Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Tydzień francuski - strona 2

Tydzień francuski - strona 2

Zobacz jako Siatka Lista

180 produktów

  1. Champagne Brut Millesime, Alfred Gratien
    Rocznikowe wino musujące z Szampanii, stanowiące wyraz stylu domu Gratien – klasycznego, eleganckiego i długowiecznego. Wino powstało z moszczu pierwszego tłoczenia z selekcjonowanych gron Chardonnay i Pinot Noir, pochodzących wyłącznie z najlepszych parceli. Fermentowane w dębowych beczkach i dojrz...

    Wino

    Champagne Brut Millesime, Alfred Gratien 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  2. Ostatnie Sztuki
    Champagne Brut Blanc de Blancs Grand Cru, Alfred Gratien
    Champagne Brut Blanc de Blancs Grand Cru Alfred Gratien to wyrafinowane smakowo wino musujące powstałe wyłącznie z gron Chardonnay pochodzących z najlepszych winnic sklasyfikowanych jako Grand Cru. Producent - Alfred Gratien - należy do nielicznego grona domów szampańskich, które do dziś fermentują ...

    Wino

    Champagne Brut Blanc de Blancs Grand Cru, Alfred Gratien 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  3. Champagne Brut “Cuvee Paradis”, Alfred Gratien
    Cuvée Paradis to prestiżowe wino musujące z regionu Szampanii, będące flagową etykietą domu Alfred Gratien - jednej z nielicznych rodzinnych wytwórni, które wciąż fermentują swoje wina w dębowych beczkach, Wino to produkowane jest metodą tradycyjną (champenoise) z selekcjonowanych gron Chardonnay i ...

    Wino

    Champagne Brut “Cuvee Paradis”, Alfred Gratien 750 ml

    1L = 533,32 zł
    399,99 zł
    1L = 533,32 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    Champagne Brut Rosé, Alfred Gratien
    Dom Alfred Gratien to jedna z najbardziej cenionych wytwórni w Szampanii, której filozofia produkcji opiera się na fermentacji win bazowych w niewielkich, dębowych baryłkach oraz wytwarzaniu szampana wyłącznie metodą tradycyjną. Wszystkie etapy produkcji wykonywane są ręcznie, co przekłada się na wy...

    Wino

    Champagne Brut Rosé, Alfred Gratien 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  5. Sauvignon “Terroir Littoral”, Fortant
    Białe wino wyprodukowane w Langwedocji z wyselekcjonowanych gron Sauvignon Blanc. Fortant de France to eksperymentalny projekt Grupy Vins Skalli, mający na celu promowanie odmian winorośli dopasowanych do klimatu śródziemnomorskiego. Winogrona pochodzą z winnic położonych w strefie nadmorskiej (Litt...

    Wino

    Sauvignon “Terroir Littoral”, Fortant 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  6. Champagne Dom Perignon Blanc
    Styl Dom Pérignon cechuje przede wszystkim eteryczna lekkość I jedwabistość,osiągnięt dzięki idealnej równowadze między świeżością i dojrzałością, jak I między szczepami Chardonnay i Pinot Noir. Ta równowaga i harmonia nut smakowych, wraz z unikalnym potencjałem starzenia, skutkuje satynową, eterycz...

    Wino

    Champagne Dom Perignon Blanc 750 ml

    1L = 1 599,99 zł
    1 199,99 zł
    1L = 1 599,99 zł
  7. Champagne Extra Brut “Essentiel”, Piper Heidsieck
    Essentiel to klasyczny szampan produkowany w sercu Szampanii. Marka Piper-Heidsieck należy do najbardziej rozpoznawalnych domów szampańskich, słynących z eleganckiego stylu i precyzyjnie tworzonych cuvée. Essentiel jest mieszanką win bazowych z odmian Pinot Noir, Pinot Meunier i Chardonnay. Wino doj...

    Wino

    Champagne Extra Brut “Essentiel”, Piper Heidsieck 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  8. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40%
    Hennessy V.S.O.P to wyjątkowy koniak, który jest doskonałym połączeniem elegancji oraz głębokiego smaku. Historia gronowego destylatu oznaczanego Very Superior Old Pale sięga 1817 roku, gdy król Jerzy IV zwrócił się do Jamesa Hennessy o "najlepszej jakości eau-de-vie z regionu Cognac". Hennessy V.S...

    Koniak

    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  9. Chevalier de Lascombes
    Chevalier de Lascombes to tzw. „druga etykieta” słynnego Château Lascombes z regionu Margaux. To wino o dużym potencjale dojrzewania. Odcienie purpury na tle głębokiej rubinowej barwy oraz dominujące aromaty świeżych, ciemnych owoców potwierdzają jego wczesną fazę rozwoju.   Degustacja wina Che...

    Wino

    Chevalier de Lascombes 750 ml

    1L = 266,65 zł
    199,99 zł
    1L = 266,65 zł
  10. L’Esprit de Chevalier
    L’Esprit de Chevalier to tzw. „druga etykieta” słynnej posiadłości Domaine de Chevalier, produkującej wina od 1770 roku w regionie Pessac-Léognan w Bordeaux. Wino powstało jako kupaż 50% Cabernet Sauvignon, 45% Merlot i 5% Petit Verdot.   Degustacja wina L’Esprit de Chevalier Trunek wyróżnia s...

    Wino

    L’Esprit de Chevalier 750 ml

    1L = 213,32 zł
    159,99 zł
    1L = 213,32 zł
  11. Château Malartic Lagravière
    Château Malartic Lagravière to prestiżowe czerwone wino z apelacji Pessac-Léognan, sklasyfikowane jako Grand Cru Classé. Powstało z klasycznego bordoskiego kupażu: 67% Cabernet Sauvignon, 32% Merlot i 1% Cabernet Franc. Dojrzewało przez 18 miesięcy w dębowych baryłkach, zdobywając głębię bukietu i p...

    Wino

    Château Malartic Lagravière 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  12. Le Comte de Malartic
    Le Comte de Malartic to czerwone wino wytrawne z regionu Bordeaux, stworzone z klasycznego kupażu: 80% Merlot, 17% Cabernet Sauvignon oraz 3% Petit Verdot. Dojrzewało przez 15 miesięcy w dębowych baryłkach, co nadało mu złożoności aromatycznej i potencjału dojrzewania.   Degustacja Le Comte de ...

    Wino

    Le Comte de Malartic 750 ml

    1L = 146,65 zł
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  13. Ocena:
    2 (1 opinia)
    Château Dauzac
    Château Dauzac to prestiżowa, 50-hektarowa posiadłość położona w sercu regionu Margaux w Bordeaux. Winiarnia została sklasyfikowana w słynnej klasyfikacji z 1855 roku jako Cinquième Grand Cru Classé - piąty poziom spośród wielkich klasyfikowanych win Médoc, uznawanej do dziś za punkt odniesienia dla...

    Wino

    Château Dauzac 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  14. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Château Lynch-Moussas

    Ocena

    To wspaniałe wino pachnie czarną porzeczką i maliną, a w tle pojawiają się subtelne nuty dymu i drewna. W smaku jest pełne, a zarazem świeże i eleganckie, z długim, przyjemnym finiszem. Po prostu świetne Bordeaux, do którego chce się wracać. Piotr

    Wino

    Château Lynch-Moussas 750 ml

    1L = 293,32 zł
    219,99 zł
    1L = 293,32 zł
  15. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Mâcon-Villages „Les Burdines”, Collin Bourisset

    Ocena

    Aromaty dojrzałego jabłka, ananasa, melona i banana, uzupełnione nutami masła, wanilii i odrobiny cynamonu. W ustach wyczuwalna kwasowość i dosyć długi finish. Dobre, zbalansowane wino Kamilla

    Wino

    Mâcon-Villages „Les Burdines”, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 87,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    65,99 zł
    1L = 87,99 zł
  16. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Château Moulin de Taffard

    Ocena

    Wino o przyjemnym , zrównoważonym smaku, przypominającym owoce leśne i czarną porzeczkę. Doskonałe do pieczonych dań mięsnych i przekąsek z serami i dojrzałym wędlinami. Piotr

    Wino

    Château Moulin de Taffard 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  17. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Château Olivier Grand Cru Classé

    Ocena

    Dobre jeszcze bardzo młode ale świetnie rokujące bordeaux pełne świeżości i ekspresji gotowe do degustacji indywidualnie i wraz z jedzeniem ale warto potrzymać kilka lat dla osiągnięcia balansu i równowagi Andrzej

    Wino

    Château Olivier Grand Cru Classé 750 ml

    1L = 213,32 zł
    159,99 zł
    1L = 213,32 zł
  18. Ostatnia Sztuka
    Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Château Panigon

    Ocena

    Solidne Cru Bourgeois z bardzo ciepłego rocznika co przełożyło się na wino o słodkim owocu i solidnej strukturze. Polecam, (szczególnie w promocji -25%), lubiącym Bordeaux na bogato. marcin

    Wino

    Château Panigon

    59,99 zł
  19. Château Larrivet Haut-Brion, Pessac- Léognan
    Château Larrivet Haut-Brion położone jest w apelacji Pessac-Léognan. Winnice tego producenta zajmują powierzchnię około 75 hektarów, na typowych dla regionu, żwirowo-piaszczystych glebach. Do produkcji tego czerwonego wina stosuje się kupaż odmian Merlot, Cabernet Sauvignon oraz Cabernet Franc, a do...

    Wino

    Château Larrivet Haut-Brion, Pessac- Léognan 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  20. Château Marquis de Terme
    Château Marquis de Terme jest winem produkowanym w regionie Margaux we Francji. Trunek reprezentuje grupę win sklasyfikowanych w roku 1855 jako Quatrieme Grand Cru Classe. Opisywane wino zostało wyprodukowane z mieszanki 60% Cabernet Sauvignon, 35% Merlot oraz 5% Petit Verdot. Winogrona te zbierane ...

    Wino

    Château Marquis de Terme 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
na stronę