Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Tydzień francuski - strona 4

Tydzień francuski - strona 4

Zobacz jako Siatka Lista

180 produktów

  1. Esprit des Baptistins
    Esprit des Baptistins pochodzi z apelacji Saint-Estèphe, położonej na lewym brzegu estuarium Żyrondy w regionie Haut-Médoc. Obszar ten znany jest z produkcji intensywnych smakowo win czerwonych, opartych na odmianach Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Carmenère, Côt (Malbec) i Petit Verdot....

    Wino

    Esprit des Baptistins 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  2. Wino

    Haut Côtes de Beaune, Cellier de Saint Jean 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  3. Rum

    Rum Dillon Blanc | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 128,56 zł
    89,99 zł
    1L = 128,56 zł
  4. De Luze XO Koniak | 0,7L | 40%
    Leżakowany w beczkach dębowych przez minimum 20 lat, o głębokim aromacie jaśminu, dojrzałych fig, kremu brûlée, pomarańczy i świeżo wypieczonego ciasta drożdżowego. Złoty medal na IWSC.

    Koniak

    De Luze XO Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 828,56 zł
    579,99 zł
    1L = 828,56 zł
    • Francja
    • 37,5% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (3 opinie)
    Ciroc Pineapple Wódka | 0,7L | 37,5%

    Ocena

    Ciroc to jedyna na rynku wódka z winogron, destylowana pięciokrotnie. Jest to produkt klasy super-premium, bez konkurencji w klasie. W wersji smakowej Pineapple połączona z ekstraktem z ananasa. W zapachu delikatna woń dojrzałych w słońcu ananasów i wanilii. W smaku czysta, umiarkowanie słodka, alkohol perfekcyjnie zintegrowany, bez efektu palenia. Finish średnio-długi, słodki, z łagodnym posmakiem destylatu winogronowego. Wódka z pewnością okaże się ciekawostką na imprezie; jest idealna do tropikalnych koktajli na bazie soków, jednak solo schłodzona okaże się równie wdzięczna. Polecam. Sławomir

    Wódka

    Ciroc Pineapple Wódka | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
    • Francja
    • 37,5% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.8 (5 opinii)
    Ciroc Black Raspberry Wódka | 0,7L | 37,5%

    Ocena

    Ciroc to jedyna na rynku wódka z winogron, destylowana pięciokrotnie. Jest to produkt klasy super-premium, bez konkurencji w klasie. W wersji smakowej BLACK RASPBERRY. W smaku czysta, umiarkowanie słodka, alkohol perfekcyjnie zintegrowany, bez efektu palenia. Finish średnio-długi, słodki, z łagodnym posmakiem destylatu winogronowego. Wódka z pewnością okaże się ciekawostką na imprezie. Polecam Sławomir

    Wódka

    Ciroc Black Raspberry Wódka | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  5. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Remy Martin XO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Mam w barku zarówno ten koniak jak i Hennessy XO. Uważam, że Remy Martin to świetny koniak, trochę łagodniejszy niż Hennessy XO, z lepiej ukrytym alkoholem. Krzysztof

    Koniak

    Remy Martin XO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł
  6. Ostatnie Sztuki
    Comté Tolosan, Chevalier de Fauvert
    Comté Tolosan, Chevalier de Fauvert to półsłodkie białe wino wyprodukowane w okolicach Tuluzy. Jego bukiet jest owocowo-kwiatowy, a dominują w nim aromaty dojrzałej brzoskwini, mandarynki, mirabelki oraz intrygujący akcent kwiatów czarnego bzu. Wino pachnie niezwykle świeżo i przyjemnie.W ustach, Co...

    Wino

    Comté Tolosan, Chevalier de Fauvert 750 ml

    1L = 21,32 zł
    15,99 zł
    1L = 21,32 zł
  7. Koniak

    Bache VSOP Triple Cask | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
na stronę