Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europejskie smaki - strona 5

Europejskie smaki - strona 5

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji
z rabatem nawet do -20% z kuponami* Lidl Plus
*Kupon Lidl Plus obowiązuje od 11/06/2021 do 25/06/2021 lub do wyczerpania zapasów.
Lista produktów objętych promocją dostępna na https://winnicalidla.pl/emocje-bez-granic.html
Zobacz jako Siatka Lista

196 produktów

  1. Lucky Sod Irish Whiskey | 0,7 L | 29%
    Genijalne zestawienie ciemnej Irish Whiskey z wanilią, toffee i karmelem. Świetnie sprawdza się zarówno w shotach jak i na lodzie. Idealny do koktajli, a nawet jako dodatek do kawy i deserów.

    Likier

    Lucky Sod Irish Whiskey | 0,7 L | 29% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  2. Isle Of Lime Midaik Single Malt | 0,5 L| 46%
    Gotland Whisky Distillery to destylarnia, która korzysta tylko z ekologicznego jęczmienia, a wszystkie surowce wykorzystane do produkcji alkoholu pochodzą z wyspy, tylko drożdże sprowadzane są z Francji. Wyjątkowa whisky ze szwedzkiej wyspy Gotlandia, w edycji limitowanej, wyprodukowano 13500 butel...

    Whisky

    Isle Of Lime Midaik Single Malt | 0,5 L| 46% 500 ml

    1L = 579,98 zł
    289,99 zł
    1L = 579,98 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Samuel Gelstons Whiskey Cream | 0,7L | 17%
    Likier na bazie irlandzkiej whiskey. Soczysta mleczna czekolada i żywa wanilia podszyte aksamitną, bogatą irlandzką whiskey i wykończeniem z nutą delikatnej przyprawy. Świetny sam w sobie, schłodzony, jak również dodany do kawy lub gorącej czekolady. Doskonały do deserów i lodów. Kolor - mokka A...

    Likier

    Samuel Gelstons Whiskey Cream | 0,7L | 17% 700 ml

    1L = 138,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    96,99 zł
    1L = 138,56 zł
  4. High Coast Timmer |48% | 0,7L
    Torfowa whisky single malt dojrzewająca w beczkach po bourbonie pierwszego napełnienia. Timmer to skromny hołd dla mężczyzn i kobiet, którzy kiedyś ryzykowali życiem, walcząc z lodowato zimnymi wodami, kierowali spływami ciężkich kłód w dół rzeki i utrzymywali ciepło, paląc ogień w bladym świetle ks...

    Whisky

    High Coast Timmer |48% | 0,7L 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  5. High Coast Hav | 0,7L | 48%
    Hav to szwedzkie słowo oznaczające morze. W majestatycznym krajobrazie światowego dziedzictwa kulturowego, High Coast Distillery znajduje się w miejscu, w którym piękna rzeka Ångermanälven łączy się z morzem. Origins to seria, która celebruje dziedzictwo z uwzględnieniem lokalizacji, historii, geogr...

    Whisky

    High Coast Hav | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  6. High Coast Alv | 0,7L | 46%
    Alv to szwedzkie słowo oznaczające rzekę. Przed drzwiami destylarni przepływa piękna rzeka Ångermanälven, serce regionu High Coast i niezbędne ujście wody dla destylarni. To właśnie ona - naturalnie zimna, krystalicznie czysta woda z rzeki Ångermanälven jest używana do produkcji whisky. Alv — dobrze...

    Whisky

    High Coast Alv | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  7. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Kilbeggan Triple Cask Whiskey | 0,7L | 43%
    Kilbeggan to whiskey, która wytwarzana jest w hrabstwie Louth w Irlandii. Dojrzewa i leżakuje w trzech różnych rodzajach beczek z dębu amerykańskiego oraz tych po bourbonie i sherry pedro ximenez. Produkowana jest przy użyciu zacieru z kukurydzy, który nadaje jej delikatnego, karmelowo-miodowego sm...

    Whisky

    Kilbeggan Triple Cask Whiskey | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  8. The Dubliner Master Distiller's Reserve Irish Whiskey | 0,7L | 42%
    Interpretacja irlandzkiej whiskey blendowanej przygotowana przez Darryla McNally’ego, cenionego na świecie Master Distillera. Do produkcji The Dubliner Master Distiller’s Reserve użyto wyłącznie najlepszych blendów whiskey typu single malt oraz irlandzkich whiskey zbożowych (10 proc. Irlandzka whisk...

    Whisky

    The Dubliner Master Distiller's Reserve Irish Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  9. Waterford The Cuvee | 0,7L | 50%
    Waterford Cuvée, enigmatyczny gestalt. Bezprecedensowe spektrum smaków. Najnowocześniejszy sprzęt łączy się ze starożytną wiedzą, lokalnie uprawianym irlandzkim jęczmieniem z przedłużoną fermentacją, niespieszną dest...

    Whisky

    Waterford The Cuvee | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  10. Waterford Organic Gaia 2.1 | 0,7L | 50%
    Waterford Organic Gaia 2.1 - Gaia, pierwsza w Irlandii whisky destylowana z certyfikowanego ekologicznego irlandzkiego jęczmienia. Czystość i definicja smaku. Kolor: głęboka miedź. Aromat: róża poranną porą, biały pieprz, tarta z rabarbarem,...

    Whisky

    Waterford Organic Gaia 2.1 | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  11. Waterford Biodynamic Luna 1.1 | 0,7L | 50%
    BIODYNAMIC LUNA 1.1 to pierwsza biodynamiczna whisky produkowana z jęczmienia uprawianego i zbieranego według ścisłych zasad, które traktują farmę i proces uprawy jęczmienia jako jeden ekosystem. Ta praktyka jest szeroko stosowana u winiarzy, obejmuje u&#380...

    Whisky

    Waterford Biodynamic Luna 1.1 | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  12. Waterford Broomlands | 0,7L | 50%
    Waterford Broomlands 1.2 to irlandzka whisky single malt. Starzenie w beczkach odbywało się w latach 2016-2020, przez 3 lata w dębie amerykańskim i francuskim oraz w beczkach Madeira i Sauternes. Destylarnia napełniła 10 000 butelek. Zrezygnowała ze sztucznych barwników i filtracji na zimno, a zawar...

    Whisky

    Waterford Broomlands | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  13. Whisky

    Samuel Gelstons Irish Blended Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  14. Ocena:
    3 (3 opinie)
    Samuel Gelstons Irish Single Malt  Whiskey| 0,7L | 40%
    Marka powstała w 1830 roku, założona przez kupca Samuela Gelstonsa, zajmującego się handlem winem i alkoholami mocnymi z Belfastu. W 1869 roku po jego śmierci marka została kupiona przez rodzinę Neill, która powróciła z Australii, gdzie zdobyła fortunę podczas tamtejszej gorączki złota. To już piąta...

    Whisky

    Samuel Gelstons Irish Single Malt Whiskey| 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 192,84 zł
    134,99 zł
    1L = 192,84 zł
  15. Whisky

    Hinch Whiskey Single Pot Still | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  16. Whisky

    Bushmills 16YO Single Malt Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  17. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Grace O'Malley Bledned Whiskey | 0,7L |40%

    Ocena

    Generalnie nie jest zła. Zupełnie nie czuć ze to blend w zakresie 3-10 lat. W smaku przypomina mi Chivas Regal 12. Bardzo gładka, a moze właściwiej - wyczuwalnie uleżana. Z jednej strony słodka a z drugiej wytrawna. Sam nie wiem w która stronę bardziej ale wydaje mi się mocno karmelowa. Mało pieprzna. Niemniej czegoś mi brakuje. Chyba nie pasuje mi beczka. Napisano, że leżakuje we francuskich beczkach, ale nie napisano po czym. Finisz bardzo słodki. Wyczuwalny miód i owoce. Trochę nie mój kierunek. Mariusz

    Whisky

    Grace O'Malley Bledned Whiskey | 0,7L |40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  18. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Waterford Hook Head Whisky | 0,7L | 50%
    Hook Head – zdobywca podwójnego złota ( Double Gold) na International Spirit Competition w USA. W cieniu słynnej latarni morskiej Hook Head, Martin Foley uprawia jęczmień, na mokrej, gliniastej glebie. Farma wystawiona jest na oddziaływanie słonej, morskiej bryzy, nawiewanej od zatoki. Whisky produk...

    Whisky

    Waterford Hook Head Whisky | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  19. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Teeling Blackpitts Peated Single Malt | 0,7L | 46%

    Ocena

    Black pitts nie będzie smakować każdemu. Nie jest to uniwersalne whiskey do drinków. Torfowa głębia smaku, długo pozostający dymny posmak to główne cechy tej whiskey. Trzeba naprawdę długo szukać smaków, które obiecuje opis na stronie sklepu, a i tak znajdzie się ich tylko śladowe ilości. Szymon

    Whisky

    Teeling Blackpitts Peated Single Malt | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  20. Ocena:
    3.4 (5 opinii)
    Napareuli, Tanadi

    Ocena

    Dostałem to czego oczekiwałem. Brak tutaj finezji, ale jej nie szukałem, jest za to cierpkość, którą lubię oraz intensywny bukiet. Jestem zdecydowanie na tak. Michał

    Wino

    Napareuli, Tanadi 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  21. Tullamore Dew 18YO Single Malt Whiskey | 0,7L | 41,3%
    Irlandzka whisky o głębokiej barwie oraz bogatym słodowym smaku z subtelnymi owocowymi aromatami i długim, słodkim finiszem. Tullamore Dew 18YO dojrzewa w tradycyjnych beczkach po burbonie , a przez ostatnie pół roku jest finiszowana w starannie dobranych czterech typach beczek: po burbonie ...

    Whisky

    Tullamore Dew 18YO Single Malt Whiskey | 0,7L | 41,3% 700 ml

    1L = 599,99 zł
    419,99 zł
    1L = 599,99 zł
  22. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    3 (1 opinia)
    Bols Genever 21 | 0,7L | 38%
    Bols Genever 21st Century to najmłodszy członek rodziny geneverów Bols. Przez bardzo niską zawartości maltspirit w mieszance jest to wariant bardzo łagodny, o silnych nutach kwiatów, przypraw i owoców. Doskonały na czysto, a także w prostych koktajlach, jak np. Elderflower Collins. Cena...

    Gin

    Bols Genever 21 | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 192,84 zł
    134,99 zł
    1L = 192,84 zł
na stronę