Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europejskie smaki - strona 4

Europejskie smaki - strona 4

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji
z rabatem nawet do -20% z kuponami* Lidl Plus
*Kupon Lidl Plus obowiązuje od 11/06/2021 do 25/06/2021 lub do wyczerpania zapasów.
Lista produktów objętych promocją dostępna na https://winnicalidla.pl/emocje-bez-granic.html
Zobacz jako Siatka Lista

196 produktów

  1. Mackmyra Intelligens Ai: 02 | 0,7 L | 46,1%
    Mackmyra to historyczna, pierwsza gorzelnia słodowej whisky w Szwecji. Założona w 1999 roku przez grupkę 8 studentów Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, stanęła w miejscu dawnego młyna Mackmyra Bruk tuż przy miejscowości Valbo, na północ od Sztokholmu. W 2011 roku zbudowano nową, nowoc...

    Whisky

    Mackmyra Intelligens Ai: 02 | 0,7 L | 46,1% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł
  2. Mackmyra Björksav | 0,7 L | 46,1%
    Mackmyra to historyczna, pierwsza gorzelnia słodowej whisky w Szwecji. Założona w 1999 roku przez grupkę 8 studentów Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, stanęła w miejscu dawnego młyna Mackmyra Bruk tuż przy miejscowości Valbo, na północ od Sztokholmu. W 2011 roku zbudowano nową, nowoc...

    Whisky

    Mackmyra Björksav | 0,7 L | 46,1% 700 ml

    1L = 437,13 zł
    305,99 zł
    1L = 437,13 zł
    • Dania
    • 44% Zawartość alkoholu
    Hammer & Son Old English Gin | 0,7L | 44%
    Hammer & Son Old English Gin to staroangielski gin wytwarzany według przepisu z 1783 roku. Jego korzenie są tradycyjne i można go uznać, choć nieoficjalnie, za Old Tom Gin - kategorię ginu o słodszym smaku. Tworzony jest poprzez destylację jedenastu składników botanicznych w najstarszym przeznaczony...

    Gin

    Hammer & Son Old English Gin | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  3. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Bobby's Schiedam Dry Gin | 0,7L | 42%

    Ocena

    Gin kupiłam w Holandii ,jako alkohol" stamtąd* i skradł moje podniebienie -rewelacyjny w smaku, łagodny, ale z wyczuwalnymi aromatami poszczególnych składników. Jeśli można polecać innym alkohol to właśnie to robię. Ewa

    Gin

    Bobby's Schiedam Dry Gin | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
    • Belgia
    • 40% Zawartość alkoholu
    O'live Gin The Original | 0,7L | 40%
    Można by oczekiwać, że gin na bazie oliwek to produkt, który będzie pochodził z Grecji lub Francji. Niemniej jednak robi to flamandzka marka O’live BV, która została założona w 2017 roku przez doświadczoną w kulinarnym świecie Sofie Gardyn. Pomysł stworzenia O'live Gin The Original zrodził się podcz...

    Gin

    O'live Gin The Original | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  4. Sir Edmond Gin | 0,7L | 40%
    Sir Edmond Gin produkowany jest w holenderskim mieście Schiedam w destylarni Hermana Jansena. Zadebiutował na rynku w 2016 roku i jest pierwszym na świecie ginem z dodatkiem wanilii Bourbon pochodzącej z tropikalnej wyspy Reunion. Do produkcji Sir Edmond Gin użyto sześciu starannie dobranych skład...

    Gin

    Sir Edmond Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  5. 1689 Queen Mary, Pink Gin | 0,7L | 38,5%
    1689 Queen Mary Pink Gin to różowy gin o cudownie owocowym i oryginalnym smaku. Został nazwany na cześć żony Wilhelma Orańskiego. Opiera się na autentycznej, zaszyfrowanej XVII-wiecznej królewskiej recepturze, w której zalecano picie ginu z tłuczonymi truskawkami i malinami. 1689 Queen Mary Pink...

    Gin

    1689 Queen Mary, Pink Gin | 0,7L | 38,5% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  6. 1689 Dutch Dry Blue Gin | 0,7L | 42%
    1689 Dutch Dry Blue Gin został wprowadzony na rynek w 2018 roku. To klasyczny gin, ze współczesnymi smakami takimi jak: czerwona pigwa i jabłko. Jest inspirowany i nazwany na podstawie przepisu na gin, sporządzonego przez holenderskiego króla Wilhelma III tuż po tym jak w 1689 roku został ogłoszony ...

    Gin

    1689 Dutch Dry Blue Gin | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  7. Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with Citrus | 0,7L | 43%
    Doskonały gin irlandzki powstały podczas procesu powolnej destylacji w tradycyjnych miedzianych alembikach, z dodatkiem 12 wyjątkowych orientalnych składników botanicznych pozyskanych przez PJ Rigney’a podczas jego podróży po całym świecie, zielonej herbaty o nazwie Gunpowder oraz owocu Pompia (Citr...

    Gin

    Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with Citrus | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  8. Dutch Courage Apple Gin | 0,7L | 40%
    Klasyczny, jabłkowy wytrawny gin z Holandii będącej kolebką tego alkoholu. Produkowany w rodzinnej destylarni Zuidam z 9 składników (jagód jałowca i korzenia irysa z Włoch, kolendry z Maroka, dzięgla, słodkich pomarańczy i świeżych cytryn z Hiszpanii, korzenia lukrecji z Indii oraz kardamonu i całyc...

    Gin

    Dutch Courage Apple Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  9. Dutch Courage Old Tom'S Gin | 0,7L | 40%
    Old Tom’s Gin, przez znawców gatunku nazywany jest „brakującym ogniwem Ginu” lub „Dawno zapomnianym kuzynem”. Pomaga on zrozumieć, że holenderski genever i ostry w swojej wymowie London Dry Gin, to członkowie tej samej rodziny Dutch Courage Old Tom’s Gin jest lżejszy i mniej intensywny od Genever’a,...

    Gin

    Dutch Courage Old Tom'S Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  10. Dutch Courage Dry Gin | 0,7L | 44,5%
    Do produkcji tego ginu wykorzystuje się 9 składników: jagody jałowca i korzenie irysa pochodzące z Włoch, kolendrę z Maroka, dzięgiel, słodkie pomarańcze i świeże cytryny z Hiszpanii, korzeń lukrecji z Indii oraz kardamon i całe laski wanilii z Madagaskaru. Gin produkowany jest przy użyciu unikalnej...

    Gin

    Dutch Courage Dry Gin | 0,7L | 44,5% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  11. Flying Dutchman 3 YO Amarone | 0,7 L | 40%
    Rum produkowany w bardzo małych partiach, w holenderskiej destylarni Zuidam, z melasy pochodzącej z Barbadosu, powolnej, trwającej ok. 2 tygodni fermentacji prowadzonej z udziałem 2 rodzajów drożdży oraz trzykrotnej destylacji w miedzianych alembikach. Dzięki leżakowaniu przez minimum 3 lata w beczk...

    Rum

    Flying Dutchman 3 YO Amarone | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  12. Flying Dutchman 3 YO Port | 0,7L | 40%
    Rum produkowany w bardzo małych partiach, w holenderskiej destylarni Zuidam, z melasy pochodzącej z Barbadosu, powolnej, trwającej ok. 2 tygodni fermentacji prowadzonej z udziałem 2 rodzajów drożdży oraz trzykrotnej destylacji w miedzianych alembikach. Leżakowany przez minimum 3 lata w beczkach po P...

    Rum

    Flying Dutchman 3 YO Port | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  13. Flying Dutchman No 3, Premium 3YO Dark Rum | 0,7L | 40%
    Rum typu small batch produkowany holenderskiej destylarni Zuidam, jako efekt ogromnej pasji jednego z jej właścicieli - Gilberta Zuidam, do tej kategorii alkoholu. Otrzymywany z melasy z Barbadosu, powolnej, trwającej ok. 2 tygodni fermentacji, prowadzonej z udziałem 2 rodzajów drożdży oraz trzykrot...

    Rum

    Flying Dutchman No 3, Premium 3YO Dark Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  14. Millstone 92 Rye Whisky | 0,7 L | 46%
    Holenderska, żytnia whisky, z rodzinnej destylarni Zuidam, otrzymana ze słodowanego oraz niesłodowanego żyta, destylowana w małych miedzianych alembikach. Dojrzewająca w nowych beczkach z amerykańskiego dębu. Zabutelkowana z mocą 46% odpowiadającą amerykańskim 92 proof. W zapachu łagodna i słodka, z...

    Whisky

    Millstone 92 Rye Whisky | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  15. Millstone 100 Rye Whisky | 0,7 L | 50%
    Holenderska, żytnia whisky, z rodzinnej destylarni Zuidam, destylowana w małych miedzianych alembikach. Dojrzewa w nowych beczkach z amerykańskiego dębu przez minimum 100 miesięcy. Delikatne nuty miodu, wanilii i cytrusów, balansują intensywniejsze akcenty korzennych przypraw i dębu.

    Whisky

    Millstone 100 Rye Whisky | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 471,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    329,99 zł
    1L = 471,41 zł
  16. Millstone Dutch Single Malt Whisky American Oak 5 YO | 0,7 L | 43%
    Holenderska whisky single malt z rodzinnej destylarni Zuidam, założonej w 1975 roku. Posiadająca ukryty owocowy charakter, który tworzy krystalicznie czysta brzeczka, długa fermentacja z udziałem, zarówno drożdży gorzelniczych, jak i browarniczych oraz powolna destylacja i leżakownie w doskonałej ja...

    Whisky

    Millstone Dutch Single Malt Whisky American Oak 5 YO | 0,7 L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  17. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Millstone Dutch Single Malt Whisky Peated Px | 0,7 L | 46%
    Torfowa whisky z holenderskiej destylarni Zuidam, założonej w 1975 roku, otrzymana ze słodu zawierającego ok. 50 ppm fenoli. Dzięki dojrzewaniu w beczkach po sherry Pedro Ximinez (pierwsze i drugie napełnienie) przez minimum 4 lata zyskała pysznych, wyraźnych nut rodzynek i czekolady, z delikatnymi ...

    Whisky

    Millstone Dutch Single Malt Whisky Peated Px | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  18. Ocena:
    5 (4 opinie)
    Millstone Dutch Single Malt Whisky Oloroso Sherry | 0,7 L | 46%

    Ocena

    Zaryzykowałem i nie żałuję. To holenderski NAS, ale intensywności sherry mogłaby mu pozazdrościć niejedna sherry bomba. Mimo 46 % whisky łagodna. Same pozytywne zaskoczenia! Krzysztof

    Whisky

    Millstone Dutch Single Malt Whisky Oloroso Sherry | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  19. Millstone Dutch Single Malt Whisky 12 YO Sherry Cask | 0,7 L | 46%
    Bogata i pełna whisky z wyraźnym wpływem sherry produkowana w holenderskiej destylarni Zuidam. Leżakowana przez pierwsze 8 lat w beczkach po bourbonie a następnie finiszowana przez minimum 4 lata w beczkach po sherry Oloroso o pojemności 250 l. Imponuje nutami suszonych owoców, czerwonych porzeczek,...

    Whisky

    Millstone Dutch Single Malt Whisky 12 YO Sherry Cask | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  20. Millstone Dutch Single Malt Whisky 10 YO American Oak | 0,7 L | 43%
    Jedna z najbardziej intensywnych whisky w ofercie założonej w 1975 holenderskiej destylarni Zuidam, której inicjatorem powstania był Fred Van Zuidam wspierany przez żonę Helen. Początkowo na wyposażeniu znajdował się zaledwie 1 alembik. Musiała upłynąć ponad dekada nim gorzelnia zyskała uznanie najl...

    Whisky

    Millstone Dutch Single Malt Whisky 10 YO American Oak | 0,7 L | 43% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  21. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Mackmyra Svensk Rök | 0,5 L | 46%

    Ocena

    Producent ogłasza, że to trunek "inny niż wszystkie" i ma rację. Zdecydowanie dymna a przy tym średnio ciężka w smaku, o wspaniałych leśnych aromatach. Bardzo przypadła nam do gustu (choć trzeba podkreślić, że to ciekawostka dla lubiących gorzkość i surowość dymnych whisky). Na pewno wrócimy do niej, nawet jeśli cena nie zachęca. Anna

    Whisky

    Mackmyra Svensk Rök | 0,5 L | 46% 500 ml

    1L = 539,98 zł
    269,99 zł
    1L = 539,98 zł
  22. Mackmyra Svensk Ek | 0,7 L | 46%
    Mackmyra to historyczna, pierwsza gorzelnia słodowej whisky w Szwecji. Założona w 1999 roku przez grupkę 8 studentów Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, stanęła w miejscu dawnego młyna Mackmyra Bruk tuż przy miejscowości Valbo, na północ od Sztokholmu. W 2011 roku zbudowano nową, nowoc...

    Whisky

    Mackmyra Svensk Ek | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 364,27 zł
    254,99 zł
    1L = 364,27 zł
  23. Mackmyra Moment Efva | 0,7 L | 46,3%
    Mackmyra to historyczna, pierwsza gorzelnia słodowej whisky w Szwecji. Założona w 1999 roku przez grupkę 8 studentów Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, stanęła w miejscu dawnego młyna Mackmyra Bruk tuż przy miejscowości Valbo, na północ od Sztokholmu. W 2011 roku zbudowano nową, nowoc...

    Whisky

    Mackmyra Moment Efva | 0,7 L | 46,3% 700 ml

    1L = 985,70 zł
    689,99 zł
    1L = 985,70 zł
  24. Mackmyra Moment Brukswhisky Dlx II | 0,7 L | 44%
    Mackmyra to historyczna, pierwsza gorzelnia słodowej whisky w Szwecji. Założona w 1999 roku przez grupkę 8 studentów Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, stanęła w miejscu dawnego młyna Mackmyra Bruk tuż przy miejscowości Valbo, na północ od Sztokholmu. W 2011 roku zbudowano nową, nowoc...

    Whisky

    Mackmyra Moment Brukswhisky Dlx II | 0,7 L | 44% 700 ml

    1L = 814,27 zł
    569,99 zł
    1L = 814,27 zł
  25. Mackmyra Gruvguld | 0,7 L | 46,1%
    Mackmyra to historyczna, pierwsza gorzelnia słodowej whisky w Szwecji. Założona w 1999 roku przez grupkę 8 studentów Królewskiego Instytutu Technologii w Sztokholmie, stanęła w miejscu dawnego młyna Mackmyra Bruk tuż przy miejscowości Valbo, na północ od Sztokholmu. W 2011 roku zbudowano nową, nowoc...

    Whisky

    Mackmyra Gruvguld | 0,7 L | 46,1% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  26. Whisky Hinch Distiller'S Cut | 0,7 L | 40%
    Hinch to jedna z najnowszych irlandzkich gorzelni. Powstała w 2020 roku z inicjatywy Aarona Flaherty’ego, który doświadczenia nabierał pracując m. in. w Bushmils. Położona w hrabstwie Down w Irlandii Północnej swą nazwę zawdzięcza pobliskiemu miasteczku, Ballynahinch. Samo hrabstwo od XVIII aż do po...

    Whisky

    Whisky Hinch Distiller'S Cut | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
    • Szwecja
    • 40,0% Zawartość alkoholu
    Wódka Purity Ultra "34" Premium | 1,75 L | 40%
    Wódka Purity jest stosunkowo nowym produktem dostępnym na światowych rynkach. Powstaje w zbudowanej w 2010 roku gorzelni Purity w szwedzkim Malmö, w hrabstwie Skania. Zakład ten stoi na terenie pięknego zamku Ellinge, który zbudowany został w XIII wieku. Producent korzysta z pobliskiego źródła wody,...

    Wódka

    Wódka Purity Ultra "34" Premium | 1,75 L | 40% 1,75 l

    1L = 169,99 zł
    297,49 zł 349,99 zł
    1L = 169,99 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 349,99 zł
    • Szwecja
    • 40,0% Zawartość alkoholu
    Purity 51 Connoisseur Reserve Wódka | 0,7 L | 40%
    Wódka Purity jest stosunkowo nowym produktem dostępnym na światowych rynkach. Powstaje w zbudowanej w 2010 roku gorzelni Purity w szwedzkim Malmö, w hrabstwie Skania. Zakład ten stoi na terenie pięknego zamku Ellinge, który zbudowany został w XIII wieku. Producent korzysta z pobliskiego źródła wody,...

    Wódka

    Purity 51 Connoisseur Reserve Wódka | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  27. Velvet Cap Triple Cask Whiskey | 0,7L | 40%
    Velvet Cap Irish Whiskey to mieszanka whisky słodowej i zbożowej pochodząca z kilku najlepszych gorzelni w Irlandii. Whisky leżakuje w beczkach po bourbonie, porto i piwie stout. Na nosie spodziewaj się kandyzowanego banana, miodu, ciemnych owoców pestkowych i migdałów, które prowadzą do soczystego ...

    Whisky

    Velvet Cap Triple Cask Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  28. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Black Irish Whiskey | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Klasyczna whiskey to to nie jest. Już samo to że jest tam mała domieszka stout'a powoduje że jest to bardziej koktajl na bazie whiskey niż whiskey per se. Nie mniej smaczny. Bardzo mocno wybija się czekolada i karmel, wręcz deserowa whiskey. Dodatek piwa nadaje obłędną czarną barwę, niestety powoduje też że trunek jest bardziej wodnisty niż oleisty i szybko znika z podniebienia. No i na koniec coś ekstra - zakapslowana butelka xD Ciekawa propozycja, jak dla mnie 3,5/5 ale naciągnąłem na 4 gwiazdki bo na 3 na pewno nie zasługuje. Adam

    Whisky

    Black Irish Whiskey | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  29. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Scorch Scotch Whisky Likier | 0,7 L | 29%

    Ocena

    Fantastyczny napitek dla lubiących słodkie i owocowe nuty w whisky. pomarańczowy posmak nadaje temu likierowi niepowtarzalnego uroku. Szklaneczka likieru, garść lodu i dobra muzyka :) :) Artur

    Likier

    Scorch Scotch Whisky Likier | 0,7 L | 29% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł