Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Tydzień francuski - strona 5

Tydzień francuski - strona 5

Zobacz jako Siatka Lista

180 produktów

  1. 2022
    Mâcon Lugny "Serpolet" od Collin Bourisset to eleganckie białe wino pochodzące z regionu Mâcon w Burgundii. Burgundia, szczególnie w apelacji Mâcon, słynie z upraw odmiany Chardonnay, dającej tam wina o świeżym, owocowym smaku. Marka Collin Bourisset, z siedzibą w Romanèche-Thorins, od lat specjaliz...

    Wino

    Mâcon Lugny, Serpolet, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  2. Ocena:
    4.8 (5 opinii)
    Bastille 1789 Handcrafted French Blended Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Aromat świeżego siana, rumianku, miodu i na końcu etyliny. W smaku nuta pieprzu, trawy cytrynowej, rakiji. Warto spróbować jako czegoś egzotycznego. Porównywalna z produktami Auchentoshan. Andrzej

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Blended Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  3. Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43%
    Ręcznie wytwarzana luksusowa whisky wyprodukowana we Francji. Do stworzenia tej whisky używa się jęczmienia uprawianego na północno-wschodnim skraju Francji. Woda używana do produkcji tej whisky jest od wieków naturalnie filtrowana przez wapienie, co zapewnia jej krystaliczną czystość. Starzona jes...

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  4. Ocena:
    4 (3 opinie)
    Chablis

    Ocena

    Klasyka. odpowiednie na letnie upały i nietylko. Smak owoców: jabłka, cytryny i grejpfruta oraz lekką słodycz gruszek. Odpowiednia kwasowość. Moim zdaniem można spożywać także jako aperitif. Mieczysław

    Wino

    Chablis 750 ml

    1L = 146,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    109,99 zł
    1L = 146,65 zł
  5. Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët
    Grand Brut od Perrier-Jouët to ekskluzywne francuskie wino musujące, pochodzące z regionu Champagne. Perrier-Jouët to założona w 1811 roku, jedna z najbardziej prestiżowych marek produkujących szampana. Wino powstaje z trzech klasycznych odmian winorośli: Chardonnay, Pinot Noir i Pinot Meunier, któr...

    Wino

    Grand Brut Champagne, Perrier-Jouët 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  6. Aperitif

    Lillet Rose | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 99,99 zł
    74,99 zł
    1L = 99,99 zł
  7. Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck
    Różowy Szampan wyprodukowany z najlepszej jakości winogron. W składzie wina znalazły się grona odmian Chardonnay uprawiane w Montagne de Reims oraz Pinot Noirs z Les Riceys w Côte des Bar - najbardziej wysuniętej na południe winnicy Szampanii. Część win bazowych winifikowana była “na czerwono” czem...

    Wino

    Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  8. Likier

    Chambord Liqueur Royale de France | 0,7L | 16,5% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  9. Ocena:
    4.45 (7 opinii)
    Bissinger Champagne Brut Rosé

    Ocena

    Szampan wart uwagi i spróbowania. Ja załapałem się na promocyjną cenę, więc kupiłem tym bardziej ochoczo. Piękna barwa trunku dodaje mu uroku podczas picia, a z kieliszka unosi się przyjemny, owocowy zapach. Czy wart jest swojej ceny? Odniosłem wrażenie, że dobre Prosecco bez cienia zażenowania może śmiało konkurować z tym szampanem. Nie jestem koneserem, a każda ocena jest subiektywna, zachęcam do spróbowania Bissinger Brut Rose i podzielenia się wrażaniami. Piotr

    Wino

    Bissinger Champagne Brut Rosé 750 ml

    1L = 199,99 zł
    149,99 zł
    1L = 199,99 zł
  10. Gautier XO Koniak | 0,7L | 40%
    "Najlepszy Koniak świata" - tym tytułem został uhonorowany Gautier XO podczas World Cognac Awards w 2015 roku. Na takie wyróżnienie Gautier XO zasłużył wyjątkowo bogatym i długo utrzymującym się smakiem, w którym przebijają nuty kandyzowanych owoców, cynamonu, tradycyjnie opiekanego chleba oraz kwi...

    Koniak

    Gautier XO Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  11. Ocena:
    4.4 (5 opinii)
    nowa szata graficzna

    Ocena

    Dobry koniak w relacji do ceny, którą trzeba za niego zapłacić. Nie jest to jeszcze ten poziom, który wymaga picia na klęczkach :-), ale podelektować się w dobrym towarzystwie z pewnością można. Paweł

    Koniak

    Martell XO koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 228,56 zł
    859,99 zł
    1L = 1 228,56 zł
  12. Koniak

    Courvoisier VSOP Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
na stronę