Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Rum z Wysp Karaibskich

Rum z Wysp Karaibskich

Zobacz jako Siatka Lista

20 produktów

  1. Highball Express 12YO | 0,7 L | 40%
    Zestawienie idealnie dobranych i świetnie zbalansownych rumów z Jamajki, Gujany, Nicaragui i Dominicany, z których każdy leżakował w dębowych beczkach co najmniej 12 lat. W smaku pełny i gładki, z mnóstwem akcentów ciemnych owoców i wanilii.

    Rum

    Highball Express 12YO | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  2. Rum

    Angostura Rum 5YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  3. Rum

    Angostura Premium White Rum | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 128,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    89,99 zł
    1L = 128,56 zł
na stronę