Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Wino do sałatek - strona 6

Zobacz jako Siatka Lista

210 produktów

  1. Wino

    Cava Semi-Seco, Rondel Gold 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  2. Alvarinho Reserva, Oceanus
    Wino portugalskie z regionu Tejo wyprodukowane z odmiany Alvarinho. Fermentacja i maceracja odbywała się powoli w temperaturze 14 stopni Celsjusza na skutek czego wino zachowało świeżość naturalnych odmianowych aromatów.W wyglądzie trunek ma barwę umiarkowanie intensywną, słomkową. W bukiecie wina z...

    Wino

    Alvarinho Reserva, Oceanus 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  3. Wino

    Haut Côtes de Beaune, Cellier de Saint Jean 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  4. Jacob's Creek , Sauvignon Blanc
    Świeże i żywe wino prezentujące klasyczny styl szczepu Sauvignon Blanc. Aromaty agrestu, limonki i marakui przeplatają się z nutami świeżo skoszonej trawy i ziół. W smaku rześkie, mineralne i dobrze zbalansowane, z przyjemnym cytrusowym finiszem.

    Wino

    Jacob's Creek , Sauvignon Blanc 750 ml

    1L = 42,65 zł
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  5. Wino

    Prosecco Superiore Conegliano Extra Dry, Maschio 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  6. Wino

    Sauvignon Blanc, Haraszthy 750 ml

    1L = 50,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    37,99 zł
    1L = 50,65 zł
na stronę