martínez Corta

    Ocena

    Szlachetne wino, dojrzała Rioja 100% Garnacha. E bukiecie kawa, lubczyk, cedr, wanilia. Świetna integracja alko i mocne taniny. Naprawdę kawał dobrego wina. Szczyt rozwoju Michał

    Wino

    Cepas Antiquas Garnacha, Martínez Corta 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  2. Merlot Reserva, Santa Alicia
    Merlot Reserva, Santa Alicia to wino pochodzące z Doliny Maipo, jednego z najważniejszych regionów winiarskich Chile. Wyprodukowane w 100% z odmiany Merlot, dojrzewa w kontrolowanych warunkach zyskując elegancki i harmonijny charakter. To propozycja dla koneserów preferujących wina o owocowym profil...

    Wino

    Merlot Reserva, Santa Alicia 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  3. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Shiraz Signature Collection, Spier
    Intensywne w zapachu, wyraziste w smaku. Pięknie prezentuje się po nalaniu do kieliszka - wino posiada barwę rubinową z purpurowymi refleksami wskazującymi na młody jeszcze wiek trunku. Rozgrzewając i ściągając podniebienie ukazuje prawdziwy charakter odmiany Shiraz.W bukiecie ciemne śliwki, jeżyna,...

    Wino

    Shiraz Signature Collection, Spier 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  4. Cabernet Sauvignon Reserva, Santa Alicia
    Wino z odmiany Cabernet Sauvignon uprawianej w Dolinie Maipo. Region ten, położony w środkowej części Chile, jest jednym z najbardziej renomowanych obszarów uprawy tej odmiany, słynącym z produkcji win o intensywnym aromacie i dobrze zbudowanej strukturze. Degustacja wina Cabernet Sauvignon Res...

    Wino

    Cabernet Sauvignon Reserva, Santa Alicia 750 ml

    1L = 49,32 zł
    TANIEJ z Lidl Plus
    Lidl Plus
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  5. Alpha M, Montes
    Alpha M, Montes to jedno z najwybitniejszych win pochodzących z regionu Apalta w Dolinie Colchagua w Chile. Uznawane jest również za jedno z najlepszych win Ameryki Południowej. Trunek ten stanowi mieszankę czterech szlachetnych odmian w następujących proporcjach: 80% Cabernet Sauvignon, 10% Caberne...

    Wino

    Alpha M, Montes 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  6. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Montes Folly

    Ocena

    To zdecydowanie najlepszy Syrah z Chile, regularnie plasowany wśród najwyżej ocenianych win Nowego Świata. Skoncentrowane, potężne wino o dużym potencjale dojrzewania. Po prostu znakomite. Piotr

    Wino

    Montes Folly 750 ml

    1L = 479,99 zł
    359,99 zł
    1L = 479,99 zł
  7. 2016
    Château Roche-Lalande to druga z czterech posiadłości rodziny Rodrigues-Lalande. José i Brigitte Rodrigues-Lalande nabyli ją w roku 2004. Prestiżowe położenie winnicy i sąsiedztwo sławnych posiadłości winiarskich motywuje właścicieli do osiągania najwyższej możliwej jakości z uprawianych winorośli. ...

    Wino

    Château Roche-Lalande „La Croix” 750 ml

    1L = 146,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  8. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    5 (2 opinie)
    Château d’Argan

    Ocena

    Klasyka Bordeaux. Wybierając Cru Bourgeois mamy niemal gwarancję dobrej jakości za akceptowalne pieniądze. Dobry balans owocu, beczki, kwasowości. Pięć lat ładnie wygładziło krawędzie, dając ułożone, przyjemne wino. Maciej

    Wino

    Château d’Argan 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  9. Ocena:
    4 (1 opinia)
    L’Abeille de Lalande

    Ocena

    Bardzo ciekawe wino, mało tanin, delikatne, zdekantowane 3h. Wyraźne aromaty truskawek i wiśni. Co prawda to nie pomerol tylko jego podgatunek, ale warte uwagi. Polecam Marek

    Wino

    L’Abeille de Lalande 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  10. Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois)
    Château Pey de Pont istnieje od roku 1850, a swoimi uprawami zajmuje areał 41 hektarów. Posiadłość ta nosi oficjalne oznaczenie jakościowe zwane Cru Bourgeois. Do tej prestiżowej grupy należą wybrane château z regionu Médoc, które nie zostały uwzględnione w klasyfikacji Cru Classés w 1855 roku, lub ...

    Wino

    Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois) 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  11. Château Beau-Site
    Château Beau-Site to wino pochodzące z apelacji Graves w regionie Bordeaux, produkowane przez Domaines Rodrigues-Lalande. W 2012 roku firma nabyła winnicę Château Beau-Site w miejscowości Portets, położonej na lewym brzegu rzeki Garonny, na południowy wschód od miasta Bordeaux. Rodzina Rodrigues-Lal...

    Wino

    Château Beau-Site 750 ml

    1L = 99,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    74,99 zł
    1L = 99,99 zł
  12. Esprit des Baptistins
    Esprit des Baptistins pochodzi z apelacji Saint-Estèphe, położonej na lewym brzegu estuarium Żyrondy w regionie Haut-Médoc. Obszar ten znany jest z produkcji intensywnych smakowo win czerwonych, opartych na odmianach Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Carmenère, Côt (Malbec) i Petit Verdot....

    Wino

    Esprit des Baptistins 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  13. Carménère Reserva, Castillo de Molina, San Pedro
    Wytrawne czerwone wino z Chile, produkowane przez winiarnię San Pedro - jednego z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów w kraju. Odmiana Carménère, pierwotnie uprawiana w Bordeaux, była w Chile przez ponad sto lat mylona z Merlotem. Została ponownie zidentyfikowana w latach 90. XX w...

    Wino

    Carménère Reserva, Castillo de Molina, San Pedro 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  14. Ostatnie Sztuki
    Sangiovese, Sassoregale
    Sangiovese ma barwę umiarkowanie intensywną, rubinową. Pojawiające się aromaty w kieliszku z winem wskazują na optymalną dojrzałość trunku. Wyczuwalne są tutaj zarówno świeże owoce jak i owoce suszone i przetworzone, czarna porzeczka, wiśnia i ciemna śliwka. W bukiecie tego wina odnaleźć można równi...

    Wino

    Sangiovese, Sassoregale 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  15. Ocena:
    4.8 (5 opinii)
    Amarone, Almorano

    Ocena

    Pięknie rozgrzewa, choć na początku nie przekonywało, bo wydawało się mocno spirytusowe, jednak nie postało, inne niż jestem przyzwyczajona, dopiero odkrywam Włoskie wina, robi robotę, że tak rzeknę, można brac dla pań :))))) Agnieszka

    Wino

    Amarone, Almorano 750 ml

    1L = 173,32 zł
    129,99 zł
    1L = 173,32 zł
  16. Ocena:
    4.45 (9 opinii)
    Cabernet Sauvignon Alpha, Montes

    Ocena

    Zaskakujące pierwsze wrażenie, dla wielu pewnie niezbyt przyjemne - aromat liści czarnej porzeczki (lub koci mocz) plus zielona papryka. Kontrowersyjnie to pachnie. Trzeba dać temu pooddychać - za dłuższy czas papryka niemal znika, porzeczka się rozwija, dochodzą inne owoce. Jest ok, ale za to w smaku to wino jest sztosem! Świetnie zbudowane, spore body, podkręcona kwasowość i bardzo przyjemne taniny, ładnie wkomponowane w resztę, nie wybijają się, ale są zdecydowane. Jest też fenomenalny ładunek soczystego, żywego owocu. Naprawdę bardzo, bardzo dobra forma. Cena też całkiem sensowna, jak za takie wino. Mam nadzieję, że ten producent zostanie na dłużej w lidlu, bo to kolejne bardzo dobre wino z Montes Wojciech

    Wino

    Cabernet Sauvignon Alpha, Montes 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  17. Ocena:
    3.4 (5 opinii)
    Napareuli, Tanadi

    Ocena

    Dostałem to czego oczekiwałem. Brak tutaj finezji, ale jej nie szukałem, jest za to cierpkość, którą lubię oraz intensywny bukiet. Jestem zdecydowanie na tak. Michał

    Wino

    Napareuli, Tanadi 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
na stronę