Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Wino do sałatek - strona 5

Zobacz jako Siatka Lista

210 produktów

  1. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Mâcon-Villages „Les Burdines”, Collin Bourisset

    Ocena

    Aromaty dojrzałego jabłka, ananasa, melona i banana, uzupełnione nutami masła, wanilii i odrobiny cynamonu. W ustach wyczuwalna kwasowość i dosyć długi finish. Dobre, zbalansowane wino Kamilla

    Wino

    Mâcon-Villages „Les Burdines”, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 87,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    65,99 zł
    1L = 87,99 zł
  2. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Lugana, Corte Allodola
    Apelacja Lugana położona jest między Lombardią i Veneto, na południowym krańcu jeziora Garda. Jedną z lokalnie uprawianych odmian winorośli jest Turbiana. Do niedawna odmianę tą nazywano po prostu: Verdicchio lub Trebbiano di Lugana. Wina Lugana dzięki właściwościom smakowym Turbiany znane są z eleg...

    Wino

    Lugana, Corte Allodola 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Müller-Thurgau “Bodzilla"
    Balatonfüred-Csopak to region o umiarkowanym klimacie kontynentalnym, charakteryzującym się ciepłymi i słonecznymi latami oraz chłodnymi zimami. W regionie tym uprawa winorośli ma wielowiekową tradycję. Klimat i ukształtowanie terenu sprzyjają produkcji win o charakterze lekkim i świeżym, a szczegól...

    Wino

    Müller-Thurgau “Bodzilla" 750 ml

    1L = 34,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    25,99 zł
    1L = 34,65 zł
  4. Prosecco Rosé, Zonin
    Wino powstało w północno-wschodnich Włoszech w apelacji Prosecco DOC. Jest kupażem dwóch odmian winogron - glera (85%), odpowiadającej za świeżość i owocowy charakter, oraz pinot nero (15%), która nadaje winu delikatnie różową barwę i aromaty czerwonych owoców. Wino produkowane jest metodą Charmata,...

    Wino

    Prosecco Rosé, Zonin 750 ml

    1L = 59,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  5. Wino

    Prosecco Brut “Cuvee 1821”, Zonin 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  6. Verdejo, Portia
    Młode i orzeźwiające wino z regionu Rueda w Hiszpanii. W wyglądzie trunek jest jasny, o barwie słomkowo-zielonkawej.Zapach po nalaniu wina do kieliszka, wyczuwalny jest od razu. Na bukiet składają się tutaj aromaty przypominające brzoskwinię, gruszkę, zielonego banana, grejpfruta i melona. W ustach ...

    Wino

    Verdejo, Portia 750 ml

    1L = 83,99 zł
    62,99 zł
    1L = 83,99 zł
  7. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils
    Białe wino z regionu Chablis. W kieliszku trunek ma barwę jasną, słomkową. Aromat tego wina charakteryzuje się umiarkowaną intensywnością, przywodząc na myśl nuty dojrzałego jabłka, skórki grejpfruta, dojrzałej cytryny oraz delikatnego jogurtu. Smak Petit Chablis “Les Petits Dieux” cechuje dominując...

    Wino

    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils 750 ml

    1L = 166,65 zł
    124,99 zł
    1L = 166,65 zł
  8. Chardonnay Gran Reserva Castillo de Molina, San Pedro
    Chardonnay z winnicy San Pedro to wino o typowych cechach odmianowych. W kieliszku jest przejrzyste i błyszcząco o umiarkowanie intensywnej słomkowej barwie. Brak w wyglądzie wina oznak starzenia zapowiada świeżość aromatów. Nos potwierdza wstępne oczekiwania względem jakości wina, jest elegancki, o...

    Wino

    Chardonnay Gran Reserva Castillo de Molina, San Pedro 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  9. Sauvignon Blanc, Sandhills
    Młody i klasyczny przedstawiciel szczepu Sauvignon Blanc z Nowej Zelandii wyprodukowany przez winiarnię Mount Rilley. Winiarnia Mount Riley została założona w 1992 roku przez Johna Buchanana, który doświadczenie w produkcji win zdobywał w latach 70-tych. Położona jest w Dolinie Wairau, na samej półn...

    Wino

    Sauvignon Blanc, Sandhills 750ml

    1L = 83,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    62,99 zł
    1L = 83,99 zł
na stronę