Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Koniak VSOP

Zobacz jako Siatka Lista

12 produktów

    • Francja
    • 40,0% Zawartość alkoholu
    Park VSOP Organic Koniak | 0,7L | 40%
    Wyprodukowany z win organicznych, ten koniak jest ilustracją naszego zaangażowania w odpowiedzialne podejście do środowiska. Ten koniak, bez dodatku barwników i cukru, leżakuje przez co najmniej 4 lata w beczkach z francuskiego dębu. Równowaga nut kwiatowych i owocowych harmonijnie odzwierciedla typ...

    Koniak

    Park VSOP Organic Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40%
    Hennessy V.S.O.P to wyjątkowy koniak, który jest doskonałym połączeniem elegancji oraz głębokiego smaku. Historia gronowego destylatu oznaczanego Very Superior Old Pale sięga 1817 roku, gdy król Jerzy IV zwrócił się do Jamesa Hennessy o "najlepszej jakości eau-de-vie z regionu Cognac". Hennessy V.S...

    Koniak

    Hennessy V.S.O.P Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  2. Koniak

    Bache VSOP Triple Cask | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  3. Ocena:
    4.9 (10 opinii)
    Camus VSOP Aromatic Koniak | 0,7L | 40%

    Ocena

    Pijałem lepsze, podobnie cenowo koniaki, dla mnie ten jest za ostry, ale nie jest zły. Zdecydowanie bardziej wolę koniaki które mają alkohol z tyłu, a aromaty się wybijają od początku. Ten z początku ma ostry, palący smak alkoholu, natomiast po kilku sekundach następuje długi owocowy finisz. Według mnie 4/5 jest adekwatną oceną :) Karol

    Koniak

    Camus VSOP Aromatic Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
na stronę