Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Gazetka Mocne

Gazetka Mocne

 

Selekcja alkoholi mocnych w nowej gazetce.

Zobacz jako Siatka Lista

12 produktów

  1. Gotowy drink

    Kozuba Bar Box Gin Lemonade FS | 1,75L | 20% 1,75 l

    1L = 79,99 zł
    139,99 zł
    1L = 79,99 zł
  2. Gotowy drink

    Kozuba Bar Box Vodka Sour FS | 1,75L | 20% 1,75 l

    1L = 79,99 zł
    139,99 zł
    1L = 79,99 zł
  3. Gin

    Whitley Neill Quince Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  4. Ocena:
    4.35 (14 opinie)
    Tamnavulin Speyside Malt Sherry Cask Edition | 0,7L | 40%

    Ocena

    Kupiłem w promocji za niecałe 100zł. W tej cenie to bardzo dobra whisky. Porównywalna z Bushmils 10, czy Glen Moray classic. Słodka, poprawna, delikatna. Owocowy zapach, wykończenie sherry dla mnie niewyczuwalne. Mimo wszystko whisky bardzo przyjemna i warta kupienia. Tomasz

    Whisky

    Tamnavulin Speyside Malt Sherry Cask Edition | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
na stronę