Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Tydzień francuski - strona 3

Tydzień francuski - strona 3

Zobacz jako Siatka Lista

180 produktów

  1. Saint James Vieux VO Rum | 0,7L | 42%
    Starzony rum z Martyniki, który zaskakuje swoją aromatyczną złożonością uzyskaną przez co najmniej trzyletnie leżakowanie w małych dębowych beczkach. Aromat jest niezwykle bogaty i złożony. Smak to wspaniałe połączenie nut świeżych owoców (śliwki), suszonych owoców, migdałów, orzechów włoskich i wan...

    Rum

    Saint James Vieux VO Rum | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  2. Pandor Black Absynt | 0,7L | 60%
    PANDOR Black to francuski absynt wykonany z półprzezroczystego piołunu i bez anyżu. Pije się go w shotach z cukrem lub syropami (grenadyna, mięta, karmel). Wersję PANDOR Black można również spożywać jako tzw. long drink z napojami gazowanymi i sokami owocowymi.

    Absynt

    Pandor Black Absynt | 0,7L | 60% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  3. Citrum Gin | 0,7L | 40%
    Ten wyjątkowy gin pochodzi z francuskiej Prowansji. Powstaje w wyniku maceracji i destylacji jagód jałowca, świeżych cytryn, skórek limonki, różowego pieprzu i kardamonu. Aromat i smak cytrusowy z podkreślonymi akcentami kwiatów i przypraw. Niezwykle świeży i intensywny.

    Gin

    Citrum Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  4. Chateau de Laubade VSOP | 0,7L | 40%
    Chateau de Laubade to przedstawiciel rzadkiego typu francuskiej brandy wywodzącej się z leżącej na południowym zachodzie kraju Gaskonii. VSOP to skrót, który oznacza “Very Superior Old Pale”. Chateau de Laubade VSOP to armaniak powstający z kupażu “eaux de vie” (destylatów), które butelkowane są w w...

    Armagnac

    Chateau de Laubade VSOP | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  5. Naud Cognac XO + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%
    NAUD COGNAC VSOP jest wytwarzany z połączenia winogron uprawianych na zboczach wzgórz Charentais i dojrzewających w beczkach z francuskiego dębu. Aromat wanilii, suszonych owoców, cynamonu i gałki muszkatołowej wypełnia nos, a dodatkowo uzupełniony jest nutami pomarańczy, brzoskwini i dębowych przyp...

    Koniak

    Naud Cognac XO + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
    • Francja
    • 42,30% Zawartość alkoholu
    Naud Extra Koniak | Kartonik | 0,7L | 42,3%
    Naud Cognac Extra to koniak wytwarzany z połączenia rzadkich eaux-de-vie, które dojrzewały w beczkach z francuskiego dębu i zostały ręcznie wyselekcjonowane przez Jean-Michel i Pierre Naud. Trunek charakteryzuje się aromatami kandyzowanej skórki pomarańczy, sosu, mokki, drzewa cedrowego i rancio. Na...

    Koniak

    Naud Extra Koniak | Kartonik | 0,7L | 42,3% 700 ml

    1L = 1 428,56 zł
    999,99 zł
    1L = 1 428,56 zł
  6. Naud French Vodka | Tuba | 0,7L | 40%
    Historia rodziny Naud sięga 1936 roku, kiedy to XIX wieczny młyn został przerobiony na destylarnię koniaku. Destylarnia wyposażona została w pięć małych alembików charentais. W 1999 roku rozpoczęto w niej także destylację wódki, tworząc ją z lokalnej, zimowej odmiany pszenicy. Jednak odmiennie od in...

    Wódka

    Naud French Vodka | Tuba | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  7. Naud Distilled Gin + szklanka | Zestaw | 0,7L | 44%
    NAUD COGNAC VSOP jest wytwarzany z połączenia winogron uprawianych na zboczach wzgórz Charentais i dojrzewających w beczkach z francuskiego dębu. Aromat wanilii, suszonych owoców, cynamonu i gałki muszkatołowej wypełnia nos, a dodatkowo uzupełniony jest nutami pomarańczy, brzoskwini i dębowych przyp...

    Gin

    Naud Distilled Gin + szklanka | Zestaw | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  8. Naud Distilled Gin | 0,7L | 44%
    Historia rodziny Naud sięga 1936 roku, kiedy to XIX wieczny młyn został przerobiony na destylarnię koniaku. Destylarnia wyposażona została w pięć małych alembików charentais. NOS: Nuty limonki, grejpfruta i kwiatów świeżo zerwanych z ogrodu. PODNIEBIENIE: Żywy i mocny, charakteryzujący się cytru...

    Gin

    Naud Distilled Gin | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
    • Francja
    • 46,8% Zawartość alkoholu
    Signature de France Extra Bas Armagnac | 0,7L | 46,8%
    Bas Armagnac Extra to nie tylko alkohol; to prawdziwe arcydzieło, które przenosi Cię w sam środek serca Francji, do regionu Gaskonii, gdzie tradycja produkcji tego wyjątkowego destylatu ma swoje korzenie sięgające XIII wieku. Z każdym łykiem odkrywasz nie tylko niezwykły smak, ale również historię r...

    Armagnac

    Signature de France Extra Bas Armagnac | 0,7L | 46,8% 700 ml

    1L = 1 042,84 zł
    729,99 zł
    1L = 1 042,84 zł
  9. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils
    Białe wino z regionu Chablis. W kieliszku trunek ma barwę jasną, słomkową. Aromat tego wina charakteryzuje się umiarkowaną intensywnością, przywodząc na myśl nuty dojrzałego jabłka, skórki grejpfruta, dojrzałej cytryny oraz delikatnego jogurtu. Smak Petit Chablis “Les Petits Dieux” cechuje dominując...

    Wino

    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils 750 ml

    1L = 166,65 zł
    124,99 zł
    1L = 166,65 zł
  10. Ostatnie Sztuki
    Hine Cigar Reserve XO | 0,7L | 40%
    Kupaż ponad 20 eaux-de-vie pochodzących wyłącznie z najlepszych parceli z regionów Grande Champagne, Petite Champagne oraz Fins Bois. Wszystkie destylaty leżakowały ponad 15 lat w świeżych beczkach z dębu francuskiego. Autorami tej ekspresji są Bernard Hine and Nicholas Freeman (Hunters & Frankau...

    Koniak

    Hine Cigar Reserve XO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 671,41 zł
    469,99 zł
    1L = 671,41 zł
  11. 2016
    Château Roche-Lalande to druga z czterech posiadłości rodziny Rodrigues-Lalande. José i Brigitte Rodrigues-Lalande nabyli ją w roku 2004. Prestiżowe położenie winnicy i sąsiedztwo sławnych posiadłości winiarskich motywuje właścicieli do osiągania najwyższej możliwej jakości z uprawianych winorośli. ...

    Wino

    Château Roche-Lalande „La Croix” 750 ml

    1L = 146,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  12. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    5 (2 opinie)
    Château d’Argan

    Ocena

    Klasyka Bordeaux. Wybierając Cru Bourgeois mamy niemal gwarancję dobrej jakości za akceptowalne pieniądze. Dobry balans owocu, beczki, kwasowości. Pięć lat ładnie wygładziło krawędzie, dając ułożone, przyjemne wino. Maciej

    Wino

    Château d’Argan 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  13. Ocena:
    4 (1 opinia)
    L’Abeille de Lalande

    Ocena

    Bardzo ciekawe wino, mało tanin, delikatne, zdekantowane 3h. Wyraźne aromaty truskawek i wiśni. Co prawda to nie pomerol tylko jego podgatunek, ale warte uwagi. Polecam Marek

    Wino

    L’Abeille de Lalande 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  14. Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois)
    Château Pey de Pont istnieje od roku 1850, a swoimi uprawami zajmuje areał 41 hektarów. Posiadłość ta nosi oficjalne oznaczenie jakościowe zwane Cru Bourgeois. Do tej prestiżowej grupy należą wybrane château z regionu Médoc, które nie zostały uwzględnione w klasyfikacji Cru Classés w 1855 roku, lub ...

    Wino

    Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois) 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  15. Château Beau-Site
    Château Beau-Site to wino pochodzące z apelacji Graves w regionie Bordeaux, produkowane przez Domaines Rodrigues-Lalande. W 2012 roku firma nabyła winnicę Château Beau-Site w miejscowości Portets, położonej na lewym brzegu rzeki Garonny, na południowy wschód od miasta Bordeaux. Rodzina Rodrigues-Lal...

    Wino

    Château Beau-Site 750 ml

    1L = 99,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    74,99 zł
    1L = 99,99 zł
na stronę