Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wina z wybranych szczepów winogron - strona 15

Wina z wybranych szczepów winogron - strona 15

Wybierając wina możemy kierować się szczepami winogron, z których zostały wyprodukowane. Taki wybór wymaga jednak nieco bardziej zaawansowanej wiedzy, gdyż każda z odmian pachnie i smakuje inaczej. To właśnie różnice w aromatach cechujących poszczególne odmiany sprawiają, że konsumenci mają swoje ulubione szczepy oraz takie, których wolą unikać. Po kliknięciu na konkretną odmianę w menu kategorii prosimy o zapoznanie się z jej opisem, co w dużym stopniu może ułatwić wybór odpowiedniego wina.
Zobacz jako Siatka Lista

591 produktów

  1. Ocena:
    4.65 (8 opinii)
    Garnacha „Cosos”, Bodegas Aragonesas

    Ocena

    Wino bardzo dobre o wyraźnym smaku. Idealne do mięs. Smak idzie w parze z dość oryginalną butelką. Szczerze polecam trunek innym lubiącym nieźle wina. Barbara

    Wino

    Garnacha „Cosos”, Bodegas Aragonesas 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  2. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    4.5 (6 opinii)
    Ermitage, Bock

    Ocena

    Ortodoksyjni miłośnicy węgierskiego wina nieszczególnie cenią Villany ze względu na przywiązanie regionu do bordoskich szczepów i pewien brak lokalnej autentyczności. Mimo wszystko wina Bock są najzwyczajniej w świecie bardzo dobre. Szczere, pełne owocu, wręcz kontemplacyjne. Dobry zakup Maciej

    Wino

    Ermitage, Bock 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  3. Ocena:
    4.45 (9 opinii)
    Cabernet Sauvignon Alpha, Montes

    Ocena

    Zaskakujące pierwsze wrażenie, dla wielu pewnie niezbyt przyjemne - aromat liści czarnej porzeczki (lub koci mocz) plus zielona papryka. Kontrowersyjnie to pachnie. Trzeba dać temu pooddychać - za dłuższy czas papryka niemal znika, porzeczka się rozwija, dochodzą inne owoce. Jest ok, ale za to w smaku to wino jest sztosem! Świetnie zbudowane, spore body, podkręcona kwasowość i bardzo przyjemne taniny, ładnie wkomponowane w resztę, nie wybijają się, ale są zdecydowane. Jest też fenomenalny ładunek soczystego, żywego owocu. Naprawdę bardzo, bardzo dobra forma. Cena też całkiem sensowna, jak za takie wino. Mam nadzieję, że ten producent zostanie na dłużej w lidlu, bo to kolejne bardzo dobre wino z Montes Wojciech

    Wino

    Cabernet Sauvignon Alpha, Montes 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  4. Jacob's Creek, Moscato
    Lekkie i rześkie wino o intensywnie aromatycznym charakterze. W bukiecie dominują nuty dojrzałych brzoskwiń, winogron i kwiatów pomarańczy z delikatnym akcentem cytrusów. W smaku przyjemnie półsłodkie, świeże i soczyste, z dobrze zbalansowaną kwasowością.

    Wino

    Jacob's Creek, Moscato 750 ml

    1L = 42,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  5. Wino

    Verdejo, Beronia 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  6. Jacob's Creek , Sauvignon Blanc
    Świeże i żywe wino prezentujące klasyczny styl szczepu Sauvignon Blanc. Aromaty agrestu, limonki i marakui przeplatają się z nutami świeżo skoszonej trawy i ziół. W smaku rześkie, mineralne i dobrze zbalansowane, z przyjemnym cytrusowym finiszem.

    Wino

    Jacob's Creek , Sauvignon Blanc 750 ml

    1L = 42,65 zł
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  7. Ocena:
    4.35 (3 opinie)
    Pinotage, Golden Kaan

    Ocena

    Nie wyczułem aromatów owoców leśnych z nutami dymu, asfaltu, wanilii i mokrego drewna. W ustach wino jest przyjemnie cierpkie, łagodnie wytrawne. Dla mnie przyjemne doznanie. Czy siągnę po te konkretne wino raz jeszcze - nie wiem. Ale poszukam szczepu Pinotage Janusz

    Wino

    Pinotage, Golden Kaan 750 ml

    1L = 47,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    35,99 zł
    1L = 47,99 zł
  8. Ocena:
    4.6 (5 opinii)
    2022

    Ocena

    Bardzo, bardzo dobre wino, głębokie, owocowe, przyjemne w smaku, nie jest cierpkie. Niska cena może mylić, wiele win w wyższych cenach jest gorszej jakości, a w tej "półce" cenowej trudno znaleźć coś lepszego. Zawsze kupuję minimu 6 sztuk. Grzegorz

    Wino

    Carménère 9 Lives Reserve, San Pedro 750 ml

    1L = 46,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł