Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Wino do sałatek - strona 2

Zobacz jako Siatka Lista

210 produktów

  1. 2023
    Heliotrop z Winnicy Senator to białe, wytrawne wino pokazujące potencjał nowoczesnego polskiego winiarstwa. Winnica położona w województwie lubuskim specjalizuje się w uprawie szczepów dobrze przystosowanych do lokalnego klimatu, a Heliotrop stanowi przykład wina o świeżym, ziołowo-owocowym charakte...

    Wino

    Heliotrop, Winnica Senator 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  2. The Pale 2024
    Nowoczesne różowe wino stworzone przez Sachę Lichine’a – twórcę sukcesu Whispering Angel. Lekkie, świeże i przyjemnie owocowe, z nutami truskawek i cytrusów. Idealne na lato, do sałatek, owoców morza albo jako aperitif.

    Wino

    The Pale 2024 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  3. Cloudy Bay Sauvignon Blanc 2024
    Kultowe Sauvignon Blanc z Marlborough w Nowej Zelandii. Świeże, aromatyczne i pełne energii – z wyraźnymi nutami marakui, limonki, agrestu i ziół. Klasyczny przykład nowozelandzkiego stylu, który zachwyca intensywnością i czystością smaku.

    Wino

    Cloudy Bay Sauvignon Blanc 2024 750 ml

    1L = 199,99 zł
    149,99 zł
    1L = 199,99 zł
  4. Champagne Ruinart de Ruinart
    To klasyczny, wytrawny szampan i flagowe cuvée najstarszego na świecie Domu Szampańskiego, Ruinart, założonego w 1729 roku. Dojrzewa przez co najmniej trzy lata w kredowych piwnicach „crayères”, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Charakterystyka: Elegancki, rześki i jednocześnie cudo...

    Wino

    Champagne Ruinart de Ruinart 750 ml

    1L = 399,99 zł
    299,99 zł
    1L = 399,99 zł
  5. Champagne Veuve Clicquot Brut  w kartoniku
    Flagowy produkt Domu Veuve Clicquot, znany jako ikona stylu Champagne i symbol luksusu. Wyróżnia się doskonałym balansem między świeżością, strukturą i elegancją. Charakterystyka: Wytrawny (Brut), o pełnym i owocowym charakterze oraz kremowej teksturze i długim finiszu. Kolor: Jasne złoto z drobny...

    Wino

    Champagne Veuve Clicquot Brut w kartoniku 750 ml

    1L = 373,32 zł
    279,99 zł
    1L = 373,32 zł
  6. Grenache, Unreal, Vicente Gandía
    Unreal Grenache to różowe wino stworzone przez winiarnię Bodegas Vicente Gandía, będącą liderem w dziedzinie zrównoważonego rozwoju. Projekt Unreal promuje ideę ochrony zagrożonych gatunków i ich siedlisk. Część dochodów ze sprzedaży jest przeznaczana na działania ekologiczne realizowane we współpra...

    Wino

    Grenache, Unreal, Vicente Gandía 750 ml

    1L = 51,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  7. Riesling Waltraud, Torres
    Riesling Waltraud to białe wino produkowane przez hiszpański koncern rodziny Torres. Stworzone jako hołd dla niemieckiej tradycji winiarskiej i wyjątkowego charakteru odmiany Riesling. Trunek ceniony jest zarówno przez koneserów, jak i jako materiał edukacyjny dla osób poznających cechy poszczególny...

    Wino

    Riesling Waltraud, Torres 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  8. Ostatnie Sztuki
    Riesling Hessenstein, Prinz von Hessen
    Riesling Hessenstein produkowany jest w niemieckim regionie Rheingau, przez renomowaną winnicę Prinz von Hessen. Trunek powstaje z gron rosnących w chłodniejszym klimacie, cechującym się znacznymi różnicami temperatur między dniem a nocą. Warunki uprawy nadają temu winu wyrazistą kwasowość a nowocze...

    Wino

    Riesling Hessenstein, Prinz von Hessen 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  9. Forbidden, Laurenz V.
    Forbidden Laurenz V. to białe wino produkowane z odmiany Grüner Veltliner. Powstaje w chłodniejszym klimacie, który pozwala zachować świeżość aromatów i wyraźną strukturę kwasowości. Styl Forbidden prezentuje typowe cechy smakowe odmiany - w półwytrawnym wydaniu. Lekko wyczuwalna słodycz zapewnia wi...

    Wino

    Forbidden, Laurenz V. 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  10. Cava Semi-Sec, Cuvée Clasico Organic, Codorniu
    Półwytrawne wino musujące z hiszpańskiej Katalonii, produkowane przez firmę Codorníu - pioniera produkcji Cavy. Powstaje metodą klasyczną, czyli z drugą fermentacją w butelce. Podczas tego procesu w winie powstaje szereg atrakcyjnych aromatów, głównie w trakcie dojrzewania nad osadem drożdżowym oraz...

    Wino

    Cava Semi-Sec, Cuvée Clasico Organic, Codorniu 750 ml

    1L = 61,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  11. Phenomenal Sauvignon, Casillero del Diablo
    Phenomenal Sauvignon to wino stworzone w ramach kultowej serii Casillero del Diablo. Powstaje z gron uprawianych w Dolinie Centralnej, gdzie klimat sprzyja produkcji win o intensywnych aromatach i wyraźnym profilu smakowym. Styl Phenomenal łączy świeżość bukietu z półsłodkim charakterem struktury. ...

    Wino

    Phenomenal Sauvignon, Casillero del Diablo 750 ml

    1L = 51,99 zł
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  12. Vinho Verde Rosé, Casal Garcia
    Vinho Verde to nazwa regionu w północnej Portugalii słynącego z młodych win o delikatnym musowaniu. Vinho Verde zawdzięcza swoją charakterystyczną lekkość obecności naturalnego dwutlenku węgla powstałego w trakcie fermentacji. Bąbelki w Vinho Verde nie są jednak na tyle intensywne, aby sklasyfikować...

    Wino

    Vinho Verde Rosé, Casal Garcia 750 ml

    1L = 43,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    32,99 zł
    1L = 43,99 zł
  13. Chardonnay Sparkling Alcohol Free, Appalina | Wino dealkoholizowane
    Musujące, dealkoholizowane wino wyprodukowane z odmiany Chardonnay. Powstaje dzięki nowoczesnemu procesowi dealkoholizacji, który pozwala zachować aromaty typowe dla szczepu. W procesie produkcji wino wzbogacane jest dodatkiem dwutlenku węgla. To propozycja dla osób poszukujących napoju bez alkoholu...

    Wino

    Chardonnay Sparkling Alcohol Free, Appalina | Wino dealkoholizowane 750 ml

    1L = 43,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    32,99 zł
    1L = 43,99 zł
  14. Chardonnay Alcohol Free, Appalina | Wino dealkoholizowane
    Białe wino zachowujące typowy dla odmiany Chardonnay profil aromatyczny przy jednoczesnym obniżeniu zawartości alkoholu do zera.   Degustacja wina Chardonnay Alcohol Free, Appalina Rozpoznawalny w kieliszku bukiet wina jest łagodny. Pośród aromatów wyróżniają się nuty grejpfruta, jabłka, mor...

    Wino

    Chardonnay Alcohol Free, Appalina | Wino dealkoholizowane 750 ml

    1L = 39,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    29,99 zł
    1L = 39,99 zł
  15. Anna de Codorniu Cava Brut
    Jedno z flagowych win musujących słynnej katalońskiej marki Codorníu - pioniera produkcji Cavy w Hiszpanii. Wino powstaje metodą tradycyjną, z drugą fermentacją w butelce. Złożony proces produkcji gwarantuje elegancką, kremową strukturę smakową i drobne bąbelki. Anna de Codorníu Brut jest winem wytr...

    Wino

    Anna de Codorniu Cava Brut 750 ml

    1L = 83,99 zł
    62,99 zł
    1L = 83,99 zł
  16. Prosecco Extra Dry Organic, Alberto Nani
    Wino musujące produkowane z odmiany Glera metodą Charmata. Trunek zachęca do degustacji świeżością aromatów i lekką, perlistą strukturą. Marka Alberto Nani stawia na ekologiczne metody uprawy, dzięki czemu wino powstaje bez użycia dodatków syntetycznych.   Degustacja wina Prosecco Extra Dry O...

    Wino

    Prosecco Extra Dry Organic, Alberto Nani 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  17. Dornfelder Deacoholized, Dr. Zenzen | Wino dealkoholizowane
    Dealkoholizowane wino stworzone z odmiany Dornfelder z Niemiec. Szczep ten ceniony jest za głęboki kolor oraz wyraźne aromaty ciemnych owoców. W wydaniu bezalkoholowym zachowuje typowy profil smakowy odmiany.   Degustacja wina Dornfelder Deacoholized Wino pachnie jeżynami, suszoną śliwką i p...

    Wino

    Dornfelder Deacoholized, Dr. Zenzen | Wino dealkoholizowane 750 ml

    1L = 46,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  18. Verdejo, Valdubón
    Valdubón Verdejo to wegańskie, wytrawne wino z hiszpańskiego regionu Rueda. Trunek powstał w całości z odmiany Verdejo, z której wina cenione są za świeżość struktury i elegancję bukietu.   Degustacja wina Valdubón Verdejo Wino w kieliszku prezentuje się w bardzo jasnej, słomkowej barwie z d...

    Wino

    Verdejo, Valdubón 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  19. Cava Brut, Selección Montesquius
    Musujące wino z wieloregionalnej apelacji CAVA, produkowane tradycyjną metodą wtórnej fermentacji w butelce (Mètode Tradicional). Winiarnię Montesquius założyła w 1918 roku rodzina Santacana - jedna z najstarszych dynastii w Penedès. Marka znana jest z rzemieślniczego podejścia do winiarstwa, stosow...

    Wino

    Cava Brut, Selección Montesquius 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  20. Primus, Winnica Notabene
    Primus to białe, wytrawne wino produkowane w Winnicy Notabene, położonej we wsi Pstrągowa w województwie podkarpackim. Winorośle uprawiane są tam na stoku o nachyleniu 15% z południową ekspozycją. Mikroklimat parceli sprzyja dojrzewania gron i utrzymaniu równowagi między świeżością smaku a koncentra...

    Wino

    Primus, Winnica Notabene 750 ml

    1L = 119,99 zł
    89,99 zł
    1L = 119,99 zł
  21. Vynas Trapiche Reserve Chardonnay
    Argentyńskie wino białe (Chardonnay) z linii Reserve, fermentowane i dojrzewające częściowo w dębie. Barwa jasnożółta z zielonkawym odcieniem, aromat dojrzałych gruszek, jabłka i subtelnej wanilii. W ustach wytrawne, krągłe, o żywej kwasowości i kremowym finiszu.

    Wino

    Vynas Trapiche Reserve Chardonnay 750 ml

    1L = 62,65 zł
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  22. Champagne Moutard Grande Cuvee Brut
    Wino o pięknym, złoto-żółtym kolorze, z delikatnym i bogatym aromatem masła, migdałów oraz brioche. W ustach prezentuje się żywo, elegancko, z doskonałą równowagą smaków i pełnią. Idealne do serwowania z przystawkami, takimi jak surowe warzywa, owoce morza, ryby, wędliny, foie gras, tatar wołowy i z...

    Wino

    Champagne Moutard Grande Cuvee Brut 750 ml

    1L = 206,65 zł
    154,99 zł
    1L = 206,65 zł
  23. Champagne Moutard Carte d'Or Brut
    Moutard Carte d’Or Brut to klasyczny i elegancki szampan, stanowiący doskonałą wizytówkę swojego terroir oraz rodzinnej tradycji. Degustacja: W kieliszku wino urzeka drobnymi, żywymi bąbelkami i złotym kolorem. W bukiecie odnajdziemy bogactwo aromatów: od rześkich nut cytrynowych, zielonego jabłk...

    Wino

    Champagne Moutard Carte d'Or Brut 750 ml

    1L = 206,65 zł
    154,99 zł
    1L = 206,65 zł
  24. Champagne Moutard Brut Reserve
    Moutard Brut Réserve to flagowy szampan tego rodzinnego domu, który jest kwintesencją tradycyjnego stylu z regionu Côte des Bar. Wyróżnia się doskonałą równowagą i jest ceniony za swój elegancki, a jednocześnie przystępny charakter. Degustacja: Wino fermentuje w całości w stalowych kadziach, a nas...

    Wino

    Champagne Moutard Brut Reserve 750 ml

    1L = 206,65 zł
    154,99 zł
    1L = 206,65 zł
  25. Link Glera Pinot Nero
    Bladoróżowa barwa. Musowanie finezyjne i trwałe. W aromacie subtelne nuty dzikich truskawek, malin, czerwonych wiśni oraz delikatna przyprawowość i kremowość. W ustach soczyste, świeże, z owocowym charakterem – maliny i jagody, z lekką mineralnością, harmonijnie wyważone, o delikatnych taninach....

    Wino

    Link Glera Pinot Nero 750 ml

    1L = 115,99 zł
    86,99 zł
    1L = 115,99 zł
  26. Prosecco Extra Dry, Torresella
    Musujące wino z serca regionu Veneto, produkowane pod marką Torresella (grupa Santa Margherita). Nazwa wina pochodzi od miejscowości w pobliżu Wenecji, wokół której winnice leżą na płaskich terenach z glebami aluwialnymi. Powstaje tradycyjnie z odmiany Glera w procesie Charmata (naturalny dwutlenek ...

    Wino

    Prosecco Extra Dry, Torresella 750 ml

    1L = 70,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  27. Alvarinho Reserva, Fiuza
    Wino z regionu Tejo, w którym klimat śródziemnomorski i chłodniejsze prądy rzeki Tag tworzą świetne warunki do uprawy aromatycznych odmian winorośli. Rodzina Fiuza, od kilku pokoleń związana z winiarstwem, specjalizuje się w winach jednoszczepowych o czystym, nowoczesnym stylu. Wersja Reserva powsta...

    Wino

    Alvarinho Reserva, Fiuza 750 ml

    1L = 59,99 zł
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  28. Chardonnay “Diesse”, De Stefani
    Chardonnay “Diesse” De Stefani posiada oznaczenie Veneto IGT, obejmujące wina z obszarów położonych wzdłuż wybrzeża Wenecji Euganejskiej. Region ten słynie z eleganckich win białych o świeżym, mineralnym charakterze, powstających w umiarkowanym klimacie z chłodnymi nocami oraz wyraźnym wpływem Adria...

    Wino

    Chardonnay “Diesse”, De Stefani 750 ml

    1L = 105,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    78,99 zł
    1L = 105,32 zł
  29. Wino

    DS Sauvignon Blanc 750 ml

    1L = 105,32 zł
    78,99 zł
    1L = 105,32 zł
  30. Pinot Grigio “The Lady”, Ferro 13
    Wino z regionu Veneto, jednego z najważniejszych włoskich obszarów uprawy winorośli. Powstało z odmiany Pinot Grigio znanej na całym świecie z lekkości, świeżości i uniwersalnego charakteru. Marka Ferro 13 stosuje nowoczesne podejścia do winiarstwa i zwraca uwagę nietypowymi etykietami, sugerującymi...

    Wino

    Pinot Grigio “The Lady”, Ferro 13 750 ml

    1L = 97,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    72,99 zł
    1L = 97,32 zł
  31. Pinot Grigio “Diesse”, De Stefani
    Pinot Grigio “Diesse” De Stefani posiada oznaczenie Venezia DOC, obejmujące wina z obszarów położonych wzdłuż wybrzeża Wenecji Euganejskiej. Region ten słynie z win o świeżym i mineralnym charakterze, powstających w warunkach umiarkowanego klimatu z chłodnymi nocami i dużym wpływem Adriatyku. Rodzin...

    Wino

    Pinot Grigio “Diesse”, De Stefani 750 ml

    1L = 105,32 zł
    78,99 zł
    1L = 105,32 zł
na stronę