Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Gazetka alkohole mocne

Gazetka alkohole mocne

 

Selekcja alkoholi mocnych w nowej gazetce.

Zobacz jako Siatka Lista

16 produktów

  1. Ole Smoky Blackberry | 0,5L | 20%
    Ole Smoky Moonshine Blackberry to mieszanka soku z jeżyn i młodego destylatu zbożowego z Tennessee. Trunek jest doskonały w połączeniu z lemoniadą popijany późnym popołudniem w gronie przyjaciół.

    Spirit drink

    Ole Smoky Blackberry | 0,5L | 20% 500 ml

    1L = 229,98 zł
    114,99 zł
    1L = 229,98 zł
  2. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Ole Smoky Big Orange | 0,5L | 35%
    Ole Smoky Moonshine Orange to amerykański napój alkoholowy na bazie młodego destylatu zbożowego z Tennessee.Smak, to połączenie świeżego soku pomarańczowego oraz przypraw z młodym destylatem moonshine. To pyszna mieszanka smaków przywołująca wspomnienie ciepłego lata w chłodny jesienny wieczór. Typo...

    Spirit drink

    Ole Smoky Big Orange | 0,5L | 35% 500 ml

    1L = 249,98 zł
    124,99 zł
    1L = 249,98 zł
  3. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Kozuba Wheat Vodka | 0,75L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobra wódka. Schłodzona prawie nie wyczuwalna w smaku. Byłem ciekaw smaku wódki od kozuby po testach ich wyśmienitego whisky, które pomimo dość wysokiej ceny warte jest uwagi smakoszy nieco tańszych gatunków. Polecam w 110% pomimo że ma 40% ???? Mateusz

    Wódka

    Kozuba Wheat Vodka | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 186,65 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    139,99 zł
    1L = 186,65 zł
  4. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kozuba Corn Vodka | 0,75L | 40%

    Ocena

    To już kolejny produkt od Kozuby i jak każda wódka od nich delikatna, lekka w smaku, świetna do delektowania. Żadnego kaca rano. Kukurydza i ziemniak szczególnie to moi faworyci. WW

    Wódka

    Kozuba Corn Vodka | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 186,65 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    139,99 zł
    1L = 186,65 zł
  5. Starlino Hotel Orange Aperitif | 0,75L | 17%
    Starlino Hotel ORANGE Aperit. - Starlino to linia włoskich aperitivo, bazująca na recepturze stworzonej w hotelu Starlino w 1906 roku.Produkowane wyłącznie z naturalnych składników we włoskiej fabryce zlokalizowanej w Turynie. Są one doskonałą alte...

    Aperitif

    Starlino Hotel Orange Aperitif | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 133,32 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    99,99 zł
    1L = 133,32 zł
  6. Rum

    Botafogo Spiced Gold Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  7. Whisky miesiąca!
na stronę