Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europejskie smaki

Europejskie smaki

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji
z rabatem nawet do -20% z kuponami* Lidl Plus
*Kupon Lidl Plus obowiązuje od 11/06/2021 do 25/06/2021 lub do wyczerpania zapasów.
Lista produktów objętych promocją dostępna na https://winnicalidla.pl/emocje-bez-granic.html
Zobacz jako Siatka Lista

196 produktów

  1. Prahova Valley Fetească Regală
    Prahova Valley Fetească Regală to półwytrawne białe wino pochodzące z Dealu Mare, jednego z najważniejszych regionów winiarskich Rumunii. Produkowane jest przez Domeniile Alexandrion Rhein 1892 i powstaje w 100% z Fetească Regală, rodzimej rumuńskiej odmiany, której nazwa oznacza „królewską dziewc...

    Wino

    Prahova Valley Fetească Regală 750ml

    1L = 42,65 zł
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  2. Prahova Valley Fetească Neagră Rosé
    Prahova Valley Fetească Neagră Rosé to półwytrawne różowe wino pochodzące z rumuńskiego regionu Dealu Mare, produkowane przez Domeniile Alexandrion Rhein 1892. Powstaje w całości z Fetească Neagră, najważniejszej rodzimej czerwonej odmiany Rumunii, której nazwa oznacza dosłownie „czarną dziewczynę...

    Wino

    Prahova Valley Fetească Neagră Rosé 750ml

    1L = 42,65 zł
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  3. Prahova Valley Fetească Neagră
    Prahova Valley Fetească Neagră to półwytrawne czerwone wino z rumuńskiego regionu Dealu Mare, produkowane przez Domeniile Alexandrion Rhein 1892. Powstaje w całości z Fetească Neagră, najważniejszej rodzimej czerwonej odmiany Rumunii, której nazwa oznacza dosłownie „czarną dziewczynę”. Szczep ten ...

    Wino

    Prahova Valley Fetească Neagră 750ml

    1L = 42,65 zł
    31,99 zł
    1L = 42,65 zł
  4. Byzantium Blanc D.O.C. Dealu Mare
    Byzantium Blanc to wytrawne białe wino pochodzące z rumuńskiego regionu Dealu Mare, jednego z najważniejszych obszarów winiarskich kraju. Producentem jest Domeniile Alexandrion Rhein 1892, którego winnice i zaplecze produkcyjne znajdują się w Gura Vadului, w samym sercu Dealu Mare. Wino powstaje z...

    Wino

    Byzantium Blanc D.O.C. Dealu Mare 750ml

    1L = 49,32 zł
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  5. Byzantium Rosso D.O.C. Dealu Mare
    Byzantium Rosso to wytrawne czerwone wino pochodzące z Rumunii, z apelacji DOC-CMD Dealu Mare. Dealu Mare jest jednym z najważniejszych rumuńskich regionów produkcji czerwonych win, położonym na południowych i południowo-wschodnich stokach Karpat. Producentem wina jest Domeniile Alexandrion Rhein ...

    Wino

    Byzantium Rosso D.O.C. Dealu Mare 750ml

    1L = 49,32 zł
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  6. Dubliner Fiery Irish Liqueur | 0,7L | 30%
    Wyrazisty likier dla miłośników intensywnych doznań smakowych. Fiery Irish łączy klasyczną irlandzką whiskey z wyraźnymi nutami cynamonu, miodu i karmelu, które płynnie przechodzą w pikantny, rozgrzewający finisz z dodatkiem chili. Wielowymiarowy aromat i wyrazisty charakter sprawiają, że zachwyca z...

    Likier

    Dubliner Fiery Irish Liqueur | 0,7L | 30% 700 ml

    1L = 124,27 zł
    86,99 zł
    1L = 124,27 zł
  7. Dubliner Honeycomb Irish Liqueur | 0,7L | 30%
    Aksamitny likier na bazie delikatnej irlandzkiej whiskey, stworzony z myślą o miłośnikach wyrafinowanej słodyczy. Zachwyca kremową teksturą oraz bogatymi nutami miodowego nugatu i karmelu, subtelnie podkreślonymi charakterem destylatu. Doskonale smakuje solo, z lodem lub jako składnik deserowych kok...

    Likier

    Dubliner Honeycomb Irish Liqueur | 0,7L | 30% 700 ml

    1L = 124,27 zł
    86,99 zł
    1L = 124,27 zł
  8. Nomad Fetească Albă Organic
    Nomad Fetească Albă Organic powstaje w Domeniile Săhăteni, w rumuńskim regionie Dealu Mare DOC, uznawanym za jeden z najlepszych obszarów uprawy winorośli w kraju. Winnica prowadzona przez Aurelię Vișinescu od lat stawia na zrównoważoną uprawę, a wino posiada certyfikat ekologiczny. Powstaje w 100...

    Wino

    Nomad Fetească Albă Organic 750ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  9. Teeling Acacia | 0,7L | 58,9%
    Acacia Cask Ten klasyczny irlandzki Single Malt powstał w 100% z jęczmienia słodowanego i dojrzewał wyłącznie w beczkach z drewna akacjowego. Limitowana edycja – mniej niż 300 butelek, bez filtracji na zimno, rozlewana z mocą 58.9% ABV. To prawdziwa irlandzka whiskey, którą warto celebrować. Aromat:...

    Whisky

    Teeling Acacia | 0,7L | 58,9% 700ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  10. Teeling Sherry | 0,7L | 60,1%
    Sherry Cask Ten klasyczny irlandzki Single Pot Still powstał z mieszanki 50% jęczmienia słodowanego i 50% niesłodowanego. Whiskey dojrzewała wyłącznie w specjalnie wybranej beczce po PX Sherry z renomowanej bodegi Ximénez Spínola w Hiszpanii. Limitowana edycja – mniej niż 300 butelek, bez filtracji ...

    Whisky

    Teeling Sherry | 0,7L | 60,1% 700ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  11. Teeling Cherry | 0,7L | 58,7%
    Cherry Wood CaskTen klasyczny irlandzki Single Malt powstał w 100% z jęczmienia słodowanego i dojrzewał wyłącznie w beczkach z drewna wiśniowego.Limitowana edycja – mniej niż 250 butelek, bez filtracji na zimno, rozlewana z mocą 58.7% ABV. To prawdziwa irlandzka whiskey, którą warto celebrować.Aroma...

    Whisky

    Teeling Cherry | 0,7L | 58,7% 700ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  12. Teeling Small Batch Stout | 0,7L | 46%
    Stout CaskAby uczcić to, co najlepsze w Irlandii, firma Teeling nawiązała współpracę z browarem Galway Bay Brewery i stworzyła piwo „200 Fathoms Imperial Stout”, wykorzystując beczki po whisky Teeling, które z kolei posłużyły do wykończenia tej whisky o niezwykłym smaku i konsystencji.46% ABV, bez f...

    Whisky

    Teeling Small Batch Stout | 0,7L | 46% 700ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  13. Teeling Small Batch Rioja | 0,7L | 46%
    Rioja Red Wine Cask Ta edycja oddaje bogate, żywe smaki kojarzone z czerwonym winem Rioja i idealnie harmonizuje z dojrzałymi owocami, delikatnymi przyprawami i waniliową słodyczą wielokrotnie nagradzanej whisky Teeling Small Batch. Efektem jest celebracja wyjątkowego charakteru czerwonego wina Rioj...

    Whisky

    Teeling Small Batch Rioja | 0,7L | 46% 700ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  14. Kakhuri Gvinis Marani Pirosmani
    " Kakhuri Gvinis Marani Pirosmani to gruzińskie wino z winogron szczepu saperavi, uprawianych w uznanym regionie winiarskim Kachetia. Ciekawostką może być fakt, że winogrona saperavi to jedne z nielicznych, których nie tylko skórka jest czerwona, ale i miąższ.   Jak smakuje Kakhuri Gvinis Ma...

    Wino

    Kakhuri Gvinis Marani Pirosmani 750ml

    1L = 47,99 zł
    35,99 zł
    1L = 47,99 zł
  15. Kakhuri Gvinis Marani Alazani Valley
    " Kakhuri Gvinis Marani Alazani Valley to gruzińskie wino z winogron szczepu rkatsiteli, uprawianych w uznany winiarskim regionie Kachetia, w dolinie rzeki Alazani.   Jak smakuje Kakhuri Gvinis Marani Alazani Valley? W kieliszku prezentuje jasną, słomkową barwę. W aromacie znajdziemy nuty d...

    Wino

    Kakhuri Gvinis Marani Alazani Valley 750ml

    1L = 47,99 zł
    35,99 zł
    1L = 47,99 zł
  16. Kakhuri Gvinis Marani Mukuzani
    " Kakhuri Gvinis Marani Mukuzani to gruzińskie wino z winogron szczepu saperavi, uprawianych w Kachetii w regionie Mukuzani. Dojrzewało przez 6 miesięcy w dębowych beczkach. Ciekawostką może być fakt, że winogrona saperavi to jedne z nielicznych, których nie tylko skórka jest czerwona, ale i miąższ...

    Wino

    Kakhuri Gvinis Marani Mukuzani 750ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  17. Ocena:
    2 (1 opinia)
    Brancoveanu XO Noble Book Brandy | 0,7L | 40%
    Brancoveanu to super premium VINAR z Rumunii, lokalny odpowiednik francuskiego koniaku. Vinar powstaje w 100% z lokalnych szczepów winogron, jest destylowany w miedzianych alembikach i leżakowany w dębowych beczkach specjalnie przygotowanych w Karpatach Południowych. Edycja X.O oznacza Extra Old...

    Brandy

    Brancoveanu XO Noble Book Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  18. Brancoveanu XO Brandy | 0,7L | 40%
    Brancoveanu to super premium VINAR z Rumunii, lokalny odpowiednik francuskiego koniaku. Vinar powstaje w 100% z lokalnych szczepów winogron, jest destylowany w miedzianych alembikach i leżakowany w dębowych beczkach specjalnie przygotowanych w Karpatach Południowych. Edycja X.O oznacza Extra Old...

    Brandy

    Brancoveanu XO Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  19. Brancoveanu VSOP Brandy | 0,7L | 40%
    Brancoveanu to super premium VINAR z Rumunii, lokalny odpowiednik francuskiego koniaku. Vinar powstaje w 100% z lokalnych szczepów winogron, jest destylowany w miedzianych alembikach i leżakowany w dębowych beczkach specjalnie przygotowanych w Karpatach Południowych. Edycja V.S.O.P oznacza Very ...

    Brandy

    Brancoveanu VSOP Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  20. Brancoveanu VS Brandy | 0,7L | 40%
    Brancoveanu to super premium VINAR z Rumunii, lokalny odpowiednik francuskiego koniaku. Vinar powstaje w 100% z lokalnych szczepów winogron, jest destylowany w miedzianych alembikach i leżakowany w dębowych beczkach specjalnie przygotowanych w Karpatach Południowych. Edycja V.S oznacza Very Spec...

    Brandy

    Brancoveanu VS Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  21. McConnell's Cognac Finish Whisky 5-letnia | 0,7L | 46%
    Irlandzka whiskey McConnell’s ma głębokie korzenie sięgające 1776 roku, co czyni ją jedną z najstarszych irlandzkich marek whiskey. Pierwotnie produkowana w Belfaście, McConnell’s słynęła z gładkiej, wysokiej jakości whiskey. Po długiej przerwie marka została reaktywowana, przywracając jej dziedzict...

    Whisky

    McConnell's Cognac Finish Whisky 5-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  22. Wino

    Orange, Bedoba 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  23. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Redbreast Whiskey 15-letnia| 0,7L | 46%

    Ocena

    Zapach mało intensywny, w pierwszym smakowaniu ostry przechodzący przez gardło dość pieprznie-potem zmienia się diametralnie w gładki, kremowy, kwiatowo-owocowy, bardzo przyzwoita pozycja. 4/5 z powodu ceny, w tym przedziale są bardziej gładkie irlandzkie single pot still, np seria spot Marek

    Whisky

    Redbreast Whiskey 15-letnia| 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 571,41 zł
    399,99 zł
    1L = 571,41 zł
  24. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Redbreast Lustau | 0,7L | 46%

    Ocena

    Miękka, gładka i aromatyczna. Troszkę słodka ale smakowo nieagresywna jednak z charakterem. Ciemne owoce, tak jak w opisie. Aromatyczna czekolada w rodzaju kasztankom Wedla, fajna, niewymagająca. Na pewno powtórzę, mam czasem ochotę na coś mniej wymagającego przyzwyczajenia i Lustau jest idealna na takie dni Idealnie gładka

    Whisky

    Redbreast Lustau | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  25. Teeling Wonders Of Wood | 0,7L | 50%
    WONDERS OF WOOD SINGLE POT STILL IRISH WHISKEY VIRGIN SWEDISH OAK Po sukcesie naszych dwóch poprzednich edycji, które zostały docenione na arenie międzynarodowej, edycja trzecia składa się z naszego Single Pot Still Whiskey, który został stworzony z mieszanki 50% słodowanego jęczmienia i 50% nies...

    Whisky

    Teeling Wonders Of Wood | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  26. La Terre, Katarzyna
    La Terre to wyraziste czerwone wino pochodzące z Niziny Trackiej – renomowanego regionu winiarskiego Bułgarii, znanego z produkcji intensywnych i pełnych wyrazu win. Powstało z trzech szlachetnych odmian: Cabernet Sauvignon, Merlot i Syrah, które razem tworzą harmonijną i wielowymiarową kompozycję s...

    Wino

    La Terre, Katarzyna 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  27. Le Voyage, Katarzyna
    Le Voyage to wyraziste czerwone wino pochodzące z Niziny Trackiej, jednego z najważniejszych regionów winiarskich Bułgarii. Wino powstało z połączenia dwóch szlachetnych odmian - Cabernet Franc i Syrah. Degustacja wina Le VoyagePo nalaniu do kieliszka Le Voyage prezentuje się w głębokim, rubino...

    Wino

    Le Voyage, Katarzyna 750 ml

    1L = 83,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    62,99 zł
    1L = 83,99 zł
  28. Le Rouge, Katarzyna
    Le Rouge to wyraziste w charakterze, czerwone wino pochodzące z Niziny Trackiej - jednego z czołowych regionów winiarskich Bułgarii. Powstało z klasycznych odmian Merlot i Cabernet Sauvignon, tworzących harmonijną i złożoną kompozycję smakową. Degustacja wina Le RougePo nalaniu do kieliszka Le ...

    Wino

    Le Rouge, Katarzyna 750 ml

    1L = 73,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    54,99 zł
    1L = 73,32 zł
  29. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    5 (1 opinia)
    Alazani Valley White, Iveria

    Ocena

    bardzo delikatne i fantastyczne idealnie uzupełnia kubki smakowe swoją subtelnością fantastycznie kompozycje smakowe wyrażają swój słodkawy smak z każdym łykiem jest bardzo wyjątkowe takie jakie lubię . Damian

    Wino

    Alazani Valley White, Iveria 750 ml

    1L = 46,65 zł
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  30. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Alazani Valley White, Old Kakheti

    Ocena

    bardzo delikatne i fantastyczne idealnie uzupełnia kubki smakowe swoją subtelnością fantastycznie kompozycje smakowe wyrażają swój słodkawy smak z każdym łykiem jest bardzo wyjątkowe takie jakie lubię . Damian

    Wino

    Alazani Valley White, Old Kakheti 750 ml

    1L = 51,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  31. Semi Sweet Sparkling “Maestro”, Badagoni
    Musujące, półsłodkie wino z Gruzji, pochodzące z regionu Kachetia. Wyprodukowane w całości z odmiany Mtsvane, wyróżnia się świeżym charakterem aromatów i przyjemnym balansem pomiędzy słodyczą a subtelną kwasowością. Degustacja wina Semi Sweet Sparkling “Maestro”W kieliszku wino prezentuje jasną...

    Wino

    Semi Sweet Sparkling “Maestro”, Badagoni 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  32. Wino

    Semi Dry Sparkling “Maestro”, Badagoni 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
na stronę