Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wina z wybranych szczepów winogron - strona 11

Wina z wybranych szczepów winogron - strona 11

Wybierając wina możemy kierować się szczepami winogron, z których zostały wyprodukowane. Taki wybór wymaga jednak nieco bardziej zaawansowanej wiedzy, gdyż każda z odmian pachnie i smakuje inaczej. To właśnie różnice w aromatach cechujących poszczególne odmiany sprawiają, że konsumenci mają swoje ulubione szczepy oraz takie, których wolą unikać. Po kliknięciu na konkretną odmianę w menu kategorii prosimy o zapoznanie się z jej opisem, co w dużym stopniu może ułatwić wybór odpowiedniego wina.
Zobacz jako Siatka Lista

591 produktów

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Al-Cantara O'Scuru O'Scuru
    Czerwone wino klasy premium pochodzące z gron Nerello Mascalese dojrzewających na wulkanicznych stokach Etny. Ta endemiczna odmiana uprawiana jest na przed-filokserycznych krzewach, co nadaje winu wyjątkowy charakter. Trunek dojrzewał przez 12 miesięcy w baryłkach z francuskiego dębu pod czujnym oki...

    Wino

    Al-Cantara O'Scuru O'Scuru 750 ml

    1L = 199,99 zł
    149,99 zł
    1L = 199,99 zł
  2. Wino

    Prosecco Valdobbiadene Brut, Varaschin 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  3. Chianti Classico, Cafaggio
    To klasyczne, czerwone wytrawne wino pochodzi z Panzano in Chianti. Miejscowość tą otacza typowy dla regionu Chianti, pagórkowaty krajobraz. Winnice obsadzone są tam głównie odmianą Sangiovese i rozciągają się w otoczeniu oliwnych gajów i lasów. Dzięki swojemu położeniu, klimatowi i glebie, okolice ...

    Wino

    Chianti Classico, Cafaggio 750 ml

    1L = 133,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  4. Wino

    Prosecco Valdobbiadene Superiore Brut, Borgo 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  5. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Prosecco Treviso Extra Dry, Hikkih
    Musujące wino z regionu Treviso, oznaczone klasyfikacją wytrawności Extra Dry. W ustach oprócz wyraźnej kwasowości wyczuwalny jest również lekki posmak słodyczy. Aromatycznie trunek jest bardzo łagodny a rozpoznawalny bukiet przypomina kompozycję akcentów grejpfruta, zielonego jabłka i ananasa. Muso...

    Wino

    Prosecco Treviso Extra Dry, Hikkih 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  6. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kaiken Indómito Malbec

    Ocena

    Pierwsze argentyńskie wino, które mi smakowało. Niby intensywność 4/5 ale jak dla mnie takie 3/5 - jest to dla mnie na plus, bo nie przepadam za baaardzo intensywnymi winami Joanna

    Wino

    Kaiken Indómito Malbec 750 ml

    1L = 75,99 zł
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  7. Kaiken Indómito Cabernet Franc
    Wino pochodzi z Agrelo - subregionu prowincji Mendoza w Argentynie, słynącego z wyjątkowego terroir. Trunek cechuje się intensywną, rubinową barwą. W nosie odkryć można atrakcyjne aromaty dojrzałej papryki i mięty jako tło dla dominującej nuty czarnej porzeczki. W ustach Cabernet Franc wyróżnia się ...

    Wino

    Kaiken Indómito Cabernet Franc 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  8. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Château Lynch-Moussas

    Ocena

    To wspaniałe wino pachnie czarną porzeczką i maliną, a w tle pojawiają się subtelne nuty dymu i drewna. W smaku jest pełne, a zarazem świeże i eleganckie, z długim, przyjemnym finiszem. Po prostu świetne Bordeaux, do którego chce się wracać. Piotr

    Wino

    Château Lynch-Moussas 750 ml

    1L = 293,32 zł
    219,99 zł
    1L = 293,32 zł
  9. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Tokaji Aszú 6 Puttonyos, Chateau Dereszla

    Ocena

    Bardzo dobry, delikatny, wszystkie smaki zrównoważone, żaden nie jest mocniejszy od drugiego, oceniam bardzo wysoko , jedne z najlepszych. Trochę drogie te Aszu 5 puttonyos z 2014, bardzo podobnie i dużo tańsze, a równie wyśmienite. Marek

    Wino

    Tokaji Aszú 6 Puttonyos, Chateau Dereszla 500 ml

    1L = 269,98 zł
    134,99 zł
    1L = 269,98 zł
  10. Grenache - Shiraz, Wirra Wirra
    McLaren Vale to australijski region winiarski, słynący z produkcji wyrazistych smakowo win czerwonych. Obszar ten charakteryzuje się klimatem o cechach śródziemnomorskich, który idealnie sprzyja uprawom odmian Grenache i Shiraz. To właśnie z tych szczepów powstało wino Wirra Wirra. Do tej kompozycji...

    Wino

    Grenache - Shiraz, Wirra Wirra 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  11. Wino

    Chardonnay - Chenin Blanc - Viognier, Inthaba 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  12. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Mâcon-Villages „Les Burdines”, Collin Bourisset

    Ocena

    Aromaty dojrzałego jabłka, ananasa, melona i banana, uzupełnione nutami masła, wanilii i odrobiny cynamonu. W ustach wyczuwalna kwasowość i dosyć długi finish. Dobre, zbalansowane wino Kamilla

    Wino

    Mâcon-Villages „Les Burdines”, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 87,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    65,99 zł
    1L = 87,99 zł
  13. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Château Moulin de Taffard

    Ocena

    Wino o przyjemnym , zrównoważonym smaku, przypominającym owoce leśne i czarną porzeczkę. Doskonałe do pieczonych dań mięsnych i przekąsek z serami i dojrzałym wędlinami. Piotr

    Wino

    Château Moulin de Taffard 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  14. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Château Olivier Grand Cru Classé

    Ocena

    Dobre jeszcze bardzo młode ale świetnie rokujące bordeaux pełne świeżości i ekspresji gotowe do degustacji indywidualnie i wraz z jedzeniem ale warto potrzymać kilka lat dla osiągnięcia balansu i równowagi Andrzej

    Wino

    Château Olivier Grand Cru Classé 750 ml

    1L = 213,32 zł
    159,99 zł
    1L = 213,32 zł