Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wino do 50 zł - strona 5

Wino do 50 zł - strona 5

Miłośnicy win docenią każdy rodzaj tego wspaniałego trunku, od wina wytrawnego, po słodkie. Wina podzielić można na wiele kategorii, nie tylko według koloru. Istnieją wina nisko i wysoko procentowe, ciche oraz musujące. Wina można podzielić na grupy, biorąc też pod uwagę intensywność smaku oraz odmianę winorośli, z której owoców wytworzono trunek. Ważnym kryterium podczas wyboru wina, jest dla wielu osób cena. Czy dobre wino automatycznie oznacza też spory wydatek? Dobrą wiadomością dla miłośników win, którym zależy na zakupie trunku z nieco niższej półki cenowej, jest to, że istnieją dobre wina do 50 zł. W Winnicy Lidla znaleźć można bogaty wybór win na każdą kieszeń. W cenie 50 zł i poniżej tego progu konsumenci znajdą tu wiele rodzajów win, w tym musujące, białe, czerwone, różowe, słodkie i wytrawne.

Zobacz jako Siatka Lista

260 produktów

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Zinfandel, Passiamo
    Zinfandel, Passiamo pochodzi z regionu Apulia w Włoszech. Odmiana ta, lokalnie znana pod nazwą Primitivo od wieków nadaje lokalnym winom prawdziwie “południowego” charakteru. Uprawiana jest na glebach wapienno-gliniastych, a pod palącym słońcem nabiera głębi i słodkiej koncentracji. Ciekawostka: gen...

    Wino

    Zinfandel, Passiamo 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  2. Appassimento, Passiamo
    Wino powstałe dzięki tradycyjnej metodzie passito, polegającej na podsuszaniu winogron przed fermentacją. Technika ta wywodzi się z północnych Włoch (głównie z regionu Veneto), i nadaje winu niezwykłą koncentrację struktury i aromatów. Passiamo to seria win dedykowana dla koneserów poszukujących pra...

    Wino

    Appassimento, Passiamo 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  3. Montelouro Tinto
    Montelouro Tinto pochodzi z regionu znanego z winnic uprawianych w formie tarasów wzdłuż rzeki Douro w Portugalii. Trunek wyprodukowano z odmian Touriga Nacional, Tinta Roriz oraz Touriga Franca.   Degustacja wina Montelouro Tinto W wyglądzie wino jest umiarkowanie ciemne, rubinowe. Jego zapach...

    Wino

    Montelouro Tinto 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  4. 2024
    Wino z regionu położonego u stóp Dolomitów w północnych Włoszech. Winnice w chłodnym klimacie Trentino dają wina o wyjątkowej świeżości struktury i mineralnym charakterze aromatów. Spółdzielnia winiarska Mezzacorona, działająca od 1904 roku, specjalizuje się w produkcji win o cechach klasycznych dla...

    Wino

    Pinot Grigio, Mezzacorona 750 ml

    1L = 54,65 zł
    40,99 zł
    1L = 54,65 zł
  5. Müller-Thurgau, Mezzacorona
    Wino z ręcznie zbieranych winogron na wzgórzach Faedo i w Dolinie Cembra w regionie Trentino (Trydent) w pn części kraju, białe, wytrawne, aromatyczne, owocowe, z nutką mineralną kompozycji aromatyczno-zapachowej, przyjemnym zakończeniu.

    Wino

    Müller-Thurgau, Mezzacorona 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  6. Wino

    Moscato Giallo, Mezzacorona 750 ml

    1L = 57,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  7. Ocena:
    1 (1 opinia)
    Chardonnay, Mezzacorona
    Chardonnay Mezzacorona pochodzi z winnic położonych u stóp Dolomitów w regionie Trentino. Chłodny klimat alpejski sprzyja tam powstawaniu win o świeżych aromatach i dobrze zbalansowanej strukturze. Spółdzielnia Mezzacorona, działająca od 1904 roku, jest jednym z najważniejszych producentów win w pół...

    Wino

    Chardonnay, Mezzacorona 750 ml

    1L = 54,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    40,99 zł
    1L = 54,65 zł
  8. Mezzacorona 9 Pinot Grigio Vigneti delle Dolomiti
    Wino z winnic z ekspozycją na północ (stąd niższa zawartość cukru w gronach i w efekcie niższy alkohol w winie), białe, wytrawne, o delikatnej barwie, świeżym owocowo-kwiatowym aromacie, przyjemne, świeże, orzeźwiające, o niższej zawartości alkoholu (9% vol.), dojrzewa na osadzie.

    Wino

    Mezzacorona 9 Pinot Grigio Vigneti delle Dolomiti 750 ml

    1L = 59,99 zł
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  9. Montepulciano D’Abruzzo, Sensi
    Wyraziste smakowo, czerwone wino pochodzące z regionu Abruzzo we Włoszech. Obszar ten znany jest z uprawy szczepu Montepulciano, dającego umiarkowanie ciężkie, aromatyczne wina o nieco pikantnym charakterze. Winnica Sensi, od 1890 roku kultywuje tradycje produkcji win z lokalnie uprawianych winogron...

    Wino

    Montepulciano D’Abruzzo, Sensi 750 ml

    1L = 46,65 zł
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  10. Cava Semi Seco, Vilarnau
    Musujące wino produkowane w sercu regionu Penedès, w miejscowości San Sadurní d’Anoia. Tradycyjne metody produkcji, w tym wtórna fermentacja w butelce oraz starzenie na osadzie drożdżowym, nadają strukturze wina złożoności oraz elegancji jego bukietowi. Vilarnau Cava Semi Seco charakteryzuje się wyż...

    Wino

    Cava Semi Seco, Vilarnau 750 ml

    1L = 58,65 zł
    43,99 zł
    1L = 58,65 zł
  11. Ocena:
    1 (1 opinia)
    9 Lives Riesling Reserve, San Pedro
    Wino 9 Lives Riesling produkowane jest przez Viña San Pedro, jedną z najstarszych i najbardziej znanych wytwórni wina w Chile. Marka ta działa na rynku już od 1865 roku. Wina z linii 9 Lives cieszą się popularnością dzięki wyjątkowej jakości i przystępnej cenie.   Degustacja wina 9 Lives Riesli...

    Wino

    9 Lives Riesling Reserve, San Pedro 750 ml

    1L = 51,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  12. Ostatnia Sztuka
    Cabernet Sauvignon Premium, Koch
    Czerwone wino wytrawne, które powstało w regionie Dunántúl na Węgrzech. Zostało wyprodukowane z jednej odmiany winogron – Cabernet Sauvignon, znanej z charakterystycznej cierpkości i aromatów przypominających czarną porzeczkę. Opis degustacyjny W wyglądzie wino jest przejrzyste, o czystej rub...

    Wino

    Cabernet Sauvignon Premium, Koch 750 ml

    1L = 43,99 zł
    32,99 zł
    1L = 43,99 zł
  13. Chardonnay “Orquestra”, Felix Solis
    Dojrzałe i bardzo aromatyczne wino z regionu Kastylia. Trunek wyprodukowano z odmiany Chardonnay.  Degustacja wina Chardonnay “Orquestra”W kieliszku wino prezentuje wyraźną, słomkową barwę, a jego zapach jest intensywny i złożony. W bukiecie wina rozpoznawalne są nuty pieczonego jabłka, orzech...

    Wino

    Chardonnay “Orquestra”, Felix Solis 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  14. Sangre de Toro Blanco
    Lekkie białe wino z Hiszpanii, produkowane przez rodzinę Torres. Marka Sangre de Toro od lat kojarzona jest z winami o przyjaznym, uniwersalnym charakterze. Wersja Blanco została stworzona w świeżym, owocowym stylu, z myślą o lekkich potrawach i letnich degustacjach. Wino posiada certyfikat żywności...

    Wino

    Sangre de Toro Blanco 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  15. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Prosecco Treviso Extra Dry, Hikkih
    Musujące wino z regionu Treviso, oznaczone klasyfikacją wytrawności Extra Dry. W ustach oprócz wyraźnej kwasowości wyczuwalny jest również lekki posmak słodyczy. Aromatycznie trunek jest bardzo łagodny a rozpoznawalny bukiet przypomina kompozycję akcentów grejpfruta, zielonego jabłka i ananasa. Muso...

    Wino

    Prosecco Treviso Extra Dry, Hikkih 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  16. Wino

    Chardonnay - Chenin Blanc - Viognier, Inthaba 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł