Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wina z wybranych szczepów winogron - strona 14

Wina z wybranych szczepów winogron - strona 14

Wybierając wina możemy kierować się szczepami winogron, z których zostały wyprodukowane. Taki wybór wymaga jednak nieco bardziej zaawansowanej wiedzy, gdyż każda z odmian pachnie i smakuje inaczej. To właśnie różnice w aromatach cechujących poszczególne odmiany sprawiają, że konsumenci mają swoje ulubione szczepy oraz takie, których wolą unikać. Po kliknięciu na konkretną odmianę w menu kategorii prosimy o zapoznanie się z jej opisem, co w dużym stopniu może ułatwić wybór odpowiedniego wina.
Zobacz jako Siatka Lista

591 produktów

  1. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Château d’Argan

    Ocena

    Klasyka Bordeaux. Wybierając Cru Bourgeois mamy niemal gwarancję dobrej jakości za akceptowalne pieniądze. Dobry balans owocu, beczki, kwasowości. Pięć lat ładnie wygładziło krawędzie, dając ułożone, przyjemne wino. Maciej

    Wino

    Château d’Argan 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  2. Ocena:
    4 (1 opinia)
    L’Abeille de Lalande

    Ocena

    Bardzo ciekawe wino, mało tanin, delikatne, zdekantowane 3h. Wyraźne aromaty truskawek i wiśni. Co prawda to nie pomerol tylko jego podgatunek, ale warte uwagi. Polecam Marek

    Wino

    L’Abeille de Lalande 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  3. Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois)
    Château Pey de Pont istnieje od roku 1850, a swoimi uprawami zajmuje areał 41 hektarów. Posiadłość ta nosi oficjalne oznaczenie jakościowe zwane Cru Bourgeois. Do tej prestiżowej grupy należą wybrane château z regionu Médoc, które nie zostały uwzględnione w klasyfikacji Cru Classés w 1855 roku, lub ...

    Wino

    Château Pey de Pont (Médoc Cru Bourgeois) 750 ml

    1L = 79,99 zł
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  4. Château Beau-Site
    Château Beau-Site to wino pochodzące z apelacji Graves w regionie Bordeaux, produkowane przez Domaines Rodrigues-Lalande. W 2012 roku firma nabyła winnicę Château Beau-Site w miejscowości Portets, położonej na lewym brzegu rzeki Garonny, na południowy wschód od miasta Bordeaux. Rodzina Rodrigues-Lal...

    Wino

    Château Beau-Site 750 ml

    1L = 99,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    74,99 zł
    1L = 99,99 zł
  5. Esprit des Baptistins
    Esprit des Baptistins pochodzi z apelacji Saint-Estèphe, położonej na lewym brzegu estuarium Żyrondy w regionie Haut-Médoc. Obszar ten znany jest z produkcji intensywnych smakowo win czerwonych, opartych na odmianach Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Carmenère, Côt (Malbec) i Petit Verdot....

    Wino

    Esprit des Baptistins 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  6. Alvarinho Reserva, Oceanus
    Wino portugalskie z regionu Tejo wyprodukowane z odmiany Alvarinho. Fermentacja i maceracja odbywała się powoli w temperaturze 14 stopni Celsjusza na skutek czego wino zachowało świeżość naturalnych odmianowych aromatów.W wyglądzie trunek ma barwę umiarkowanie intensywną, słomkową. W bukiecie wina z...

    Wino

    Alvarinho Reserva, Oceanus 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  7. Carménère Reserva, Castillo de Molina, San Pedro
    Wytrawne czerwone wino z Chile, produkowane przez winiarnię San Pedro - jednego z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych producentów w kraju. Odmiana Carménère, pierwotnie uprawiana w Bordeaux, była w Chile przez ponad sto lat mylona z Merlotem. Została ponownie zidentyfikowana w latach 90. XX w...

    Wino

    Carménère Reserva, Castillo de Molina, San Pedro 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  8. Wino

    Cali Red by Snoop 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  9. Ostatnie Sztuki
    Sangiovese, Sassoregale
    Sangiovese ma barwę umiarkowanie intensywną, rubinową. Pojawiające się aromaty w kieliszku z winem wskazują na optymalną dojrzałość trunku. Wyczuwalne są tutaj zarówno świeże owoce jak i owoce suszone i przetworzone, czarna porzeczka, wiśnia i ciemna śliwka. W bukiecie tego wina odnaleźć można równi...

    Wino

    Sangiovese, Sassoregale 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  10. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Oriol Negre
    Czerwone, wieloszczepowe wino z katalońskiego regionu Empordà. Powstało z połączenia winogron Garnacha Tinta (54%), Merlot (21%) oraz mniejszych domieszek Carignan, Syrah i Tempranillo. Wino zostało wyprodukowane bez dojrzewania w beczkach, co pozwoliło zachować owocowy charakter bukietu i żywą kwas...

    Wino

    Oriol Negre 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  11. Wino

    Gavi del Comune di Gavi, Le Clivie 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  12. Ocena:
    4.25 (8 opinii)
    Carménère, Agua Santa

    Ocena

    nos obiecuje sporo, ale w ustach już trochę płasko niestety. 4/5 daję głównie za dobry stosunek jakości do ceny... jeśli szukacie nisko tanicznej czerwieni, która ma zaznaczony fajny owoc, to tutaj to znajdziecie. ale na tym koniec. za lepsze doznania w carmenere (głębia smaku w ustach) trzeba dołożyć jednak 15-20zł, taka prawda. w tej cenie tutaj mamy gołą podstawę u podnóża And. Jacek

    Wino

    Carménère, Agua Santa 750 ml

    1L = 62,65 zł
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł