Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europejskie smaki - strona 3

Europejskie smaki - strona 3

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji
z rabatem nawet do -20% z kuponami* Lidl Plus
*Kupon Lidl Plus obowiązuje od 11/06/2021 do 25/06/2021 lub do wyczerpania zapasów.
Lista produktów objętych promocją dostępna na https://winnicalidla.pl/emocje-bez-granic.html
Zobacz jako Siatka Lista

196 produktów

  1. Teeling Small Batch + 2 szklanki w puszce | Zestaw | 0,7L | 46%
    Irlandzka whiskey blended klasy premium, butelkowana jako small batch, niefiltrowana na zimno i niebarwiona, o mocy 46%. Finiszowana w beczkach po rumie. Receptura pochodzi z końca XVIII wieku. Za jej sprawą jest słodka, wyraźnie rumowa, o zapachu wanilii, toffi, szarlotki, jeżyn, wody różanej i pom...

    Whisky

    Teeling Small Batch + 2 szklanki w puszce | Zestaw | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  2. Teeling Small Batch Whiskey | Puszka | 0,7L | 46%
    Whiskey mieszana premium, butelkowana jako small batch, niefiltrowana na zimno i niebarwiona, o mocy 46%, finiszowana w beczkach po rumie. Receptura pochodzi z końca XVIII wieku. Słodka, rumowa, o zapachu wanilii, toffi, szarlotki, jeżyn, wody różanej, pomarańczy. W smaku pikantna, ziołowo-cynamonow...

    Whisky

    Teeling Small Batch Whiskey | Puszka | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  3. Teeling Small Batch Collaboration ex Duoro | 0,7L | 46%
    Sukces poprzednich edycji z serii Sommelier Collection sprawił, że kolejna, najnowsza edycja ukazała się na rynku wcześniej niż planowano. Tym razem Whiskey Teeling Small Batch , która poddana została drugiej maturacji w beczkach po wiekowym, portugalskim, czerwonym winie z regionu Duoro. But...

    Whisky

    Teeling Small Batch Collaboration ex Duoro | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  4. Fitzwilliam Irish Blended Whiskey | 0,7L | 40%
    Fitzwiliam to irlandzka whiskey blendowana, dająca niepowtarzalne doznania degustacyjne. Wszystkie składniki zostały potrójnie destylowane. Aromat: bardzo świeży z delikatnymi, owocowymi nutami. Smak: Nuty waniliowe z domieszką czekolady czekolady. Finisz: Długi z dymnymi nutami dzięki elemento...

    Whisky

    Fitzwilliam Irish Blended Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 208,56 zł
    145,99 zł
    1L = 208,56 zł
  5. Gin Minke Irish w pudełku | 0,7L | 43,2%
    Znajdujące się na nabrzeżu, w samym sercu miasta Clonakilty, trzy lśniące miedziane alembiki są inspirującym widokiem. To tutaj destylujemy naszą, wielokrotnie nagradzaną markę przy użyciu najlepszych składników, naszego doświadczenia oraz opinii naszych przyjaciół. Tu zaczyna się magia i jest do...

    Gin

    Gin Minke Irish w pudełku | 0,7L | 43,2% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  6. Belgian Owl Passion | 0,5L | 46%
    4 yo single cask, rozcieńczana do mocy 46%. Dojrzewa też w 1st fill Bourbon. Ponieważ każda beczka jest nieco inna, jej zapach może wahać się od wanilii, francuskiego ciasta, ciasta drożdżowego, do tarty owocowej, miodu, toffi.

    Whisky

    Belgian Owl Passion | 0,5L | 46% 500 ml

    1L = 749,98 zł
    374,99 zł
    1L = 749,98 zł
  7. Whisky

    Belgian Owl Identite | 0,5L | 46% 500 ml

    1L = 617,98 zł
    308,99 zł
    1L = 617,98 zł
  8. Belgian Owl Evolution | 0,5L | 46%
    Dojrzewała 5 lat w beczce 1st fill Bourbon. W tej oprócz słodkich, owocowych aromatów, w których dodatkowo wyczuć można białe winogrona, pojawiają się nuty przypraw- imbir, pieprz i lekka taninowość.

    Whisky

    Belgian Owl Evolution | 0,5L | 46% 500 ml

    1L = 699,98 zł
    349,99 zł
    1L = 699,98 zł
  9. Bushmills tequila cask | 0,7L | 52,8%
    Bushmills Single Malt 12 YO Tequila Cask Strength to pierwsze w historii wydanie whiskey Bushmills z serii Causeway Collection, przeznaczone wyłącznie na polski rynek. Wyselekcjonowane destylaty są starzone przez pierwsze 6 lat w beczkach po bourbonie oraz hiszpańskiej sherry, a następnie, na k...

    Whisky

    Bushmills tequila cask | 0,7L | 52,8% 700 ml

    1L = 528,56 zł
    369,99 zł
    1L = 528,56 zł
  10. Gin Native Irish Botanical | 0,7L | 43%
    Killowen Native Botanical Gin 43%. Niezwykły irlandzki gin, destylowanyy w małej destylarni w Górach Mourne, ze starannie dobranych rodzimych roślin takich jak; korzeń arcydzięgla, korzeń lukrecji, liść dzikiej mięty, kolendra, kwiat fuksji, jałowiec, skórka z cytryny, pomarańczy i grejpfruta, o...

    Gin

    Gin Native Irish Botanical | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  11. Two Stacks The First Cut | 0,7 L | 43%
    Two Stacks First Cut 43% irlandzka whisky typu blend, charakteryzuje się bogatym, złożonym, a jednocześnie zrównoważonym smakiem.Prawdziwie charakterystyczna irlandzka whisky zyskująca swój bogaty, złożony, ale zrównoważony smak dzięki połączeniu beczek whisky słodowej, zbożowej i pot still.Skład...

    Whisky

    Two Stacks The First Cut | 0,7 L | 43% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  12. Two Stacks The Blender's Cut | 0,7 L | 64%
    Two Stacks Blenders Cut to irlandzka whisky 64%. Mocno beczkowa, bogata w oleje i przyprawy. Wyczuwalne nuty słodkiego karmelu i figi oraz przebłyski dymu z ogniska i przyprawy drzewne.Skład:woda, kukurydza, jęczmień, drożdże

    Whisky

    Two Stacks The Blender's Cut | 0,7 L | 64% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  13. Two Stacks - Dram in a Can Blended | Zestaw | 4x0,1L | 43%
    Two Stacks Dram in a Can to pierwsza na świecie 43% whisky typu blend w puszce. Wspaniały profil smakowy oparty na wysokiej jakości alkoholu. Opakowanie w puszce jest ośmiokrotnie lżejsze od miniaturowych buteleczek i jest idelane do podróży czy konsumpcji na powietrzu z przyjaciółmi. Skład:woda...

    Whisky

    Two Stacks - Dram in a Can Blended | Zestaw | 4x0,1L | 43% 4x 100 ml

    1L = 242,48 zł
    96,99 zł
    1L = 242,48 zł
  14. Dunville's Three Crowns Sherry Finish Whiskey | 0,7 L | 43,5%
    Stworzona w 1808 roku i odrodzona w 2012 roku historia irlandzkiej whisky Dunville’s to historia sławy, fortuny, tragedii i odrodzenia. Teraz przywrócona na należne jej miejsce wśród najlepszych na świecie whiskey. Wielokrotnie nagradzane irlandzkie whisky single malt i vintage blend Dunville’s są s...

    Whisky

    Dunville's Three Crowns Sherry Finish Whiskey | 0,7 L | 43,5% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  15. Dunville's 1808 Whiskey | 0,7 L | 40%
    Stworzona w 1808 roku i odrodzona w 2012 roku historia irlandzkiej whisky Dunville’s to historia sławy, fortuny, tragedii i odrodzenia. Teraz przywrócona na należne jej miejsce wśród najlepszych na świecie whiskey. Wielokrotnie nagradzane irlandzkie whisky single malt i vintage blend Dunville’s są s...

    Whisky

    Dunville's 1808 Whiskey | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 227,84 zł
    159,49 zł
    1L = 227,84 zł
  16. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Clonakilty Port Cask Whisky | 0,7 L | 43,6%

    Ocena

    Miałem okazje kosztować na WLW w tym roku. Najsubtelniejsza whisky leżakowana w beczkach po porto jaką znam. Sporo nut waniliowych, creme brule, owoców kandyzowanych oraz głębokich nut deserowej czekolady. Łukasz z Wilanowa

    Whisky

    Clonakilty Port Cask Whisky | 0,7 L | 43,6% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  17. Clonakilty Galley Head Whisky | 0,7 L | 40%
    Znajdujące się na nabrzeżu, w samym sercu miasta Clonakilty, trzy lśniące miedziane alembiki są inspirującym widokiem. To tutaj destylujemy naszą, wielokrotnie nagradzaną markę przy użyciu najlepszych składników, naszego doświadczenia oraz opinii naszych przyjaciół. Tu zaczyna się magia i jest domem...

    Whisky

    Clonakilty Galley Head Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  18. Clonakilty Double Oak Whisky | 0,7 L | 43,6%
    Znajdujące się na nabrzeżu, w samym sercu miasta Clonakilty, trzy lśniące miedziane alembiki są inspirującym widokiem. To tutaj destylujemy naszą, wielokrotnie nagradzaną markę przy użyciu najlepszych składników, naszego doświadczenia oraz opinii naszych przyjaciół. Tu zaczyna się magia i jest domem...

    Whisky

    Clonakilty Double Oak Whisky | 0,7 L | 43,6% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  19. Hell Or High Water XO Rum | 0,7 L | 40%
    Hell or High Water XO Ten wyjątkowo rum to połączenie specjalnie wyselekcjonowanych destylatów pochodzących z aż 4 wysp: Barbadosu, Trynidadu, Jamajki i Gujany. Niektóre z nich dojrzewają w beczkach po amerykańskim bourbonie przez okres 15 lat. Aromat owoców tropikalnych, przypraw, czerwonego jabł...

    Rum

    Hell Or High Water XO Rum | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  20. Hell Or High Water Reserva Rum Tuba| 0,7 L | 40%
    Hell of High Water - dawniej Ron the Jeremy – to marka rumów która, po burzliwych przejściach i wielu upadkach odchodzi od kontrowersyjnego wizerunku twarzy tej marki. Dalej jednak chcą tworzyć doskonałe trunki, które pokochało wiele osób na całym świecie. Nowa nazwa Hell of High Water ma oznaczać g...

    Rum

    Hell Or High Water Reserva Rum Tuba| 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  21. Hell Or High Water Reserva Rum | 0,7 L | 40%
    Hell of High Water - dawniej Ron the Jeremy – to marka rumów która, po burzliwych przejściach i wielu upadkach odchodzi od kontrowersyjnego wizerunku twarzy tej marki. Dalej jednak chcą tworzyć doskonałe trunki, które pokochało wiele osób na całym świecie. Nowa nazwa Hell of High Water ma oznaczać g...

    Rum

    Hell Or High Water Reserva Rum | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  22. Ostatnie Sztuki
    Flame Of Passion Pink Gin | 0,7L | 38%
    Gin ten oparty jest na świeżym, ale pikantnym Flame of Passion gin. Wzbogacony został czarną porzeczką, dzięki której nabiera różowej barwy, przyjemnie kwaskowatego smaku i nie jest przesłodzony, jak wiele dostępnych na rynku pink ginów. Destylowany w Holandii w 50-letnim miedzianym alembiku, gdzie ...

    Gin

    Flame Of Passion Pink Gin | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  23. Mackmyra Brukswhisky Whisky | 0,7 L | 41,4%
    Szwedzka whisky leżakowana w beczkach po bourbonie, następnie po sherry, a kolejno w beczkach ze świeżego szwedzkiego dębu. Przyjemnie lekka, łagodna, owocowo-kwiatowa z nieco mocniejszymi torfowymi nutami. W zapachu wyczuwalne gruszki, jabłka, owoce cytrusowe oraz wanilia. W smaku cytrusy z dodatk...

    Whisky

    Mackmyra Brukswhisky Whisky | 0,7 L | 41,4% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł